Search results

+
  1. M

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    W pierwowzorze była moim zdaniem dosyć podobna. Miła jeżeli idzie po jej myśli. Bardzo nie miła jeżeli idzie inaczej. I lekko może nie głupia, ale naiwna.
  2. M

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Masz skończoną fabułę główną i KiW?
  3. M

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    No tak to owszem, ale jest różnica pomiędzy "osoba musi się na to zgodzić", a "musisz kochać tą osobę".
  4. M

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Na moje to happy end w tym zadaniu może mieć rycerzyk ALBO Vivienne. Babka się nawet nie zastanawia nad zrzuceniem klątwy na kogoś. Cieszy się perspektywą 7 lat, chce pożyć i pozwiedzać. Z rycerzykiem to już bardziej obowiązek. Z dwojga wolę happyend Vivienne. Rycerzyk jak rycerzyk. Trochę...
  5. M

    Rozbudowa Corvo Bianco

    Zbroja Rycerska z herbem Geralta i strój z więzienia na stojaku jako pamiątki. Dodatkowo tremerski set w którym na hardzie przebiegałem całą grę bo wizualnie mi się podobał (tak czyli bez pancerza grałem;)) to już 3 stojaki zajęte. Z mieczami podobnie, mam kilka nie wiedźmińskiego do których...
  6. M

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Rozumiem, że to już z czasu po ataku na miasto?
  7. M

    Rozbudowa Corvo Bianco

    Ze stojakami jest rzeczywiście lipa. Na miejscu gierwanta bym zaadoptował piwnice, może by mi się wszystkie miecze pomieściły.
  8. M

    Rozbudowa Corvo Bianco

    Nic więcej nie będzie do rozbudowy
  9. M

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Zakonczenia są proste. Jak skończyłeś podstawkę z wiedźmą to ona się pojawia. Jak trafiłeś trójkącik i nie byłeś na koniec z żadną to wpada Ciri. No chyba że nie żyje, wtedy Jaskier ---------- Zaktualizowano 19:34 ---------- Co mi właśnie uświadomiło, że jeżeli w podstawce Ciri...
  10. M

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Gdzie jest quest rozpoczynający zbieranie setu Mantokory?
  11. M

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Bo to takie 2 rożne style dodatków były. SK wprowadzał świetną fabułę i bohaterów, a KiW średnią fabułę ale dużo nowych akcentów jak dom, mutagenne czy spotkanie na końcu, które szczególnie fajnie wyjdą przy ponownym przechodzeniu gry.
  12. M

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Tak z ciekawości kogoś zaskoczyło, że Sy i narzeczona Deta to jedna i ta sama osoba? Anna wspominając o niej u Orianny popsuła trochę fabułe
  13. M

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Po jednej nocy na tym paliwie wybrał by mniejsze zło i przeprosił się z Rumcajsem :D ---------- Zaktualizowano 21:37 ---------- A potem poszło już bez zabawy ale nie zniosła tego jak intensywnie kochał. Jak by tam nie było to... Plan wykorzystania go powstał u niej pózniej.
  14. M

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    A Wilkowi zaproponowałem klina. Nie chciał :( ---------- Zaktualizowano 21:34 ---------- Nie od początku, bo na początku było uczucie którego nie udźwignęła. Wykorzystała go kilka lat pózniej jak szukała kogoś kto będzie skutecznym zabójcą.
  15. M

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    No co ty? Jak umrą oboje to Annie nic się nie dzieje.
  16. M

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    eley i wiemy na czym stoimy :D Co do klikania, to tak sobie wyklikałem i zadowolony byłem :D Isharoth No właśnie, kraina baśni. Raz że Sy wyjaśnia jak to z nią i Detem było, dwa był tam Wilk przez duże W. Czemu do cholery nikt nie mówi o Wilku :) Mega postać z dodatku ----------...
  17. M

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Ogólnie Det atakiem na miasto przekroczył cieńką czerwoną linię normalności. Robiąc tak, mógł być w przyszłości tykającą bombą w innych sytuacjach. Cieżko myślę było by Gerwantowi puścić wolno w świat rozgoryczonego i zarażonego do ludzi wampira wyższego.
  18. M

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Co do Pani Jeziora to jak do niej dotarłem została mi tylko waleczności do udowodnienia. Co rozwiązałem wygrywając pojedynki na pieści. No dobra na dokładanie do pieca też. Pojedynki z rycerzem można zaliczyć z synem Mewe w trakcie turnieju. P.S. Rozwalił mnie tekst "Nie zgub go tym razem".
  19. M

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Wiem. Z kronikarskiego obowiązku trzeba było zaczytać save. IMO druga najlepsza scena po Yen w KM
Top Bottom