Search results

+
  1. M

    Wiedźmińskie gadżety i sklep

    Na fb to jest napisane pod jednym z postów fanpage "The Witcher", jako drugi komentarz :) Nie mogę wstawić adresu, bo mam <10 postów :) Btw jeden z przedstawicieli REDów napisał na Tweeterze, że BYĆ MOŻE talie te pojawią się w drugim dodatku, yaaay! :)
  2. M

    Wiedźmińskie gadżety i sklep

    Ja natomiast przeczytałem jeden z komentarzy Redów na Fb traktujący o tym samym i bodajże talie te były JUŻ zawarte w Edycji Kolekcjonerskiej W3 na XBOX-a!! To jest naprawdę nie fair...
  3. M

    Wiedźmińskie gadżety i sklep

    Możliwość nabycia kart do gry w gwinta w formie fizycznej kopii - Królestwa Północy i Nilfgaard Cześć! Mam pytanie skierowane głównie do CD Projekt Red, jak i również ludzi, którzy są zaznajomieni z tematem - czy istnieje możliwość nabycia w/w kart? Jeżeli nie, to czy w przyszłości takowa...
  4. M

    Possibility of buying The Wicher 3 Limited Edition for Xbox

    Possibility of buying The Wicher 3 Limited Edition for Xbox Hello folks! I have a question about gwent cards presented in physical form in Limited Edition of The Wicher game (btw I am the the polish guy, the first time here, not sure about good choice of forum soo forgive any mistakes made by...
Top Bottom