Search results

+
  1. G

    Szukam moda / Proponuję moda

    też macie wrażenie że nie które statystyki nie działają poprawnie? Albo nie które odwary nie zmieniają statystyk? np. Pije odwar na wytrzymałość a ta regeneruje się tak samo.Znacie jakieś mody które to poprawiają?
  2. G

    Szukam moda / Proponuję moda

    1)Szukam moda który pozwoli mi zacząć nową grę w W3 dodając ekwipunek z W2 końca gry. Widziałem mody które podmieniają pospolite zbroje z W3 na te z W2.. ale to nie to samo co zacząć przygodę z tym ekwipunkiem. Można podmienić tekturę startowej zbroi?Jak to zrobić? Chciałby też zacząć grę mając...
  3. G

    Primer

    Ja wyjśc z medytacji ? naciskam l i spacje ,i nic
  4. G

    Gra z modami

    Gra z modami Witajcie chciałbym abyście napisali z jakich modów korzystacie podczas gry. Jestem ciekawy które z modów są według was obowiązkowe.
  5. G

    Szukam moda / Proponuję moda

    Przeszukałem wujka google i też nic nie znalazłem dlatego postanowiłem się was zapytać Kurde nawet do gothic 3 był taki mod !xd
  6. G

    School of the Roach

    School of the Roach http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1764/? Ktoś grał z tym modem ? Warto dla niego zacząć grę od nowa ? Podzielcie się prosze swoimi doświadczeniami.
  7. G

    Szukam moda / Proponuję moda

    Szukam moda który mi pozwoli zacząć gre w W3 z ekwipunkiem z W2 wiem że są mody na broń i zbroje z w2 ale one podmieniają tyko przedmioty z W3 i jeszcze jedno pytanko co zrobić aby moja płotka odzyskała ogon który straciła po aktualizacji?
  8. G

    Szukam moda / Proponuję moda

    niestety kiedy wejde w tryb medytacji(animacja) to nie moge z niego wyjść
  9. G

    Szukam moda / Proponuję moda

    Dobry wieczór Szukam moda dotyczącego mikstur. Moje marzenie : 1. chce aby efekty mikstur działały dłużej 2. żeby były silniejsze 3. aby mikstura zamieć spowalniała zauważalnie czas 4. aby wyżej wymienione punkty nie ułatwiły mi za bardzo gry chciałbym aby mikstury się nie odnawiały...
  10. G

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    A co zmienić aby działało lepiej karte graficzną czy procesor ?
  11. G

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Mam pytanie czy to normalne że z takim sprzętem -intel(R) CoreTM i5 4670 CPU 3.40 czterordzeniowy fabrycznie podkrecany NVIDIA GeForce GTX 660 8 ram dziala w 40 fps postprocesy na maksa grafika 1280x960 Hairworks off',Hairworks AA 0,predefiniowane ustawienia Hairworks...
Top Bottom