Search results

+
  1. H

    No slow motion on certain things?

    No slow motion on certain things? Hi. Im playing ng+ on dm. I use piercing aard but I dont see any slow motion while casting it. I use it in alternate mode. Maybe thats because I barely hit 30fps? The next case is with attacking on horse. I dont see any slow motion while attacking on horse(I...
  2. H

    Muzyka podczas w walki w konsoli

    Muzyka podczas w walki w konsoli Witam. Czy jest jakaś komenda w konsoli, aby odpalić dowolny utwór z gry? Ostatnio pobrałem konsolę, bo chciałem powalczyć z Olgierdem, lecz odpala się utwór walki z krwi i wina(bo tam się znajduję). Nie ma szansy, aby ten pojedynek stoczyć przy "Dziewczynie...
  3. H

    Stalowy miecz rycerza z toussaint?

    Stalowy miecz rycerza z toussaint? Czy istnieje taki miecz? Na internecie widziałem zdjecia z craftingu toussaint steel knights sword, który jest chyba najlepszy w całym dodatku. Było napisane, że można go znalezc na gornym pietrze kryjowki hanzy(tej na polnocy), ale ja przeszukałem tam...
  4. H

    SOLVED Krew i Wino brakujące tłumaczenie

    Krew i Wino brakujące tłumaczenie Mam wersję 1.31 wiedźmina 3 ze wszystkimi dodatkami(ale osobno, nie wersja goty) na gogu. Wczoraj zacząłem grać w ten dodatek i od razu zauważyłem braki w tłumaczeniu. Na opisie głowy goliata mam napisane [DEBUG]Head of the giant czy jakoś tak. Potem jedno...
  5. H

    Bug z brakującymi teksturami u Vivaldiego

    Bug z brakującymi teksturami u Vivaldiego Witam, mam problem z teksturami nowego vivaldiego. Problem widać na zdjęciu. Weryfikowałem pliki wcześniej, bo gra nie chciała się uruchomić na nowym patchu, a jedynie usunąłem plik apex clothing.
  6. H

    Oczy krabopająka

    Oczy krabopająka Witam. Mam problem z tym składnikiem do zadania serce melitele. Nie mogę go znaleźć. Niestety od razu poszedłem z iorwethem do letho, a po wszystkim tego lootu już nie było w leżu. Cedrik już nie żyje, a ja nie mam skąd wziąć tych oczu. Jest jakiś mod na to, żeby w sklepie...
  7. H

    Bug z brakiem głosu w cutscenkach

    Bug z brakiem głosu w cutscenkach Gram na wersji 1.12 z gog i czasami podczas cutscenek nagle zanika głos, np. w rozmowie z czarodziejkami po dostaniu sie do kaer morhen albo ostatnio w rozmowie z ciri w karczmie jaskra(zadanie ostatnie przygotowania) wybieram opcje chyba 3 i nagle nie ma...
  8. H

    Pobieranie plików gry

    Pobieranie plików gry Witam, pobieram grę z gog.com i tutaj moje pytanie: Czy muszę pobierać też patch 1.10, bo z tego, co widzę, to te pliki gry są już tej wersji?
Top Bottom