Search results

+
  1. K

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Patrząc na rodzinne problemy Barona, widzę robotę dla Magdy Gesler i jej terapii rodzinnej, którą serwuje przy okazji "kuchennej rewolucji".
  2. K

    Konkurs na zaprojektowanie emotikon - Wyniki

    Aj tam, takie życie.
  3. K

    Konkurs: “Emotikony na wiedźmińskie forum”

    Ja już swoje emotikonki zrobiłem i się cieszyły uznaniem na forum, to po prostu je wyślę. ---------- Zaktualizowano 19:15 ---------- Mam nadzieję, że organizatorzy zrobią wyjątek dla emotki Rustine-a (zrobił tylko jedną), która wyszła chyba najlepiej, kiedy był "boom" na te emotki po 30...
  4. K

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Nie piszę na forum, bo pracuję żeby zarobić na kompa. Wszyscy moi kumple już skończyli grę, ale dzielnie unikam spoilerów, jak na razie wiem tylko, że: I NIE CHCĘ WIEDZIEĆ NIC WIĘCEJ!
  5. K

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Jak to właściwie jest z tym trackiem: Czy dotyczy on Oxenfurtu? Bo nazwy takiej samej jak ta nadana przeze mnie "Steets of Oxenfurt" to raczej nie ma (chyba).
  6. K

    Wiedźmin 3: postacie

    Hehe, szkoda że nie można spalić Triss na stosie. (Chyba?)
  7. K

    Wiedźmin 3: świat

    Do tej dziury wpadło z 1/2 grających, nawet na reddicie na nią wszyscy sarkali.
  8. K

    Wiedźmin 3 - rozwój postaci (levelowanie głównego bohatera)

    Powinna być stała pula xp, a kolejne poziomy powinny po prostu wymagać go więcej, ale w sumie to się i tak już nie zmieni.
  9. K

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    To jest głownie spowodowane, że ci jutuberzy mają charyzmę i przyciągają ludzi nie tylko grą, ale też robionym przez się "show", a ludzie lubią należeć do jakiś wspólnot, identyfikować się z jakąś grupą. Jedni zapisują się do koła strzeleckiego, inni są "Jakimiśnikami kogośtam". No i niektórzy...
  10. K

    Fanowskie galerie na DeviantArt

    Tylko Yaneczki mniej ;_;. Ale i tak więcej niż Triss. :victory: Ludzie wiedzą co dobre.
  11. K

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Gog może ci automatycznie ściągnąć update-y. W bibliotece wybierasz Wiedźmina 3, dajesz More i configure. Potem wystarczy zaznaczyć enabled przy "Ściągaj i zatwierdzaj aktualizacje automatycznie.". U dołu można jeszcze pobierać mini-DLC.
  12. K

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    http://forums.cdprojektred.com/threads/1906-Chcemy-Wied%C5%BAmina-4-ankieta
  13. K

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Dyskusja o umaszczeniu Płotki - aktywowana.
  14. K

    Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

    Niestety z tego co widziałem, Gryf wygląda najlepiej na początku i średniawo na końcu.
  15. K

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Czyli ta ulicznica w Wyzimie kłamała mówiąc, że Geralt ma przy sobie zawsze 3 miecze?
  16. K

    Fanowskie galerie na DeviantArt

    Po widłach i po gromie.
  17. K

    DLC-ki "Temerski rynsztunek" oraz "Dodatkowe fryzury i brody dla Geralta" są już dostępne!

    No właśnie, powinna być po prostu słowiańska fryzura na łysą pałę, albo obcięte od rondelka włosy nad czołem.
  18. K

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Jak tam się gra chłopaki? Warto sprzedać nerkę?
  19. K

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Muzyka z W1 się nam bardziej podoba, bo wtedy byliśmy jeszcze piękni, młodzi i naiwni.
  20. K

    Dubbing w Wiedźmin 3:Dziki Gon

    U nas też jest: Liroj Merlin Lerła Merlę Lorej Mereln Lere Mere Oraz Auhan Ołszą Oszołom Aszą A ty wymagasz od wieśniaka, który nigdy wsi nie opuszczał, żeby umiał wypowiedzieć wszystkie trudne nazwy? :rly?:
Top Bottom