Search results

+
  1. K

    Brak kryształu zasilającego w wieży sygnalizacyjnej w Kaer Morhen (rynsztunek szkoły wilka) [PC]

    Da się :) Trzeba trochę się nakombinować, bo faktycznie jest za wysoko aby się normalnie podciągnąć ale się da. Metoda skok + turlanie się. Tuż przed sama jaskinią, kiedy mamy przed sobą strome zbocze z którego zjeżdżamy po wbiegnięciu, radzę wskakiwać (wturlać się) przy samej krawędzi z lewej...
  2. K

    Problem z Keirą

    Miałem to samo przy jednym z zadań głównego wątku w Novigradzie i tak samo sobie poradziłem (tzn. zmniejszyłem tylko tekstury, ale też pomogło). Było to przed 1.06, chyba nawet na 1.04, więc to raczej nie kwestia patcha.
  3. K

    Patch 1.06 Nowe bugi.

    Nie, to nie ma sensu. Znajdowane runy tracą wtedy zupełnie rację bytu, poza tym nie jest to nigdzie wyjaśnione (chociażby w opisie tych run). Jest to ewidentny błąd, a co twórcy z tym zrobią to już ich sprawa. Mogą to naprawić, ale mogą też iść w zaparte, że takie było założenie (co tylko...
  4. K

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Te "widełki" wzięły się stąd, że w którymś z tematów Marcin Momot użył tego sformułowania. Chodziło o to, że niby nawet pomimo błędu z nienaliczaniem expa (tego z niektórych zielonych zadań, co naprawił patch 1.05) skończymy grę na zaplanowanym przez twórców poziomie. Ponieważ większość osób...
  5. K

    Hotfix 1.06 w drodze (lista zmian)

    Akurat błędy o których pisałem, czyli crafting run i źle naliczany bonus z mutagenów na karcie postaci, to problemy które występują u wszystkich, a nie 1/100 graczy. Dlatego miło by było, jakby jednak naprawili je w pierwszej kolejności.
  6. K

    Hotfix 1.06 w drodze (lista zmian)

    Ten patch to jakiś żart? W dalszym ciągu źle naliczany jest bonus od mutagenów na karcie postaci (za każdym razem po wczytaniu gry trzeba wyjmować i wkładać ponownie mutageny, aby naliczyło poprawnie). W changelogu nie ma też słowa o problemie z craftingiem run, gdzie łączyć mogliśmy tylko te...
  7. K

    [BUG/NIEŚCISŁOŚĆ] Kupiec-niziołek w Novigradzie

    Bo wszystkie tego typu zdarzenia w tej grze są kompletnie oskryptowane. Tu nie ma czegoś takiego jak np. A-life ze Stalkera, czy chociażby systemu z TESów, gdzie świat gry naprawdę funkcjonuje i np. NPC może wpaść na potwory/bandytów w lesie i zginąć podczas zwykłej przechadzki nie związanej z...
  8. K

    Patch 1.05 - nowe bugi

    Obok kryjówki Triss znalazłem dom w którym pada deszcz (pomimo sufitu) :) Sam deszcz też jest zbugowany juz od premiery, bo wystarczy w jego trakcie ponownie wczytać grę, aby krople na niebie były niewidoczne (mimo to słychać że pada i widać krople uderzające o powierzchnie). Błąd znany od...
  9. K

    [Pytanie do RED'ów] Czy ktokolwiek testuje łatki

    bitels.sas sorry, ale nie zgadzam się kompletnie. Skyrim po tygodniu nie miał tylu bugów co Wiedźmin 3 na dzień dzisiejszy. I nie mówię tu o jakichś crashasz które przydarzają się na losowych (często nie spełniających minimalnych wymagań) konfiguracjach, zresztą Wiesiek też takie ma. Ba, z gier...
  10. K

    Patch 1.05 - nowe bugi

    Nie inwestuję punktów w alchemię i odpowiada mi taka jaka jest, zwłaszcza biorąc pod uwagę możliwość upgradowania eliksirów. Tutaj w ogóle nie widzę problemu. Ten pojawia się wtedy, kiedy ta mechanika ustalona przez twórców zwyczajnie nie działa, lub trzeba robić idiotyczne rzeczy aby z niej...
  11. K

    Komunikat "Ten zapis może być nie kompatybilny z innymi wersjami gry"

    piterk2006 tak było np. w Stalkerze. Tragiczne rozwiązanie które sprawiało, że nie było sensu sięgać po grę przez przez dłuższy czas od premiery. Tutaj jest logicznie, bo patche mogą wprowadzać elementy których we wcześniejszych wersjach nie było, przez co gra mogłaby się sypać. Też uważam, że...
  12. K

    Dziwaczne wartośći doświadczenia za wątek główny (po patchu 1.05?)

    To właśnie boli najbardziej. Widać, że system nie działa tak jak powinien, bo wtedy nie byłoby takich kwiatków, gdzie większość graczy nie dochodzi nawet do 35 poziomu, a przedmioty dostępne w grze przekraczają poziom 40 (czy nawet 45). Nie wiem jak to się ma do "zakładanych przez twórców...
  13. K

    Crafting Mutagens is broken since 1.05

    There's also bug with glyphs crafting recipes. You can only use ones bought from vendors. I have some lesser glyps from loot, but crafting system doesn't recognize them.
  14. K

    Patch 1.05 - nowe bugi

    Szkoda gadać. To miał być ten wielki patch, naprawiający wiele błędów? Po prostu żenada, zaraz będzie miesiąc po premierze, a wiele podstawowych aspektów gry takich jak alchemia po prostu leży. I dość mam już czytania tekstów w stylu "to genialna gra, ale...". Przejrzyjcie w końcu na oczy. Nie...
  15. K

    Jak gracie w Wiedźmina 3 (znaczniki, minimapa etc.)?

    Kompletnie nie rozumiem tego typu grania. Szczególnie usunięcie własnego paska zdrowia nie a nic wspólnego z realizmem, no ale co kto lubi. Sam powyłączałem niektóre elementy interfejsu (np ścieżkę na minimapie, czy przyciski potrzebne do wykonywania konkretnych czynności), ale co dokładnie już...
  16. K

    MINUSY Wiedźmina 3 & niedotrzymane obietnice

    Tym bardziej reakcje są niewspółmierne, bo kradzież jakichś śmieci z beczki która akurat "podlega" strażnikowi jest większą zbrodnią niż wyniesienie komuś połowy dobytku z domu. Wynika to po prostu z mechaniki gry i z tego, że cywile to randomowe chodzące kukły, których nie da się nawet...
  17. K

    Licznik godzin gry

    Też mnie zdziwiło jak mając ponad 30 h na GOGu + minimum 10 rozegranych wcześniej (preload ściągałem normalnie przez GOG downloader) w grze mam raptem 12. Aż tyle czasu w menusach chyba nie siedziałem...
  18. K

    MINUSY Wiedźmina 3 & niedotrzymane obietnice

    Wymieniłem trochę tych minusów, a zapomniałem o jednym, dość mocno rażącym (jak dla mnie). Kradzież. Dalej możemy wejść komuś do domu i wynieść wszystko na jego oczach. Kompletny brak reakcji. Dziwi tym bardziej, że jakoś strażnicy potrafią reagować na takie sytuacje. Trochę to kole w oczy gdy...
  19. K

    Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

    Ja czekam na patch, żeby w ogóle tego expa w grze naliczało... Zazwyczaj i tak na początku próbuję przechodzić grę tak jak twórcy ją wymyślili. W vanilla Skyrim spędziłem ze 300h zanim zacząłem bawić się modami (chociaż pomijając już wszystko inne - pod względem samej eksploracji RPG Bethesdy są...
  20. K

    Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

    Czytając to i zagraniczne forum można dojść do wniosku, że błąd jest zupełnie randomowy. Pierwsze zgłoszenie miało miejsce chyba kilka dni po premierze, więc nie łączyłbym tego ani z patchem 1.04 ani ostatnimi DLC. Wszystkiemu winny jest na siłę udziwniony system zdobywania doświadczenia z...
Top Bottom