Search results

+
  1. D

    Aktualizacja 1.1 — lista zmian

    Ja bym chciał, żeby w kolejnym patchu, wszczep tabula e-rasa resetował nie tylko atuty, ale także atrybuty. Żebyśmy mogli się zresetować, przenieść wszystkie punkty na zdolności techniczne, wytworzyć legendarny ekwipunek i potem zresetować się znowu do buildu jaki chcieliśmy mieć uprzednio.
  2. D

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Mnie najbardziej boli, że ta gra miała (i ma nadal) zadatki na miano najlepszej gry dekady i zaprzepaszczone zostało to przez zwykły pośpiech. Gra jest absolutnie genialna tylko jest zwyczajnie niedokończona. Po prostu. Glitche i bugi to odrębna kwestia, to jest kosmetyka, ale jeśli...
  3. D

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    To co wypuszczono na PS4 to jest po prostu hańba. CDPRed powinniście każdemu kto kupił wersję konsolową przesyłać klucze do wersji PC w ramach rekompensaty!
  4. D

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    @Duckingman - czyli dobrze podejrzewałem :( w takim razie ta karta jest absolutnie zepsuta. Gdyby miała opis "Rozkaz: utwórz losowy artefakt z talii początkowej przeciwnika" to miała by sens. Wielka szkoda.
  5. D

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Mam pytanie o nową kartę - Angouleme. Albo nie rozumiem jej działania, albo jest zabugowana. Opis karty: "Rozkaz: zagraj losowy artefakt z talii przeciwnika". Zagrałem tę kartę 4 razy i ani razu nie zadziałała! W dwóch przypadkach przeciwnik faktycznie mógł nie mieć żadnych artefaktów w talii...
  6. D

    Zmiana złotej pogody— nowa aktualizacja do gwinta już dostępna!

    Na fejsbuku napisali, że fragmenty dodane zostaną w ciągu godziny. Także bez paniki. Temat uważam za zamknięty. Będzie git majonez! :)
  7. D

    Zmiana złotej pogody— nowa aktualizacja do gwinta już dostępna!

    Nie otrzymałem żadnych fragmentów kart. Według moich obliczeń, powinienem otrzymać ponad 2500 fragmentów za beczki kupione w zamkniętej i otwartej becie. Nie dostałem NIC.
Top Bottom