Search results

+
  1. Leniuszek

    Błąd rozgrywki kończący się remisem

    Rozumiem, dziękuje za info. Ja niestety mimo faktu, że jestem "pionierem" to jednak po homecomingu moja gra w gwinta miała swoje wzloty i upadki, zawsze wracam do gry jednak czasem z dłuższą lub krótszą przerwą i czasem niektóre rzeczy jeszcze mi umykają ale postawiłam sobie ostatnio gwinta na...
  2. Leniuszek

    Rozpoczęła się Podróż z Triss!

    Wydaję mi się, że geneza tego awatara to twórczość Gusta Klimta 1620330816 niestety prawda, prezentuje się znacznie gorzej niż dla przykładu w wiedźminie 3 1620330856 nawet ten theme przy ładowniu gry, jak dla mnie to zupełnie nie jest ona
  3. Leniuszek

    Błąd rozgrywki kończący się remisem

    jeju współczuje tej osobie, ja również po 3 remisach odpuściłam szkoda mi było psuć mmr, zwłaszcza z uwagi na to, że założyłam sobie spory nacisk na rankedy w tym sezonie. Nie wiem czy taki początek dobrze wróży temu planu :smart:
  4. Leniuszek

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    Nie wiem czy ten temat był poruszany ale mi w podróży zalicza czasem po dwa zadania z tej samej kategorii (tylko podróż zwykła albo tylko podróż dodatkowa, wiem, że obie mogą działać razem) ale nie widziałam wcześniej żeby zaliczało kilka zadań z jednej podróży.
  5. Leniuszek

    Błąd rozgrywki kończący się remisem

    Oki, niestety nie wiedziałam o tym, to pierwszy raz kiedy zgłosiłam jakiś błąd. 1620322493 no niestety szkoda bo to trochę niesprawiedliwe ale zawsze niestety tak jest, że wypada na gorsze ( jakby nie moglo uznać wszystkich remisów za wygrane :ohstopit:). A co do tych 70 partii to nie wiem jak...
  6. Leniuszek

    Błąd rozgrywki kończący się remisem

    na https://support.cdprojektred.com/pl/gwent/pc dalej gra i rozrywka i dalej mecz niespodziewanie się zakończył 1620314216 musisz opisać problem i możesz też dodać załączniku, proszą też id z gry 1620315641 Odpisali mi już, że pracują nad naprawą tego problemu.
  7. Leniuszek

    Błąd rozgrywki kończący się remisem

    Ehh niestety mam to samo, wszystkie moje gry skończyły się w 1 rundzie remisem, a mimo to naliczone mi zostały jako przegrane, a chciało się dobrze zacząć sezon :facepalm:Jednak ta sytuacja z wilczym dołem może mieć z tym dużo w spólnego, ponieważ wszystkie gry jakie dziś rozegrałam były scoia...
  8. Leniuszek

    GWINT - założenie własnego kanału na YT - porady

    Dokładnie tak, chciałam to potraktować jako hobby zwłaszcza, że mało jest gier, które dają mi tyle satysfakcji co gwint ( może to dziwne, że w tych czasach robi się coś bez myśli o zarobku idk). Post w ogóle nie ma na celu rozważań "zarobkowych", a raczej pomysłów na otworzenie swojego kanału...
  9. Leniuszek

    Rozpoczęła się Podróż z Triss!

    Mi w ogóle nic nie zaliczyło do podróży z tych remisów :cry:
  10. Leniuszek

    Rozpoczęła się Podróż z Triss!

    Niestety dokładnie tak, dziś rozegrałam 5 gier, w statystykach mam rozegranych 6 :oops:, natomiast 3 z nich zakończyły się remisem z powodu błędu serwera, niestety wszystkie widnieją jako przegrane.
  11. Leniuszek

    GWINT - założenie własnego kanału na YT - porady

    Witam serdecznie wszystkich. Od dłuższego czasu, marzy mi się założenie własnego kanału na yt w którym mogłabyś podzielić się swoją pasją do Gwinta. Przedstawić taktyki, rozgrywkę, talię itp. Gram gwinta od samego początku istnienia tej gry, to ja byłam również jedną z tych, która atakowała...
  12. Leniuszek

    AKTUALIZACJA 8.5: LISTA ZMIAN

    Mi już dziś 3 razy gra rankingowa zakończyła się remisem w 1 rundzie z powodu błędu serwera i wszystkie te remisy zostały mi na koncie przyznane jako przegrane, naprawcie to bo boje się już grać :eek:
  13. Leniuszek

    Rozpoczęła się Podróż z Triss!

    Fajnie wygląda, jestem mega fanką także oczywiście kupiłam. Jednak szczerze miałam nadzieje na coś mniej przewidywalnego jak np wcześniej Alzur, mi osobiście marzyłby się w przygodzie Regis :rolleyes:
Top Bottom