Czarna Płotka bez grzywy po wyścigu z ofirczykiem

+
Czarna Płotka bez grzywy po wyścigu z ofirczykiem

Witam! Tak jak w temacie.. jak to naprawić? Moda nie mam żadnego, a mody na zmianę koloru konia nie dają nic, weryfikowałem grę.. Po wyścigu z ofirskim kupcem Płotka zmieniła kolor na czarny i straciła grzywę.
 
Last edited:
Wróć do Białego Sadu i sprawdź czy będziesz miał brązową Płotkę :) Ja w Velen mam czarną i bez grzywy, a w Białym Sadzie jest normalna. Już myślałem, że tylko ja mam tego buga, a tu coraz więcej osób o tym zaczyna pisać. Jak to dobrze nie być odosobnionym w niedoli :)
 
Mam tak samo :) Robiłem weryfikacje plików i nic nie pomogła... trzeba czekać na jakiegoś patcha, albo hotfixa...
 
A może to jest koń przypisany do dodatku? Pojawia się tylko po rozpoczęciu Serc i tylko na mapie, na której toczy się akcja dlc. Może ma jakieś uzasadnienie fabularne? Albo przynajmniej znika po skończeniu nowej przygody?
Ja jeszcze do końca nie doszedłem, ale może już ktoś przeszedł dodatek, hmm?
 
Tyle,że ja nie zacząłem nawet jeszcze ogrywać dodatku. Jestem po misji z odnalezieniem córki Barona, bo gram sobie od nowa. To z całą pewnością bug.
 
To samo u mnie :D tylko w Vellen jest ten bug. Skellige już ma normalnie. Niestety ale ten patch ma spro błędów
 
Koń taki częściowo powinien być skutkiem działania przedmiotu otrzymywanego w zakończeniu, ale jest zbugowany dla całego Velen. Trzeba czekać na łatkę.
 
To nie jest bug patcha 1.10 lecz Serca z Kamienia. Odinstalowanie dodatku przywraca prawidłową płotkę we wszystkich lokacjach. Trzeba tylko dysponować sejwem sprzed instalacji dodatku.
 
Top Bottom