Search results

+
  1. MichalG666

    Kontrakt "Pozdrowienia od Radowida" się nie zalicza

    Chciałem zgłosić problem z nowym kontraktem (tak mi się przynajmniej wydaje, że wcześniej go nie było...). Zadanie brzmi: Wzmocnij Shani do 20 pkt. Wczoraj wzmocniłem Shani do 20 punktów, ale kontrakt się nie zaliczył. Myślałem, że może musi to być powyżej 20 punktów, więc za drugim razem...
  2. MichalG666

    Brak dodatkowego doświadczenia dowódcami Syndykatu po zakończeniu pojedynku?

    Witam, Zauważyłem, że poziomy doświadczenia nie "szły" szybciej gdy grałem Dijkstrą lub innym dowódcą Syndykatu w trybie sezonowym lub Areny po zakończeniu pojedynku, dlatego sprawdziłem przyrost doświadczenia po meczach. Okazało się, że jest na tym samym poziomie co normalnie. Czy ten bonus...
  3. MichalG666

    Kontrakt za zwycięstwa dowódcami Syndykatu na Arenie zbugowany

    Witam, Chciałem dać znać, że jeden kontrakt (za zwycięstwa dowódcami Syndykatu na Arenie) wygląda na zbugowany. Za zwycięstwa dowódcami każdej z frakcji nagroda to 1 za 10, 5 za 100 oraz 10 punktów nagród za 500 zwycięstw. Natomiast przy kontrakcie dla Syndykatu nagrody to 1, 1 i 1 punkt...
  4. MichalG666

    Problem z kartą Wędrowny Handlarz

    Chciałem zgłosić problem z kartą Wędrowny Handlarz, która w opisie ma "wtasuj kartę z ręki, następnie dobierz kartę". Gdy zostanie zagrana jako ostatnia karta, to nic nie wtasowuje do talli, a mimo to daje dodatkową kartę do ręki (wtedy karta o koszcie prowizii "5" jest lepsza od Jaskra Poety z...
  5. MichalG666

    Kontrakt Samodoskonalenie - brak dodatkowych punktów nagród

    Witam, Chciałem poruszyć temat 4 poziomu prestiżu, którego nagrodą jest szansa na zdobycie punktów nagród w ramach pomniejszych dziennych nagród. Osiągnąłem ten poziom prestiżu ponad tydzień temu, codziennie notuję moje punkty nagród i ani razu nie zdobyłem tych dodatkowych punktów możliwych w...
  6. MichalG666

    Zwycięstwa Duchem Lasu i Demawendem nie zaliczone w kontraktach

    Witam, Chciałem zgłosić drobny problem. Dzisiaj pierwszy raz zagrałem talią pod dowództwem Ducha Lasu, wygrałem 4-5 meczy rankingowych, a w kontrakcie nadal mam 0/100 wygranych. Do tej pory Innymi dowódcami zwycięstwa naliczały się prawidłowo... Zauważyłem to przypadkiem, bo zdziwiło mnie to 0...
  7. MichalG666

    Zresetowana lista zaliczonych kontraktów

    Witam, Wczoraj odblokowywanie kontraktów (osiągnięć) w grze działało bez problemu. Dzisiaj gdy włączyłem GWINT-a to widzę, że moje zaliczone osiągnięcia pojawiają się tylko na koncie GOG, natomiast w grze nie da się ich w ogóle podejrzeć (widnieje informacja o 0/0 zaliczonych kontraktów)...
  8. MichalG666

    Nie nalicza wygranych ani przegranych na Arenie

    Witam, Dzisiaj wieczorem pojawił się niespotykany błąd (nigdy takiego jeszcze nie miałem). Miałem wygranych 6 rund na Arenie, przegrałem grę, ale nie zaliczyło mi przegranej, później wygrałem i przegrałem kilka gier, a wciąż pokazana jest 7 runda jako runda do gry... Myślałem, że może wygrane...
Top Bottom