Search results

+
  1. V

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    no właśnie to, że chciałbym go mieć wcześniej... oczywiście, że związek z Kaer Mohren jest na miejscu, ale cholera... to naprawdę daleko w fabule. Poza tym skoro pierwszy set jest na 14lvl to ciężko go było umieścić gdzieś w Velen? Wiedźmini wędrują to i schematy mogą gdzieś zostawiać - zresztą...
  2. V

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Słuchajcie... bo ekhm... chciałbym się mylić, ale... ekhm... Nabyłem mapę u kowala i pierwszy quest (14lvl) z poszukiwaniem szkoły wilka kieruje mnie do Kaer Mohren. W necie widziałem, że pierwszy set jest właśnie na 14lvl... i ekhm... gram drugi raz, rozumicie, mam 10lvl, do Kaer Mohren...
  3. V

    miecz do walki z dzikim gonem

    Z jakiegoś niezrozumiałego dla większości graczy (chyba, że się mylę?) do walki z Gonem używa się srebrnego miecza...
  4. V

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Wiadomo jakie cechy będzie mieć set zbroi? Lekka/średnia/ciężka?
  5. V

    Nieaktywni NPC

    Problem miałem od zawsze chyba... wystarczy godzinka medytacji... raz czy dwa zdarzyło mi się, że musiałem medytować dwa razy, ale w końcu można było wejść w interakcję.
  6. V

    Patch 1.04

    Dzięki za informację :)
  7. V

    Patch 1.05 - nowe bugi

    W sumie to szkoda mi w tym wszystkim Momota... Kiedyś rzecznik prasowy pewnej dużej instytucji powiedział mi na tzw. pozanagraniu: "wiesz... co ja mogę... oni zje**li a ja muszę to teraz wam wszystkim tłumaczyć i gadać bzdury"... Odnoszę wrażenie, że podobnie jest i w CDPR - odwalają kaszanę, my...
  8. V

    Patch 1.05 - nowe bugi

    No Panie... przecież uczestniczysz w tych wątkach od samego początku i jeszcze nie ogarniasz? Do dzisiaj obowiązywały wersje: 1.04 - PC 1.03 - PS4 i XONE Od dzisiaj: 1.05 - PC 1.04 - PS4 (+XONE po weekendzie) ---------- Zaktualizowano 21:21 ---------- No Panie... przecież uczestniczysz w...
  9. V

    Patch 1.05 - nowe bugi

    KLINKU - przecież grasz na PS4, a na konsole jest 1.04 wlasnie... ---------- Zaktualizowano 20:50 ---------- KLINKU - przecież grasz na PS4, a na konsole jest 1.04 wlasnie...
  10. V

    Patch 1.04

    Marcin napisał, że w przyszłym tygodniu...
  11. V

    Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

    Ten uczuć kiedy cieszysz się, że w końcu jest patch i nagle czytasz, że Xone dostanie go w przyszłym tygodniu... Niby fajnie, ale weekend zje***y.
  12. V

    Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

    Miałem tak samo z tą różnicą, że nie dostałem exp za "Niech żyje sztuka"...
  13. V

    Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

    Tak jak pisałem - być może masz rację. Ale tu chodzi o komfort psychiczny... na zasadzie "a co jeśli zrobię inaczej niż inni i nie wejdzie mi w jakimś queście te 5 leveli?"...
  14. V

    Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

    Być może jest to informacja prawdziwa... ale mnie to nie przekonuje. Po to robię zadania, żeby dostawać za nie exp a nie brnąć kilkadziesiąt godzin, kiedy z tyłu głowy tłucze mi się: "a co jeśli nie dostanę expa?!"
  15. V

    Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

    No ja XONE, więc też sobie poczekam ;) liczyłem na to, że patch na PC wyjdzie wtorek - środa, więc może, MOŻE do piątku konsolowcy dostaną... a tu pupa... :)
  16. V

    Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

    No tak na serio... trochę patologia :P patch ma wyjść w poniedziałek i nagle popłoch, patcha nie będzie, ojej, dajcie nam kilka dni. No to daliśmy. Potem "będziemy pracować przez długi weekend, jeśli będzie taka potrzeba"... no to pracujcie... dzisiaj piątek, ludzie oczekują patcha od pięciu dni...
  17. V

    Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

    Tzn kolega dobrze to określił "if needed" bo ktoś na eng forum zwrócił uwagę, że słabo, bo w PL długi weekend jest i wtedy Marcin napisał, że jeśli będzie potrzeba to i w długi weekend będą pracować. Mnie natomiast chodzi o to, że skoro to post z okolic dzisiejszego południa, to raczej dzisiaj...
  18. V

    Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

    Faktycznie - mój błąd. Nie mniej to jest post z dzisiaj, więc na pewno bym się nie spodziewał dzisiaj wypuszczenia 1.05... Zresztą ja i tak muszę czekać na 1.04 dla XONE.
  19. V

    Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

    Na eng forum Marcin pisał, że "pracują przez długi weekend, żeby jak najszybciej wypuścić patch" - jasno można wnioskować, że patcha nie będzie dzisiaj i w sumie wątpię, żeby był jutro... może piątek?
  20. V

    Kiedy bedzie dostępne w grze rynsztunek szkoły wilka oraz żmii??

    Są trzy szkoły, bo trzy są też style walki: szybki, silny i znaki... być może rynsztunek szkoły wilka byłby połączeniem dwóch systemów i mógłby być dostępny jako dlc... nie wiem czy w ogóle jest planowane wydanie setu Wilka, ale z drugiej strony - każdy wilkiem chce być a styl walki trzeba sobie...
Top Bottom