Recent content by anorax_7

+
  1. A

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Dokładnie też to podejrzewam, ale trzeba pamiętać iż zawsze pozostaje też druga opcja czyli skopana optymalizacja, ale na razie staram się wstrzymać z narzekaniem. Trochę może pod tym kątem wyjaśni się po 15, bo jeżeli dziennikarze, będą mogli grać na konsoli i będzie taki spadek klatek jak w...
  2. A

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Ja na razie podchodzę do wymagań zdroworozsądkowo tzn. mam i5 2400 i gtx 560, ale wstrzymuję się z płaczem i jestem zdania, że minimalne na wszelki wypadek zawyżyli, notabene to samo było z SoM, które kartowo powinno chodzić mi na low, a śmiga na med/high full hd. Zawsze lepiej podać wyższe...
  3. A

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - list otwarty

    Tydzień mija miały być na dniach polski trailer ni ma, miały być na dniach wymagania ni ma dodatkowo widzę, że ruski trailer też padł ofiarą ,,magicznej kompresji'', ale co tam przecież redzi sobie nasz cenią, są z nami szczerzy i nie rzucają słów na wiatr,my jesteśmy dla nich najważniejsi, co...
  4. A

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - list otwarty

    Święte słowa tylko w tym wszystkim nasuwa się obawa i pytanie w jakim faktycznie stanie jest gra, że musi być obsuwa i jak to się ma do ogromnego kredytu zaufania jaki Redzi dostali od graczy i jeszcze bardziej niepokojącego ich ogromnego skąpienia informacji o grze. Jedyne w tym momencie co...
  5. A

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - list otwarty

    Lament jest, bo redzi nakręcili ogromny hype i wizje gry, która w świetle ostatnich wydarzeń jest nierzeczywista. Gracze wywalczyli dla redów nagrodę na TGA, a w podzięce dostają na szybko zmontowany trailer i informacje o przesunięciu premiery w czym nie było, by nic złego, ale patrząc na to z...
  6. A

    Wiedźmin 3: Dziki Gon - list otwarty

    I dobrze lepsza obsuwa niż wersja zabugowana i z problemami. Lecz z drugiej strony niestety, ale ostatni trailer, brak dzienników i ta wiadomość potwierdza stare informacje od ,,domniemanych pracowników'', że redzi przecenili swoje siły i poszli na zbyt ciężki dla nich grunt ;(
  7. A

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    To nie jest żaden downgrade ani wina kompresji, grafika jest taka jaka była tylko po prostu spora cześć tekstur jest w tragicznej rozdzielczości co mnie bardzo dziwi, zważywszy na to, że za 3 miesiące premiera(no chyba, że to znowu nie była aktualna wersja). Niestety, ale mogło by to potwierdzać...
  8. A

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    @ mikomakjenkins Obecnie i5-2400, ale to co mi daje w dupę tak przypuszczalnie minus 10 klatek to jest wolna pamięć 1300 Mhz. Ale pomijając już działanie wiedźmina obecnie po dużej ilości patchy to już w sumie nie ma co rozmawiać o optymalizacji, bo na pewno jest poprawiona, ale dla mnie liczy...
  9. A

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    2 tygodnie temu skończyłem W2 i zgadzam się przy całej mojej miłości do wieśka z IwaN'em. Na gtx 560 w 1080p na powiedzmy tak średnich(zmniejszanie tekstur na małe,ssao i wszystkie głebie i boomy wyłączane, zasięg renderowania bliski) miałem 30 fps w lesie flotsam i 40-60 fps w reszcie miejsc...
  10. A

    Wiedźmin 3: świat

    Nie rozumiem trochę tych waszych teorii spiskowych . Redzi wycofali się z porównia 20% większe od Skyrima czyli pewnie W3 będzie rozmiarowo +/- kilka procęt to co jest w Skyrim i dla mnie w porządku żadna tragedia. Świat ma być porządnie wypełniony questami,aktywnościami i atrakcjami, a nie na...
  11. A

    Wiedźmin 3: świat

    Zapewne tak będzie, bo gdyby chcieli dla każdego zrobić uwzględnienie decyzji to są miesiące dodatkowych prac i dodatkowa ilość contentu. Dlatego właśnie mechanizm importu sevów jest bez sensowny, bo i tak wszystkie decyzje ze względów produkcyjnych zostaną potraktowane po macoszemu. Moim...
  12. A

    Kompletne Rynsztunki Świętokradcy, Wiarołomcy i Bratobójcy

    Witam podepnę się tutaj z tematem żeby nie zakładać nowego. Powoli zabieram się za za przygotowanie save czytam buildy itp i przy przechodzeniu W1 stwierdziłem, że czas wrzeszczcie za 4 przejściem przesiąść się z normalnego na trudny poziom co było decyzją wyśmienitą ;]. To sam planuje zrobić w...
  13. A

    Wiedźmin 3 - rozwój postaci (levelowanie głównego bohatera)

    Tyle, że właśnie w gothicu przynajmniej w 1, bo w 2 nie pamiętam w ogóle respawnu przeciwników nie było. Właśnie te częste respy w W1 i W2 męczyły walkę, bo przeciwnicy szli po prostu w ilość, a nie jakość Zapomniałem dopisać godzin. 12 growych godzin=12 godzin czasu gry tak na przykład ten...
  14. A

    W3: Obawy

    Jak faktycznie takie rozwiązanie by się pojawiło to musi być to wyraźnie zaznaczone na co ile mamy czasu i musi też to być dość rozległy czas, bo wiadomo, ze każdy gra inaczej. Ten przykład z lasem to trochę nie pasuje, bo owszem możesz zrobić FT na początku i na końcu lasu, ale pierw i tak...
  15. A

    Wiedźmin 3 - rozwój postaci (levelowanie głównego bohatera)

    Ilość pojedynków była dobra w poprzednich wiedźminach tylko ilość respawnów potworów była przegięta po prostu jak wyczyścimy daną lokacje to np na 12h growych godzin powinien być tam spokój od potworków.
Top Bottom