Search results

+
  1. CesarzTemeri

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Ta, Liam w charakteryzacji. Ja się boję co zrobią z Laurencem Fishburnem jako Regisem. Dadzą mu zęby piranii i żółte kreskówkowe oczy tak jak Vereenie, bo najwyraźniej dla nich przedstawienie wampira w normalnym sposób jest nudne?
  2. CesarzTemeri

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Jedno jest pewne, cokolwiek będzie w tym sezonie/sezonach, nie będzie to co znaliśmy z książek
  3. CesarzTemeri

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    No tak właśnie będzie, żeby cokolwiek się zmieniło, należałoby zmienić showrunnerkę, a i tak pewnie niewiele by to pomogło, skoro już 1 sezon podkopał uniwersum tego serialu u podstaw, a dalej jest tylko gorzej. Ci nowi aktorzy, nieważne jak dobrzy by nie byli, niczego nie zmienią, bo co z tego...
  4. CesarzTemeri

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    5 sezon mają kręcić razem z czwartym, więc wątpię w kasację, no bo po co mieliby nie wypuszczać materiału, który już jest gotowy. Co oni, Warner Bros? Mam nadzieję, że serio skasują serial o Szczurach no bo umówmy się, po co to komu? No nie wiem, Netflixowa ekipa wywaliła z oryginalnej treści...
  5. CesarzTemeri

    Kingdom Come: Deliverance

    Rany dopiero teraz dali czeski dubbing? Rychło w czas, teraz to mam średnią ochotę przechodzić to jeszcze raz, tym razem w języku który powinien być od samego początku. Ciekawe czy do Medium też już dali polski dubbing.
  6. CesarzTemeri

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Może, ale na swoją potęgę marka zapracowała sama, w dodatku zaczynając od zera, nie mając żadnych książek czy komiksów jako źródło. Marne adaptacje dostawała już na początku swojej historii, w latach 90, gdy była dużo mniej znana, i bynajmniej owe adaptacje w niczym jej nie pomogły szerzeniu...
  7. CesarzTemeri

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Raczej ty tą potęgę przeceniasz. Netflix zrobił też okropny serial Resident Evil, który jakościowo jest tak samo zły jak witchflix, ale fani RE mieli takie szczęście że został zdjęty po pierwszym sezonie. Czy zaszkodziło to marce? A gdzie tam, Capcom ciągle sypie kolejnymi tytułami tej marki...
  8. CesarzTemeri

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Zaraz, wyrzucono to do kosza? To ten projekt powstaje czy nie?
  9. CesarzTemeri

    Kingdom Come: Deliverance

    Szczerze, jestem trochę zaskoczony takim podejściem. 6 lat czekania na coś, co wygląda jak ta sama gra, niewiele innowacji, w dodatku bezpośrednie kontynuowanie tej samej historiii. A ludzie zastanawiali się czy sequel nie będzie się dział 30 lat później czy coś. A tak, ewidentnie przypomina to...
  10. CesarzTemeri

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Właśnie dlatego że przecieki RI zawsze się sprawdzają było to dla mnie pewną informacją, stąd, żadne zaskoczenie.
  11. CesarzTemeri

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Po pierwsze żaden news, bo to że zrobią 4 i 5 sezon razem było wiadomo od roku, po drugie, nie ma się z czego cieszyć, bo ten serial i tak ma o 5 sezonów za dużo.
  12. CesarzTemeri

    Playtest edytora The Witcher 3 REDkit

    Hej, widzę że w tym można edytować mapy, nawet ktoś już zrobił moda rozszerzającego lokację Białego Sadu. Może doczekamy się moda na wiedźmińskie labolatorium i piętro do Kaer Morhen?
  13. CesarzTemeri

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    A ja tego się właśnie spodziewałem. A konkretnie tego, że jak niektórzy Cavillowi zarzucano że jest zbyt napakowany i przystojny na Geralta, to z Liamem będzie tak samo, tylko jeszcze bardziej wyprzsystojniony i wysłodzony. Kompletne zero jakiejkolwiek twardości, hardości, surowości, którą nawet...
  14. CesarzTemeri

    Forumowa filmówka

    Ja bym raczej powiedział że przez muzykę i obecność Harley dwójka wygląda mi na dopełnienie jedynki, aniżeli robienie czegoś jeszcze raz tak samo.
  15. CesarzTemeri

    The Last of Us

    W końcu nadrobiłem The Last of Us, co prawda pecetowy remake ale zawsze coś, z resztą, z tego co widzę po gameplayach z PS3 to ta sama gra, tylko na gorszej grafice, więc raczej nic mnie nie ominie. W zeszłym roku wszyscy narzekali na jakość tego portu, ale chyba zdążyli już wszystko naprawić...
  16. CesarzTemeri

    Anime i manga

    Mnie szlag trafia, bo jak tu człowiek ma być na bieżąco z tytułem, jak autorzy z byle widzimisie zmieniają sobie historie i nie wiadomo jak to śledzić. Nawet nie chcę sprawdzać, jak to wypada w webcomiksie, ale skoro One sam bez żalu przerabia własną fabułę to chyba nie ma co się tym przejmować...
  17. CesarzTemeri

    Anime i manga

    Ejże, czytam sobie tomiki One Punch mana od JPF-u, chciałem coś sprawdzić, i zobaczyłem, że ten sam rozdział w tomiku wygląda sporo inaczej niż ten w sieci, z angielskim tłumaczeniem. Często zupełnie inne kadry, inaczej prowadzona akcja... Mógłby mi ktoś wytłumaczyć, co jest z tym grane? Edit...
  18. CesarzTemeri

    Gothic

    XD Chodziło o Battlefield? Ah, liznąłem trochę takiej pracy w sklepie i powiem że nie chciałbym do tego wracać. Bo pół biedy jak taki klient po prostu popisze się głupotą, ale jak na zwrócenie mu uwagi zareaguje sposób: "NIE, JA SIĘ WCALE NIE POMYLIŁEM TO PAN NIE MA RACJI, PAN SIĘ NIE ZNA...
  19. CesarzTemeri

    Anime i manga

    Ciekawe które dostaną dubbing.
  20. CesarzTemeri

    Gothic

    A mógłbyś wskazać w czym konkretnie? Bo dla mnie wygląda normalnie.
Top Bottom