Search results

+
  1. T

    Różne narzędzia rzemieślnicze

    Różne narzędzia rzemieślnicze Szukałem na forum, ale wiedzę, że chyba ten temat nie był poruszany. Chodzi mianowicie o różnego typu narzędzia rzemieślnicze (np. krasnoludzkie) W ekwipunku są widoczne jako rupieć i mogą być sprzedane lub rozebrane na części, ale gdy już wejdzie się w opcję...
  2. T

    Brak osiągnięć w GOG

    Brak osiągnięć w GOG Wiem, że już było tego trochę, ale wątek, w którym chciałem to napisać jest już zamknięty i oznaczony jako solved, choć nie wiem dlaczego. Mianowicie chodzi o osiągnięcia w GOG: 1. Turned every stone - link do poprzedniego wątku...
  3. T

    Nieosiągalna skrzynia

    Nieosiągalna skrzynia Znalazł ktoś sposób na dostanie się do skrzyni w wieży fortu nieopodal znacznika: Przystań, na południe od Oxenfurtu? Skrzynia podświetla się na żółto, czyli możnaby ją otworzyć, ale szuka się tam dostać.
  4. T

    System walki - Interakcja zamiast odskoku.

    System walki - Interakcja zamiast odskoku. Nie wiem czy to błąd, ale trochę wkurzająca sytuacja. Jadąc konno, gdy napotykam wrogów Wiedźmin od razu wyjmuje miecz (no dobra). Zeskakuję wiec z konia i chcąc od razu zrobić uskok, Wiedźmin wsiada na koń. Rozumiem ten sam przycisk (A - gram na...
  5. T

    Eksploracja a zadania. Dwie wykluczające się rzeczy.

    Eksploracja a zadania. Dwie wykluczające się rzeczy. Dziś spotkałem się z nieprzyjemną sytuacją. Podczas eksploracji, niechcący wykonałem zadanie, choć o tym nie wiedziałem. Zaprzepaściłem przez to możliwość targowania ceny za wykonanie zadania wiedźmińskiego. Tu nasuwa się pytanie, czy ślepo...
  6. T

    [SPOILERY] Jedna możliwa opcja dialogowa

    [SPOILERY] Jedna możliwa opcja dialogowa Po jednaj z misji w Novigradzie (ta z chochlikiem, co zamienia się na końcu w Wiedźmina), opodal miejsca gdzie wypuściłem chochlika pojawił sie wykrzyknik. Kilku bandytów napadało na elfy. Rozgromiłem ich i w rozmowie z elfami są dwie opcje: Po wybraniu...
Top Bottom