Search results

+
  1. monter266

    Przedstawiamy zestaw dodatków Cena Władzy!

    Redzi po prostu nie dawali rady obniżyć naszych zasobów złota, więc zdewaluowali je czterokrotnie. Teraz musisz wydać złoto na beczki powtórzonych kart, przepalić powtórki na fragmenty i stworzyć wszystkie karty z dodatku za pełny koszt. Albo zapłacić pieniądze.
  2. monter266

    Aktualizacja 8.4 — lista zmian

    No właśnie mi się to przydarzyło i wszedłem sprawdzić, czy ktoś już pisał :/. Gerd ma adrenalinę 4 nadal, właśnie przegrałem przez to grę, pozdrawiam :P
  3. monter266

    Aktualizacja 8.4 — lista zmian

    Zacznę od pochwał :). Podoba mi się, jak twórcy starają się, by możliwie największa ilość kart grała. Kosmetycznie wzmacniają te, które obecnie nie grają a mają jakieś ciekawe efekty, dodając im np. 1 siły, 2 pancerza czy 1 chleba. To jest super. Cieszy niewolnicza piechota w wersji 5 za 5...
  4. monter266

    Pomysł na trójkę wiedźminów

    Rzeczywiście, jak tak teraz o tym myślę, to +3 prowizji do całego zagrania, a w zamian słaby removal to chyba byłby jeszcze większy nerf dla tych wiedźminów :D. W czasach, gdy królują onejromancje, desanty, orły i inne takie, wyciągnięcie dwóch kart + słaby removal nie jest niczym wyjątkowym...
  5. monter266

    Pomysł na trójkę wiedźminów

    Witam serdecznie! Odkąd trójka odsysających talię wiedźminów została osłabiona, są oni od dłuższego czasu niegrywalni, a szkoda, bo to naprawdę klimatyczne i ciekawe karty! Co sądzicie o takim pomyśle na ich przemianowanie? Lambert, koszt werbunku: 9, siła 2. Rozmieszczenie: Stwórz i zagraj...
Top Bottom