Recent content by Aurelinus

+
  1. A

    Czy opłaca się w takim razie mielić karty?

    Mielenie kart ma sens i nie ma - zależy na co się nastawiasz. Jeśli na bardzo profesjonalne granie (w tym turnieje) to nie dość, że nie warto mielić czegokolwiek, to w gruncie rzeczy nie pozostaje nic, jak dokupić sporo beczek. Jeśli na granie dla przyjemności i wybraną talią/taliami to można...
  2. A

    Zniszcz Nadmiarowe Karty - jak to działa?

    To samo dotyczy 3 szt. dzielonych na 3 arty, np. straży królowej, nekkerów, komandosów itp., które mają 3 sloty z powodu składanych artów i w sumie można mieć ich 9 (+9 premium), choć są potrzebne 3 (1+1+1).
  3. A

    Błędy napotkane w Otwartej Becie

    Od dwóch dni zwiechy, błędy z niewczytującymi się ekranami w trakcie gry (i zwiechy), po wciśnięciu ESC (poddanie) - zwiecha, spowolnienia i klatkowanie, choć przez poprzednich kilka dni działało płynnie - wszystko w sieci, w grze np. na wyzwaniach nic się nie dzieje. Zdarza się, że karty nie...
  4. A

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Każdy widzi to, że ktoś próbuje nieudolnie porównać finishery złożone z jednej złotej karty z kombami złożonymi z kart, na które albo trzeba mieć dość tur, by je wykorzystać, albo są kontrami kart brązowych/srebrnych, z natury dużo łatwiejszymi do kontroli. A przy obecnym stanie zbalansowania...
  5. A

    Teksty na kartach

    Pomijając aspekt, że nie widzę żadnej potrzeby wulgaryzowania Gwinta (i mierziło mnie to w grach z Wiedźminem), to jednak weź pod uwagę, że oznaczenie PEGI ma charakter informacyjny dla kupujących, a nie prawny (tzn. oznaczenie PEGI nie implikuje nakazu sprawdzania kto i w jakim wieku kupuje grę...
  6. A

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    No i o tym mowa, niektórzy po prostu gdy mówi się, że jakaś karta jest OP uważają, że jedynym rozwiązaniem jest nerf i że każuale jęczą, bo "som gupi", a tym czasem wyją do księżyca w takim samym stylu i najczęściej nie mają racji. Co innego mocna talia (w tym mielące NG, którego nie lubię czy...
  7. A

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Nie piłem tu imiennie do ciebie, ale do ciągu poprzednich postów, za naruszenie dóbr osobistych przepraszam :), tym nie mniej akurat właśnie zacytowane zdanie mnie rozregulowało, bo należy do tej grupy, którą pokrótce przypomnę: "Jest mnóstwo ludzi, którzy nigdy tej gry nie polubią. Dla nich są...
  8. A

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Swego czasu pewien lokalny troll wyzywał mnie, bo podobno strasznie marudziłem jako novus. Tymczasem w OB znalazło się zaskakująco wiele zmian, które postulowałem (oczywiście nie tylko ja, ale zgadzałem się akurat z tymi, które weszły) i... okazało się, że gra jest o niebo lepsza niż w CB. Także...
  9. A

    Wysokie wymagania dla nowych graczy

    Nie ma wątpliwości że sztuczna głupota AI w tej grze sięga zenitu i że przydałby się o niebo lepszy tutorial (i bez przymusu zaczynania go na "dzień dobry", tak, wiem można go odłożyć na później, ale jednak...) Tym nie mniej należę do grupy graczy, którzy nie mają zielonego pojęcia o innych...
  10. A

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    W porównaniu do bardzo nierównej i w sumie niezbyt zachęcającej do dalszej gry zamkniętej bety i tak przestałaby już być nietykalne, a do talii wrzucasz kajdany i bombę dwimerytową głównie przeciw nim. Poza tym każdy ma dostęp do 4 kart, teoretycznie żadnej niesprawiedliwości tu nie ma. tak jak...
  11. A

    Publiczna Beta - ogólne wrażenia

    Mówisz o zaawansowanych kombinacjach na wyższym poziomie dostępu, a ja o typowym przerzucaniu z poziomu 1-10. I mimo wszystko nie do końca się zgadzam, bo 3 truchła to 3 sloty zajęte na inne, ważniejsze karty. Jakoś nie widuję aż 3 trucheł w bardziej zaawansowanych taliach, a z 1-2 można sobie...
  12. A

    Publiczna Beta - ogólne wrażenia

    Ale jest przy tym bardzo wrażliwy i niemal bezbronny na talie kontrolne, a takimi są w większości obecne topki.
  13. A

    Publiczna Beta - ogólne wrażenia

    Raczej tak, jeśli masz zbalansowaną talię, ale nie zawsze jest potrzeba. Mam w pamięci grę w której ktoś podrzucił mi 3 jedna za drugą - zablokowałem pierwszą i reszta sama się zjadła :). Poza tym, często lepiej wyłożyć jakieś mięso armatnie lub nawet stracić kartę a zostawić sobie...
  14. A

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Chyba w sumie jedynymi, które dałoby się tu podłączyć to KŻ, Ciri: Szarża, Hjalmar i Kambi, choć to nie to samo, a Kambi i Hjalmar wymagają dodatkowych "ruchów" by zadziałały. Tibor niewątpliwie jest przegięty, bo chyba mało kto jest w stanie bezpiecznie utrzymać kartę odzłacającą do ostatniej...
  15. A

    Publiczna Beta - ogólne wrażenia

    Umówmy się - granie bez Atrapy (dostajesz ją obecnie na dzień dobry) i kilku (conajmniej) removali to nie jest poważne granie. A to oznacza, że truchła są bezwartościowe. Ano nie. Owszem, w wyniku "farmienia" możesz sobie podnieść poziom ogólny i zarobić kilka nagród więcej, ale grając 24h/d i...
Top Bottom