Brak dodatkowego doświadczenia dowódcami Syndykatu po zakończeniu pojedynku?

+
Witam,

Zauważyłem, że poziomy doświadczenia nie "szły" szybciej gdy grałem Dijkstrą lub innym dowódcą Syndykatu w trybie sezonowym lub Areny po zakończeniu pojedynku, dlatego sprawdziłem przyrost doświadczenia po meczach. Okazało się, że jest na tym samym poziomie co normalnie. Czy ten bonus dotyczy tylko gier rankingowych i potyczek? Teoretycznie jest informacja, że w dowolnym trybie gry, a więc powinno działać...

Czy ktoś zauważył podobny problem? Wydaje mi się to trochę dziwne, że błąd jest globalny, a nikt go do tej pory nie zauważył (choć może nikt na to nie patrzył) :)

W sumie nie jest to żadna tragedia, to doświadczenie i tak byłoby "dodatkowe", ale jestem ciekaw czy tylko u mnie tak to wygląda.

Pozdrawiam,
Michał
 
@DeckCard_Cain te wartości trochę się wahają, ale to jest między 143 a 149 (jeśli chodzi o pełną (3 rundową) przegraną grę, to 93-99)

Jakiś czas temu sprawdzałem tak z ciekawości ile doświadczenia dostaje się za poszczególne gry (jeszcze przed pojedynkiem dowódców) i te wartości są w tym samym przedziale.
 
Top Bottom