Recent content by __Saskia__

+
  1. S

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Boże co za dno:giveup: Zdecydowanie nie tak wyobrażałam sobie piosenki barda Jaskra. Już nawet Percival tego nie ratuje, wręcz przeciwnie, moment w którym zaczynają śpiewać powoduje u mnie rozdwojenie jaźni. I do tego ten tekst. Szumią lasy, szumią lasy... Dla Wiedźmina trudne czasy :coolstory:
  2. S

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    To jak moi drodzy kompani, lecimy do Łodzi z jajami? :ohstopit:
  3. S

    Rozpoczyna się nowa saga

    Dzisiaj jest pierwszy dzień wiosny🤔🤔:sneaky: wiosna kojarzy się z jaskółką, ta z kolei kojarzy się z Ciri, która ma medalion kota i jeszcze ten śnieg, coś jak białe zimno? To będzie historia Ciri od samego początku, jak to się zaczęło, aż do końca i pokonania Eredina. Ja wam mówię! A ten...
  4. S

    Night City [otwarte całą dobę]

    To nie pająki! To arachnomorfy! Papa Geralt Cię nie nauczył? xD A tak poważnie to wole te pająki niż dziki, aż taka szybka to ja nie jestem :D Przez grubą warstwę ubrań wolniej biegam, toż to czyste prawa fizyki haha, a niestety albo stety muszę sama przejść jakoś 8-10 km także tego :D
  5. S

    Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

    Haha no będę musiała, zobaczę czy na dniach będziemy jechać dalej z tymi przeklętymi punktami, może wyskoczy mi z lasu jakiś Leszy cyknie fotę i nara (tylko bez dzików i wilków poproszę :D)
  6. S

    Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

    @HuntMocy Geodeta - członek zespołu polowo - kameralnego, to taki mały ufoludek co biega z talerzem, mierzy coś czego większość ludzi jadących samochodem nie rozumie i często takim osobom jest nas żal xD Tylko nie zwierzętom, ostatnio goniły mnie indyki (mogłam ukraść na obiad)
  7. S

    Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

    Wiem, też je lubię :D Siebie też nie ma co, zawsze się wszędzie przecisnę, a jak jest dym to nikt mnie nie zauważa, świat taki duży, a ja taka mała :D @Szincza Dzięki, nie miałam okazji bliżej przyjrzeć się w lustrze, ale po reakcji panów i pań jadących samochodem czy tirem stwierdzam, że...
  8. S

    Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

    W sumie.. czemu nie. Można to nazwać tak, że zbieram i ulepszam geodezyjne punkty doświadczenia i podnoszę swoją rangę haha. Szkoda tylko, że taka pizgawica z rana, muszę ubierać czapeczkę smerfa co w połączeniu z pomarańczową kamizelką i wzrostem 1,55m daje super efekt xD
  9. S

    Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

    Miałam tak dzisiaj rano i raczej będę miała jeszcze długo, najgorsze jest to, że nie widzę z daleka żółtych PD na drodze, które muszę odświeżyć farbą. Do tego parują mi okulary, jest naprawdę pięknie :D
  10. S

    Hola, wędrowcze! Jak cię zwą?

    U edit właściwie dwie podłogi muszą być przy nicku, dopiero teraz zobaczyłam xD Tak jak tutaj __SASKIA__ :D
  11. S

    Wiedźmińskie gadżety i sklep

    Skarpetki z Płotką? Oddałabym wszystko za skarpety z Płotką, szczególnie że zbliża się jesień i zima, pięknie by się prezentowały na moich małych stópkach. Trzeba poszperać na allegro może ktoś robi nadruki na skarpety po kolana xD
  12. S

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Haha typowe xD "Kwestia oświetlenia" powiadasz? Niech i tak będzie ( jak zresztą już wszędzie :P), ja jednak inaczej widzę osoby z ciemną karnacją i murzynów i jeszcze asfalty :D Dla mnie to trzy poziomy nie dwa, bo te Zerrikanki które pokazano to po prostu murzynki :P Są tak brązowe jak moje...
  13. S

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Rustine Nie tylko Azar :D Na kartach również były nasze piękne Zerrikanki, poza tym nawet jeśli brać pod uwagę Azara to jak dla mnie jego odcień mi odpowiada, może bardziej w grze niż na tym co Ty pokazałeś, ale jednak nie wygląda jak asfalt :P
  14. S

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Chyba trochę za ciemne te Zerrikanki :) Zawsze widziałam je jako osoby o ciemnej karnacji, tak jak wszystkich pozostałych Zerrikańczyków, ale nie jako murzynów ciemnych niczym asfalt (nie obrażając tutaj nikogo :D) W grze wydaje mi się, że było to przedstawione najlepiej. Można by było je ciutkę...
  15. S

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    I niby taka pierdoła, a tak bardzo Regisowa xD Bez tego to nie byłby ten sam wampir, którego dobrze znamy.
Top Bottom