Recent content by ArlekinGraphics

+
  1. A

    Szukam moda / Proponuję moda

    To nie dla mnie, ale dzięki :D
  2. A

    Szukam moda / Proponuję moda

    Edytować w pliku? ^.- nie widzę tu takiej możliwości
  3. A

    Szukam moda / Proponuję moda

    Poszukuję działającego w tym pachu moda zmieniającego ustawienie kamery jak w trailerze, starym gameplayu by identycznie wyglądało w walce i w eksploracji, ale nie dotyczyło konia i pływania oraz moda naprawiającego bug z Płotką tzn. podmiana modelu Płotki z Serc z Kamienia na tą normalną.
  4. A

    Szukam moda / Proponuję moda

    Zdrada? Miecze szablo-podobne i sciatael na plecach? ;x
  5. A

    Szukam moda / Proponuję moda

    Czy ktoś z was mógłby mi wrzucić tutaj texturę pancerza z Serca z Kamienia, Pancerz rycerzy płonącej róży? Przerobił bym go na coś neutralnego lub w stylu scoiatael, bo model pancerza strasznie mi się podoba i odesłał, a może jakaś osoba zrobiła by z tego moda i zmieniła nazwę pancerza? Mogę w...
  6. A

    Czarna Płotka bez grzywy po wyścigu z ofirczykiem

    Nie tylko to jest w Płotce wówczas zbugowane, polecam zdjąć cały ekwipunek konia, ^.-
  7. A

    Czarna Płotka bez grzywy po wyścigu z ofirczykiem

    Rzeczywiście w białym sadzie to działa, tzn naprawia się, działają też mody na zmianę koloru płotki http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/44/? ---------- Zaktualizowano 10:47 ---------- A w Novigradzie znowu czarna bez grzywy.. ;x
  8. A

    Czarna Płotka bez grzywy po wyścigu z ofirczykiem

    Czarna Płotka bez grzywy po wyścigu z ofirczykiem Witam! Tak jak w temacie.. jak to naprawić? Moda nie mam żadnego, a mody na zmianę koloru konia nie dają nic, weryfikowałem grę.. Po wyścigu z ofirskim kupcem Płotka zmieniła kolor na czarny i straciła grzywę.
  9. A

    Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

    Witam! Mam dziwny problem, wgrałem tego moda: http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/742/?tab=1&navtag=http%3A%2F%2Fwww.nexusmods.com%2Fwitcher3%2Fajax%2Fmoddescription%2F%3Fid%3D742%26preview%3D&pUp=1 Czarny kaptur, inne duperelki wyagane by działało i jest kaptur, jest jego czarny recolor...
  10. A

    Zmiana wyglądu npc, fryzur Geralta i nadawanie czynności REDKIT

    Zmiana wyglądu npc, fryzur Geralta i nadawanie czynności REDKIT Witam! Czy ktoś mógłby podesłać link do działającego poradnika na temat jak w redkicie otworzyć okno z nadawaniem czynności npc, jak edytować fryzury Geralta i jak zmienić wyglą np. czapki danego npc? Szukam poradników ale linki do...
  11. A

    Zmiana wyglądu npc, fryzur Geralta i nadawanie czynności

    Zmiana wyglądu npc, fryzur Geralta i nadawanie czynności Witam! Czy ktoś mógłby podesłać link do działającego poradnika na temat jak w redkicie otworzyć okno z nadawaniem czynności npc, jak edytować fryzury Geralta i jak zmienić wyglą np. czapki danego npc? Szukam poradników ale linki do nich...
  12. A

    Problem z doczytywaniem się obiektów, tekstur, cieni, szczegółów, roślin i tp..

    Osobą które grają na wysokich z niskimi cieniami, w moim przypadku przy gtx 660 polecam: Trochę jedzie na wydajności, ale nie przesadnie. Coś kosztem czegoś, a ja osobiście rendering obiektów muszę mieć na wysokim poziomie. :)) [Rendering/SpeedTree] GrassGenerationEfficiency=0.075...
  13. A

    Problem z doczytywaniem się obiektów, tekstur, cieni, szczegółów, roślin i tp..

    Aa może dla tego.. myslałem że MeshRenderingDistanceScale=10 rozwiąże problem z roślinami i kamieniami. ok dzięki
  14. A

    Problem z doczytywaniem się obiektów, tekstur, cieni, szczegółów, roślin i tp..

    PATROL, te wartości to max? Bo mam wrażenie że nic się nie zmieniło. Tak, zapisałem. Linijka dodana, wartości zmienione
Top Bottom