Search results

+
  1. F

    Cyberpunk 2077 na Series X/PS5

    Cześć. Czy są jakiekolwiek plany wypuszczenia w przyszłości wersji fizycznych gier gry Cyberpunk 2077 na Series X i PS5? Łatka, która będzie dopiero później, wiąże się z tym, że grę trzeba pobrać tak naprawdę od nowa, więc jako osoba, która miałaby potencjalnie konsolę nowej generacji, nie...
  2. F

    Odcinek specjalny Night City Wire

    Ja mam pytanie trochę w innej kwestii, ale nie wiem, który temat będzie ku temu odpowiedni. Skoro teraz jest te całe "Smart Delivery", a łatka na konsolę nowej generacji będzie "później", to czy będzie to działać dokładnie tak samo jak w przypadku innych gier? Mam na myśli taką sytuację...
  3. F

    Aktualizacja 1.30 już dostępna!

    Miałem na myśli to, że został zmieniony model, a nie głos. Poprzedni głos niezbyt pasuję do tego wyglądu, ale to tylko moja opinia :P
  4. F

    Aktualizacja 1.30 już dostępna!

    Vivaldi oczywiście wygląda teraz lepiej, no właśnie... wygląda. Z głosem jest niestety gorzej. Tamten wpasowywał się w model postaci świetnie, taki krasnolud, który chce ubić interesik. Osobiście głos będzie według mnie w ogóle nie pasował pod model, ale nie miałem okazji sprawdzić tego w akcji...
  5. F

    Wydajność 1.22

    Skoro do nich to napisałeś, to pisanie tego tutaj ponownie nie ma raczej sensu. Ja również zauważyłem spadek wydajności w owych miejscach, ale sam błąd zgłosiłem. Pozostaje mieć nadzieję, że zostanie to poprawione..
  6. F

    [XBO] Gra w wersji 1.22 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Płotka stała się bardziej irytująca. Często w miejscach, w których cwał powinien być dostępny, po prostu nie jest dostępny, a sama płotka blokuje się wszędzie (na mostach, obok Oxenfurtu, Novigradu lub w Białym sadzie). Drugi błąd to taki, że czasami nie da się namierzyć postaci "teraz nie...
  7. F

    [PS4] Gra w wersji 1.20 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Ludzie, jak macie problemem z zarostem, to albo jesteście kobietami, albo prawiczkami z piczym wąsem. Jak określił Geralt "broda dodaje powagi", a problem posiadania jej u was jest jakiś dziwny.
  8. F

    [PS4] Gra w wersji 1.20 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    DamimavPL obawiam się, że wszystkie (albo większość) zgłaszanych tutaj postów jest pomijane, szybciej będzie jak zgłosisz to przez odpowiedni formularz opisując problem. Ja zrobiłem tak kilka razy, a odpowiedź była błyskawiczna, poprawili również zgłoszone błędy. Zgłosiłem na forum też kilka...
  9. F

    [XBO] Gra w wersji 1.21 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Kolejnym błędem, który jest pewnie znany wielu jest płotka: Na razie nie grałem jeszcze w dodatek (a ponoć tam jest TRAGEDIA), ale widzę pogorszenie jakości jazdy nią w podstawowej grze (Velen). Przykładowo na Kłomnicy w misji "Dziady" przy tym kręgu są schody. Jadąc na płotce nie da się w nie...
  10. F

    [XBO] Gra w wersji 1.21 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Podczas zadania "Magiczny Kaganek", jeśli przy zagadce z drzwiami wybierzemy źle, to pojawiają się upiory. Podczas walki z nimi miałem tak, że ostatni upiór jak i Keira pojawili się nagle po drugiej stronie drzwi (te, które otwierają się dopiero po poprawnym zapaleniu wszystkiego).
  11. F

    [XBO] Gra w wersji 1.21 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Zauważyłem spadek jakości w Novigradzie po tym patchu (ostatni znany mi, w którym tam byłem to 1.10 bodajże i sprawował się nieźle). Coś schrzaniliście.
  12. F

    [XBO] Gra w wersji 1.21 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Witam ponownie. https://youtu.be/gdinzNN93-M - Na tym starym gameplayu widać, że kamera była O WIELE LEPSZA od tej, którą możemy zaobserwować teraz. Jest to przede wszystkim bliższe temu w Wiedźminie 2, w skrócie: Kamera jest bliżej bohatera, to samo przy walce i nie trzeba często 'wyostrzać...
  13. F

    [XBO] Gra w wersji 1.21 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Znalazłem błąd, który występował od początku wydania. Mianowicie Vesemir przykładowo w trakcie treningowej walki z nim, wypowiada kwestię "Który następny?" nie swoim głosem.
  14. F

    [XBO] Gra w wersji 1.21 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Drobne sugestie: 1 Menu główne - Po zainstalowaniu dodatku "Serca z Kamienia" menu zmieniło się na inne wraz z muzyką. To samo jest przy "Krew i Wino". Propozycja jest taka, żeby gracz miał możliwość w jakimś stopniu zmiany go w opcjach. Ogólnie to na menu główne mało zwracam uwagę, ale...
  15. F

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Jasne, błąd, ale z mojej strony. Wcześniej było to promowane jako 1.20 bez '1', ale po pobraniu widzę, że myliłem się także wszystko w porządku :) Co do interfejsu i ogółu: Jest super, przed dodatkiem ogram chyba podstawkę wraz z poprzednim dodatkiem i jak coś wyłapię z błędów to podeślę...
  16. F

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    szypek26 trochę wkradł się błąd z tym poddziałem "wsparcie techniczne". To jest przecież wersja 1.20, nie 1.21. Poza tym to samo jest przy kontakcie z Wami poprzez formularz, błędnie podany numerek, co również zgłosiłem gdzieś tam w wiadomości :) ---------- Zaktualizowano 16:56 ----------...
  17. F

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Mimo wszystko najpierw to sprawdźcie, a potem siejcie panikę. Żadnego patcha na XO nie ma, sprawdziłem chwilę temu.
  18. F

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    KubaMarciniak mu chodziło raczej o to, że to hrabina mówi o Vesemirze :D ---------- Zaktualizowano 17:53 ---------- KubaMarciniak mu chodziło raczej o to, że to hrabina mówi o Vesemirze :D
  19. F

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Nie ma żadnego patcha.
  20. F

    Wiedźmin 3 Dziki Gon - Aktualizacje [Xbox One]

    Wiedźmin 3 Dziki Gon - Aktualizacje [Xbox One] Witam. Mam takie pytanko. Od początku wydania gry (1.01 chyba) co jakiś czas zostały wypuszczane aktualizacje mniejsze lub większe (raz 300mb, raz 7 albo nawet 10GB). Teraz również ma być ponoć około 10GB aktualizacji. Czy gdybym usunął...
Top Bottom