Search results

+
  1. Krzysiek2

    [BUG] Błędy z Takemurą

    Zastanawia mnie jedno Redzi musieli w jakiś sposób zdawać sobie sprawę z tego co wypuszczają bo z tego co pamiętam chyba wcześniej był z tą misją tak samo problem, druga sprawa jaka mnie zastanawia że pierwszy raz się spotkałem z grą która miała swoją premierę została wydana jako PEŁNOPRAWNY...
  2. Krzysiek2

    [BUG] Błędy z Takemurą

    Jak można pisać że rozwiązany jak to co tu zostało podane to nie jest rozwiązanie. To jest alternatywa żeby móc na siłę grać dalej, mam dość od aktualizacji 1.05/1.06 nie mogę grać bo jak nie błąd wypłaszczania się gry tak teraz jakiś kolejny idiotyczny błąd który blokuje mi rozgrywkę już pominę...
  3. Krzysiek2

    1.06 Gra się wypłaszcza od razu po kontynuowaniu

    Mam nadzieję tylko że ktoś z góry w końcu zainteresuje się tym problemem i chodzi o zwykły komentarz w stylu widzimy problem postaramy się jakoś pomóc bo na razie widzę że jest więcej pytań niż odpowiedzi. Mi wszystko działało mniej więcej do aktualizacji 1.06 nie miałem czasu żeby specjalnie...
  4. Krzysiek2

    1.06 Gra się wypłaszcza od razu po kontynuowaniu

    Przeczytałem już wiele postów na temat tego błędu i na żadnym nie ma jakiegoś oficjalnego rozwiązania tego problemu, nie jestem typem gracza że od razu płacze nad takim problemem ale jestem takim który szuka rozwiązania i tu takiego nie ma mój ostatni zapis jest z 21/12 a i tak mam problem z tym...
Top Bottom