Search results

+
  1. L

    Aktualizacja GOG 1.2.26 - Gry nie działają i po naprawie nadal to samo nie działają.

    Aktualizacja GOG 1.2.26 - Gry nie działają i po naprawie nadal to samo nie działają. Aktualizacja GOG 1.2.26 wszystkie gry popsuło a po naprawie tak namieszało ,ze nawet z folderu nie chcą się odpalić to jest jakaś kpina. Ostatnio było ,że gry nieznane i naprawiło a teraz to kompletna porażka...
  2. L

    Patch 1.30 Problem GOG (Gra nie uruchamia się)

    Patch 1.30 Problem GOG (Gra nie uruchamia się) Przy instalacji automatycznej gra się nie uruchamia z GOG oraz pliku exe z folderu gry. I rozwiązać idzie problem instalując samemu, Microsoft visual c++ 2013 wersje (x86) i wersje (x64). U mnie wyskoczyło okienko po uruchomieniu pliku exe z...
  3. L

    Przerzucanie przedmiotów, Skrzynia - długie zacinanie gry

    Przerzucanie przedmiotów, Skrzynia - długie zacinanie gry Wcześniej zacinała gra w Novigradzie jak i w paru innych miejscach teraz już nie i za to plus. Ale dlaczego, przy przerzucaniu przedmiotów tak zacina nie raz nawet 15 sekund czekać by jeden przedmiot został dodany np. do skrzyni czy...
  4. L

    GOG - FREE DLC 16 (Nie pasuje do reszty)

    GOG - FREE DLC 16 (Nie pasuje do reszty) W GOG oraz w GOG Galaxy jest wersja 1.21 a w programach po instalacji 1.20 . Także weryfikacja GOG nie wyszukuje tego DLC, przy pobieraniu często pobiera się uszkodzony plik lub nie do końca pobrany. Także w GOG jest w wersji co pisze do góry w...
  5. L

    GOG GALAXY - PROBLEMY (dlc 1-16)

    GOG GALAXY - PROBLEMY (dlc 1-16) U mnie jest wielki problem z tym dlc 1-16 w patch 1.21 i to nie jeden a kilka. Po pierwsze pobiera się bardzo wolno i tylko to, kolejne jak pobierze całe za każdym razem zostaje Plik DOWNLOAD (.download) tak jak by się nie pobrał do końca. Kolejna rzecz na...
  6. L

    Gra podczas pauzy lub okno w pasku - Problem bardzo wysokie temperatury Patch 1.12.1

    Gra podczas pauzy lub okno w pasku - Problem bardzo wysokie temperatury Patch 1.12.1 Mam taki problem i nie tylko ja gdy grę się zostawi na pauzie lub wychodzi do pulpitu i gra jest w pasku temperatura na karcie idzie nawet 15 stopni w górę w 30 sekund i dochodzi do 86 stopni. Mam kartę...
  7. L

    Śmieszny BUG nadal Patch 1.12.1 - Walka wojowników po ukończeniu gry

    Śmieszny BUG nadal Patch 1.12.1 - Walka wojowników po ukończeniu gry Nadal to samo od patcha 1.11 a zgłaszałem to w 1.12.1 to samo po zakończonej grze i pokonaniu Dzikiego Gonu nadal walczą. Ja to mam po zakończeniu podstawowej gry i dodatku SZK. Normalnie jajca takie ale można się pośmiać :)...
  8. L

    Wiedźmin 3 - Patch 1.12 zadanie Racja Stanu poważny błąd [PC]

    Wiedźmin 3 - Patch 1.12 zadanie Racja Stanu poważny błąd [PC] Wiedźmin 3 - Patch 1.12 zadanie Racja Stanu poważny błąd i koniec grania. Zadanie jest zakończone wszyscy zabici, a nic dalej nie idzie. Do tego jest to śmieszne Talar siedzi w powietrzu,Ves się kładzie sama na ziemi i płacze :) a...
  9. L

    Wiedźmin 3 - Dziki Gon ( Patch 1.12 Kowal z Kaer Trolde + Złe Wieśći )

    Wiedźmin 3 - Dziki Gon ( Patch 1.12 Kowal z Kaer Trolde + Złe Wieśći ) Mam ten błąd co prawie każdy Patch więc nadal to nie jest naprawione. Chodzi o to, że Kowal nie działa a jak działa to może raz z samego początku potem siedzi czy stoi i nic nie jest możliwe rozmowa czy kupno od niego. A...
  10. L

    Gwint problem - Patch 1.12

    Gwint problem - Patch 1.12 Gwint problem - Patch 1.12 na PC Mam taki problem, że po zakończeniu gry w gwinta nie ma podsumowania końca gry i tylko można wyjść na Escape i przy grze z kupcami czy karczmarzami tylko otrzymuje wygrane pieniądze, a kart czy dodatkowych rzeczy nie otrzymuje. Tylko...
  11. L

    Sklepik z Marzeniami - błąd [bug] pc

    Sklepik z Marzeniami - błąd [bug] pc Postanowiłem zagrać sobie w W 2 ,czekając na poprawki do W 3. I mam taki błąd ,zadanie wykonałem wcześniej "Sklepik z Marzeniami" ,a po walce z Letho w Flotsam wyskakuje mi zadanie nie zaliczone. Sprawdziłem wcześniejszy zapis by się upewnić i mam zakończone...
  12. L

    Nie tylko dla orłów [Problem]

    Nie tylko dla orłów [Problem] Poszukiwania problem, nie zalicza zadania po znalezieniu wszystkiego ,mam to po patchu 1.11.
  13. L

    Śmieszny Bug - Kwatermistrz z Nilfgardu

    Śmieszny Bug - Kwatermistrz z Nilfgardu Mam taki śmieszny bug z Kwatermistrzem z Nilfgardu w Velen ,że można go lać,lub bić z miecza do oporu w namiocie. Mam to już można powiedzieć od pierwszego patcha,i co patch jest to samo choć wcześniej nabijało za bicie adrenalinę,a teraz nie,szkoda :)...
  14. L

    [BUG] W Wilczej Skórze

    [BUG] W Wilczej Skórze Przy opcji ,gdy się zabiję i odzyska KIEŁ,nie ma opcji odczaruj ,można Wilkołaka do woli zabijać i po lata się chwile po ogrodzie i pojawia się znowu w jaskini.Wszystkie opcje mam w zadaniu zrobione i haczyki na zielono.KIEŁ znajduje się w rupieciach do...
Top Bottom