Search results

+
  1. Tharnog

    Recepcjonistka z Konpeki Plaza.

    Właśnie dotarło do mnie piękne dzieło :) lepsze zdjęcia mogę udostępnić gdy będzie już wisiał w docelowym miejscu. Aerdwa ... Dziękuję W Świecie postępującej Cyberzarazy taka odskocznia Pędzel, farba, płótno i mega talent :)
  2. Tharnog

    Cyberpunk 2077 : [SPOILER] Misja "Riders On The Storm" - bug czy zła decyzja projektowa?

    Tak jak pisałem wcześniej u mnie krata jest zamknięta można otworzyć tylko z wnętrza
  3. Tharnog

    Cyberpunk 2077 : [SPOILER] Misja "Riders On The Storm" - bug czy zła decyzja projektowa?

    Ta krata w kanale działa tylko jednokierunkowo... I tak ma być jaki byłby sens tej misji gdyby była otwarta??? @incomingdamage Nie wiem do czego bijesz ze nie mogłeś zaliczyć misji w 15 sekund??? Co to za przygoda? Rozumiem że ktoś może tak lubi ale zeby robić awanturę i wielkie skargi to...
  4. Tharnog

    30fps+ dziwny dźwięk karty graficznej

    Niestety trzeba się zgodzić jeżeli instalacja nie posiada odcielnego PE i N to nie ma sensu kombinować bo prędzej zapalimy mieszkanie.. Ale nie ma co rozpisywać się nad PRLem.. Co do ekranów jak najbardziej nie zaszkodzi a Wrecz uspokoi podzespoły. Każda dłuższa ścieżka na płycie może się...
  5. Tharnog

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Jeżeli nie ma sensu się cofać w zapiszch to została nowa gra niestety. Chyba że znawcy modów się wypowiedzą
  6. Tharnog

    30fps+ dziwny dźwięk karty graficznej

    Szkoda że tak wyglądają serwisy... W pracy wyzebralem przez 4 lata hajs na programator Siemensa PG M6 najbardziej wypasiona jednostka na 3 dzień nie potrafiłem się zalogować klawisz ctrl lewy się zacinał a dokładnie ten mikroswitch oddałem do serwisu 1.5 miesiąca siedział... Niby naprawa i testy...
  7. Tharnog

    Kompletowanie broni na ścianie w domu gracza.

    Tylko część a te do których trzeba poprzednią wersję już odpadną.
  8. Tharnog

    Kontrakt: Czwarta władza - automatycznie zakończona niepowodzeniem

    Niestety bez przeladowania misji nic nie zrobisz. Za 2 podejściem narobiłem hałasu i Max wyszedł że spluwą i mnie atakował wgrałem od nowa udało mi się dojść do niego odpowiednią opcja dialogowa i jest ok musi wyjść z budynku do samochodu na skakałem się przy nim bo ubzdurało mu się ze kogoś...
  9. Tharnog

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Hmmm musisz mieć albo jakiś wszczep albo ulepszenie z NoKillem Inaczej sobie tego nie wyobrażam:cry:
  10. Tharnog

    Wytwarzanie

    :) W każdym bądź razie jest to błąd i niedopracowanie. :p
  11. Tharnog

    Wytwarzanie

    One powstają razem z przedmiotem... Ale jest dziwna fizyka jak już z tych przedmiotów np okularów wybierzesz jedne i zmienisz dodatki na takie które chcesz to wszystkie nieużywane przedmioty Johnego zostają opróżnione z ulepszeń dlatego dostajesz te legendy przynajmniej jest tak u mnie
  12. Tharnog

    Ważny komunikat

    Może w starszym typie. PS4 ma sklep gier chociażby.. Przeglądarki itd no i portfel
  13. Tharnog

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Muszę go nosić w plecaku ponieważ jest to item questowy... Tak jak beznadziejny komplet ciuchów od Johnego... Niebieski, fioletowy i legendarny..... Za pierwszym podejściem czyli na niższych łatkach miałem cały czas coś takiego że wróg umierał czyli nie zdążyłem zatrzymać serii pocisków...
  14. Tharnog

    Quest "Ekstremalne wrażenia" - zbugowany. (Spoiler)

    @Kajdorf Hmmm działa u Ciebie dosłownie wszystko na odwrót. Fakt za 2 przejściem w ekwipunku znalazłem niespodzianka ciuszki Johnego całe szczęście zrobione na poziom legendarny... I drzwi się same otwierają szafka pełna moich śmieci... Jeżeli próbowałeś już zapisów to zostało jedno...
  15. Tharnog

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Chyba jednak to nie to mam skończony quest z cyberpsycholami i byłem u Reginy a skippy dalej nie przeszedł do 2 trybu. Ale właśnie utknąłem za 2 podejściem gdy wybrałem jako pierwsze strzelanie w nogi.
  16. Tharnog

    Minimapa- mod poprawiający czytelność w trakcie jazdy

    @Kelebglin Lepiej ściągnij od razu :) mapa jak działa tak działa ale błędów nie ma. Myślę że Redzi będą poprawiać nadal krytyczne błędy których jest nadal mnóstwo a później przejdą na te jak by je nazwać kosmetyczne błędy :D
  17. Tharnog

    Ważny komunikat

    Dokładnie tak jak piszesz. Powiem nawet tak że wszelkiej maści mody mogą generować dużo ciekawsze backdory. Nad kodem gry jednak siedzi multum ludzi a nad modami? Na nexusie tysiące modów nie wierzę że są zweryfikowane. Wiem że wielu tutaj ludzi uważa towarzystwo moderskie za lekarzy gier...
  18. Tharnog

    Hotfix 1.12

    Nie ma możliwości by skradziony kod wszedł na jakąkolwiek platformę o to się nie martw jedyna możliwość to kolejny atak hakerów na redow i dane platformy. Ale generalnie w tych plikach kod gry nie jest wcale najważniejszy...
  19. Tharnog

    Ważny komunikat

    Dam tylko jeden przykład dlaczego ujawnili.... Abyś wiedział że opóźnienia z dalszymi patchami są czymś zpowodowane. @Swooneb ehh byłeś szybszy
  20. Tharnog

    Ważny komunikat

    Może inwestor który dużo ostatnio stracił... Kto ich tam wie
Top Bottom