Search results

+
  1. P

    Win 10 i DirectX12

    A jak sam system na chwilę obecną ? Wart przesiadki ?
  2. P

    Win 10 i DirectX12

    Na ilu RAM'kach ? A jak stabilność samej platformy OS ? Jakieś problemy czy wszystko gładko ?
  3. P

    Win 10 i DirectX12

    Win 10 i DirectX12 Witam, przesiadł się ktoś już na 10 ? Jak wygląda wydajność/awaryjność Wiedźmaka na nowym OS ? Oraz pytanie do RED'ów kiedy możemy się spodziewać wspominanej przed premierą łatki/patcha wspierającego DX12 ?
  4. P

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    Zostają zawsze równoległe wszechświaty ;). Gdzie historia wcale nie musiała potoczyć się identycznie. DUŻO gdybania i pomysłów. Zdolność starszej krwi daje aż za wiele możliwości.
  5. P

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    Co nie oznacza, że nie można ich ukryć :P
  6. P

    Hotfix 1.06 w drodze (lista zmian)

    :cheers: Dodatkowo super, że dostajemy info co się dzieje i czego możemy się spodziewać po łatce :) oby tak dalej
  7. P

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    Ejj nie ładnie tak spoilerować :P.
  8. P

    [BUG] Zbugowany miecz po przybyciu na skellige.

    błąd był już zgłaszany na forum
  9. P

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    No to mnie zaciekawiłeś ... gdzieś wyczytane/zasłyszane czy pomysł własny ?
  10. P

    Patch 1.05 - nowe bugi

    Patrz ulepszenia II tam jest reszta podstawowych ulepszeń zbroi - to nie bug. Zerkaj najpierw na poradniki ułatwi to życie tobie i nam. Panowie nie kumam po co każdy po kolei skarży się o to samo skoro to nie jest oficjalny dział wsparcia technicznego. Czy ktoś czyta zasady forum ? Widzicie...
  11. P

    Błąd GPU nie spełnia wymagań, Directx 11 wymagany - mimo że waruek jest spełniony...

    A próbowaliście zmieniać ustawienia oszczędzania energii pamiętam, że kiedyś tam leżał problem z nieprzełączającą się grafiką w lapkach. Niestety nie mam obecnie możliwości zweryfikowania mojej pamięci bo została tylko stacjonarka.
  12. P

    Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

    Głos Ludu mówi że Lud chce lodu ... tfu ... modding tools dawać ! :D Bez narzekania świat byłby lepszym miejscem. Ale kim ja jestem aby podważać zasady świata :). A sytuacja jest zabawna bo my się wkurzamy a oni(CDPR) nie.
  13. P

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    Zdecydowanie jestem za kolejną częścią osadzoną w świecie Wiedźmina. Zdecydowanie jednak jestem przeciwny w męczeniu biednego Geralta kolejną porcją dziwnych wydarzeń. Czy nie moglibyśmy się przenieść w czasy przeszłe gdzie szkoły Wiedźmińskie działały prężnie, gdzie potworów było więcej, a...
  14. P

    [Pytanie do RED'ów] Czy ktokolwiek testuje łatki

    Właśnie tego się obawiam. Kocham RED'ów za to że ożywili świat wiedźmina kocham ich za pierwszą, lubię za drugą i ponownie kocham za trzecią część ale to nie znaczy, że chcę otrzymywać produkt gotowy kilka miesięcy po premierze. I znowu wracamy do tematu REDkita lub innego narzędzia/narzędzi...
  15. P

    [Pytanie do RED'ów] Czy ktokolwiek testuje łatki

    Oblivion usmażył mi kartę graficzną (którą podkręciłem do granic możliwości aby cokolwiek ruszyło), ale tak nie miałem dużych problemów funkcyjnych. Pamiętam znikające tekstury ale nie o grafikę zawsze chodzi ;)
  16. P

    [Pytanie do RED'ów] Czy ktokolwiek testuje łatki

    Tak ale mówimy tu o drobnych problemach ... osobiście nie pamiętam abym utknął gdzieś w grze przez bug
  17. P

    [Pytanie do RED'ów] Czy ktokolwiek testuje łatki

    Zagalopowałem się ponieważ w Online nie grałem i zapomniałem wspomnieć, że chodziło mi o III, IV i V mój błąd i nieuwaga
  18. P

    [Pytanie do RED'ów] Czy ktokolwiek testuje łatki

    Zgadzam się w 100% ale ogrom osób nie tylko tu na forum ale ogólnie które mają problemy z dokładnie tymi samymi aspektami gry sugeruje, że większość graczy ma te problemy tylko nie wszyscy są aktywnymi uczestnikami naszego środowiska. Na samym początku też nie doświadczyłem żadnych problemów a...
  19. P

    [Pytanie do RED'ów] Czy ktokolwiek testuje łatki

    Nie sądzę aby był to brak kasy bo raczej na W3 nie stracili. No właśnie ale w każdej porządnej produkcji jest dział/ekipa odpowiedzialna za testy więc (WTF?) co się stało ?
  20. P

    [Pytanie do RED'ów] Czy ktokolwiek testuje łatki

    [Pytanie do RED'ów] Czy ktokolwiek testuje łatki Hej, droga ekipo CDPR czy przed wypuszczeniem tak oczekiwanych przez nas patch'y ktokolwiek poświecił chociaż paręnaście minut na sprawdzenie tego czy wprowadzone zmiany faktycznie naprawiają błędy i nie wprowadzają kolejnych ? Jeżeli nie ma na...
Top Bottom