Search results

+
  1. B

    NIe działa crossfire 2X R7 260X

    A jakie posiadasz sterowniki do grafiki? Sam ostatnio dokupiłem sobie r9 270x pod CF i wgranie sterów z numerkiem 15.5 Beta znacząco polepszyło obsługę CF :)
  2. B

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Intel i5 4460, 8gb ramu 1600 i r9 270x, większość na wysokich, kilka na ultra, wyłączone Hairworks i śmiga w przedziale 25-35 klatek :D
  3. B

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Nvidia nic nie kręci tylko te Maxwele w nich są wydajniejsze od poczciwego gtx 770 ;)
  4. B

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Nie znam niemieckiego, ale ta stronka z testem napawa mnie o dziwo optymizmem :) Teoretycznie moja 270x potrafi uciągnąć W3 na max detalach z powyłączanymi bajerami na poziomie 20-24 klatki :D
  5. B

    Data premiery - równi i równiejsi?

    @Lotherien Trochę nie chce mi się wierzyć, że te zdjęcia są z niemieckiego sklepu.. A powód tego jest taki, że zgodnie z ich prawem jest zakaz sprzedawania u nich Wolfensteina.
  6. B

    Data premiery - równi i równiejsi?

    Czym oni zawalili ? Tym, że wysłali jak każdy dev youtuberom i redaktorom pierwsze wersje? Czy tym, że ludzie wchodzą na streamy by je pooglądać i później mają pretensje, że sobie sami zaspoilerowali? Nie chcą znać fani gry to po co je oglądają? A co do aktualizacji z PS4 to też w większości nie...
  7. B

    Data premiery - równi i równiejsi?

    Ludzie ogarnijcie się trochę z tym wszystkim. Przy zamawianiu kolekcjonerek było dokładnie napisane, że grę dostaniecie niepóźniej niż w dzień premiery tj. 19 maja. Chyba największym dystrybutorem W3 za granicą jest Bandai, więc to jego zasługa, że gra jest sprzedawana już za granicą, a nie...
  8. B

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Na Twoim miejscu jeżeli chcesz się bawić z prockiem AMD to od razu zainwestuj w dobrą płytę główną, porządny zasilacz i alternatywne chłodzenie procesora.. Do tego moim prywatnym zdaniem zestaw AMD FX + Radeon jest lepszym rozwiązaniem niż AMD + Nvidia..
  9. B

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    MaciekR94 Moim zdaniem od razu lepiej kupić 4 gb i z takim samym taktowaniem jak stara kość. A co do grafiki ja lubię Radeony, ale że będą smaczki od Nvidii i gra jest robiona pod ich patronatem to bierz od nich kartę :)
  10. B

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Oczywiście, że procek pasuje do zestawu, tylko na Twoim miejscu bym kupił dobre chłodzenie (pewnie już nawet jakieś masz) i wkręcił go lekko ponad 5 Ghz :)
  11. B

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Gold123456 Nie bierz gtx 750. Lepiej wyjdziesz gdy kupisz r9 270 czy nawet gtx 660 :)
  12. B

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    A Platige Image nadal chce stworzyć film o Wiedźminie ? Bo akurat nigdzie nie słyszałem, ze się wycofują z tego :)
  13. B

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Mam nadzieję :) Do dnia dzisiejszego śmieję się jak w W2 było nawiązanie do Władcy Pierścieni :D
  14. B

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    dunio Mam praktycznie identycznego PC i jedynie grafikę bez X.. Porównując wymagania W3 do AC Unity, które są bardzo do siebie zbliżone to jest szansa, że odpalimy W3 w FHD na wysokich. Unity na tym PC i podkeconej lekko grafice i procku chodziło mi na High w FHD, ale już nie było to pełne 30...
  15. B

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Mój sprzęt: - Intel i5 4460 - Radeon r9 270x - 8 gb ram 1600 Mhz Jak myślicie mój PC ogarnie W3 na średnich? Trochę się martwię, ale pre-order poszedł :) Dzięki za wszystkie odpowiedzi!
Top Bottom