Search results

+
  1. M

    Wiedźmin 3 - rozwój postaci (levelowanie głównego bohatera)

    To nie błąd, tylko dobiłes do maksymalnego poziomu.
  2. M

    Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

    Swoją drogą interesujący jest fakt, że HoS spowodowała tak mały wzrost popularności.
  3. M

    Problemy po najnowszym patchu.

    Nadanie pancerzowi umagicznienia lekkość u ofirczyka przy młynie sprawia, że można "zepsuć" cechy Geralta - każde zdjęcie i nałożenie takiej zbroi podnosi kolejny raz bonus do obrażeń dzięki umiejętności ze szkoły kota. W ten sposób po kilkunastu sekundach można kłaść każdego na jeden cios. Do...
  4. M

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Dodatek "odpalasz" poprzez podejście do tablicy z ogłoszeniami w Siedmiu Kotach.
  5. M

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Bardzo dobry dodatek, w stylu opowiadań (za którymi szczerze mówiąc generalnie nie przepadam i wolę Sagę, ale w grze taka formuła się sprawdza). Niestety, jest jedna rzecz, która mi zupełnie nie pasowała do klimatu "szlachetki i charakternika w Wiedźminlandzie". Mimo mojego "problemu" grało...
  6. M

    Aktualizacja 1.10 - lista błędów

    Dzięki, popatrzę.
  7. M

    Aktualizacja 1.10 - lista błędów

    Czy tylko mi zniknęła z ekwipunku zbroja cechu Wilka? NIe mam też ani jednego schematu wilka... Zniknęło też siodło z DLC...
  8. M

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Wraz z zainstalowaniem dodatku zniknęła mi możliwość wykonania zbroi cechu Wilka... Ktoś ma ten sam problem? (Choć być może jest to spowodowane patchem 1.10...)
  9. M

    MINUSY Wiedźmina 3 & niedotrzymane obietnice

    Detrioux A ja proszę raz jeszcze, tym razem po polsku.
  10. M

    Wiedźmin 3 - grafika

    Z wędką siedzą wędkarze. Rybacy łowią np. sieciami.
  11. M

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Ło matko... Po tym cofam zarzuty - sceny łóżkowe w podstawce były EKSTRA. Jeśli to prawda, to żenada jak stąd to Tokio.
  12. M

    Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

    Im więcej się Redów słucha, tym bardziej ma się wrażenie, że zupełnie nie wiedzą co robią.
  13. M

    [TYLKO LINKI] Lista ciekawych modów do Wiedźmina 3

    Wy tu sobie gadu-gadu o duperelach, a to jest mod na miarę naszych czasów i możliwości. http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/720/?
  14. M

    Wiedźmin 3 - poziomy trudności, AI przeciwników

    To nie jest utrudnienie, bo wystarczy pomedytować godzinę, eliksiry się odnowią, golnąć sobie jaskółkę, i znów pomedytowac godzinę by móc nawalać przeciwnikó mając znowu pełen zestaw mikstur. Chyba, że jako utrudnienie rozumiemy upierdliwość dla gracza.
  15. M

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Dla mnie to bez znaczenia. Świat z gry nie istnieje poza grą. PS. Akurat ludzie z CDP idealnie pasują do powiedzonka "jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie".
  16. M

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Jakie to szczęście, że nie bardzo przejmuję się tym, co sobie założyli twórcy, a czego nie ma w grze.
  17. M

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Co więcej, jest duza szansa, że obaj są już trupami.
  18. M

    Nowa Gra Plus - pytania, porady, komentarze

    Przecież i bez tego gra jest banalnie łatwa. Może od razu dajmy przycisk "Press to win"?
  19. M

    Wiedźmin 3 - grafika

    Prócz tego, że wyglądają bardzo słabo? Nic. I nie obraź się, lubię Twoje przeróbki pancerzy i tak dalej, ale to menu jest po prostu szkaradne. Kanciaste kruki z oryginału wyglądają lepiej od Geretarda z Rybii.
  20. M

    Wiedźmin 3 - rozwój postaci (levelowanie głównego bohatera)

    Nic. Przechodząc podstawowy tryb też od pewnego momentu nie dodawałem już ich do niczego, bo miałem optymalny dla mnie zestaw umiejętności.
Top Bottom