Recent content by BlackJack12345

+
  1. B

    Wiedźmin 3: potwory

    Nie jestem pewien, czy było to juz poruszane, ale na wszelki wypadek i tak powiem :P W kwestii potworów wielkim plusem było dodanie do Serc z Kamienia nowych bestii. Ale według mnie zamiast dodawać do Wiedzmina pająki moglibyśmy ujrzeć cos z naszych słowiańskich bestii rodem z Bestiariusza lub...
  2. B

    [SPOILERY] Wiedźmin 3 - Humor, satyra i easter eggi

    W którym miejscu w grze owe wygwizdywanie ma miejsce ( muszę to koniecznie sprawdzić ) Czyżby niedaleko wsi Bronovitz?
  3. B

    Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

    Ja właśnie jutro zamierzam pokazać mojej fryzjerce zdjęcie Olgierda i wyjść z salonu jak Szlachcic :P Przecież co druga osoba w Ogniu i Mieczem ma fryz podobny do Von Evereca a nasi sarmaci to juz w ogóle. Wystarczy spojrzeć na Stefana Czarnieckiego i fryzura jak sie patrzy :D
  4. B

    Zakończenie - dyskusja

    Natknąłem się na ciekawy artykuł w internecie. Z racji tego, że jest on dość wiekowy, śmiem przypuszczać, że wiele osób widzi go nie po raz pierwszy ( i nie, nie używam explorera :P ) Jednakowoż dla tych, którzy go nie widzieli moze sie wydać bardzo interesujący. Tak więc oto jest i...
  5. B

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Tak trochę odchodząc od tematu rozmowy, mam nadzieję, że skoro Redzi zapowiedzieli, że Wiedźmin 3 jest ostatnią częścią przygód Geralta, to będzie nam dane grać chociażby w tak genialne dodatki, jak Serca z Kamienia. Byłoby świetnie jeśli moglibyśmy ujrzeć jeszcze kilka takich dodatków. Ot...
  6. B

    Gwint - Unikatowe karty

    Tak w sumie trochę szkoda, że nie otrzymaliśmy karty Shani. Jak usłyszałem o nowych kartach do Gwinta, myślałem, że karta medyczki, niezadownie pojawi się w grze.
  7. B

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Jestem świeżo po przejściu dodatku. Zrobienie wszystkich pytajników, zadań pobocznych no i oczywiście głównej ścieżki fabularnej zajęło mi ok 15h. Na początku zacznę od tego, że po przejściu podstawki, trudno było mi uwierzyć, że jakakolwiek gra lub dodatek chociażby dorówna jakością do...
  8. B

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Czy ktoś może wie jak przywrócić naszej płotce dawny wygląd? W moim wypadku podczas grania w dodatek, Płotka, zmieniła maść z gniadej na karą. Zakładam, że nie jest to dość częsty mankament. A może ktoś spotkał się już z podobną sytuacją?
  9. B

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Dziękuję za odpowiedzi :P
  10. B

    Nowe zapisy

    Wydaję mi się, że nie. A jest to rzeczywiście dosyć irytujący mankament. Nie przypominam sobie żadnej gry, w której liczba moich zapisów była mniejsza niż 15. Jeżeli ktoś znajdzie na to jakiś sposób, niech da znać :D
  11. B

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Jeżeli wybiorę drugą opcję rozpoczęcia przygody z dodatkiem tzw. klasyczną, to czy muszę przechodzić od nowa całą albo większość gry, ponieważ zadania są na poziom 30+ (a grę zaczynamy od poziomu pierwszego)? Czy istnieje opcja podniesienia poziomu postaci w trakcie rozgrywki, jak to mówił...
  12. B

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Jestem zadowolony z muzyki w Wiedźminie 3. Bardzo spodobał mi się utwór w Kaer Morhen, który przypomina soundtrack z pierwszej części Wiedźmina. Ale muszę przyznać, że muzyka z jedynki np. w pierwszym i czwartym akcie podczas nocy była niesamowicie klimatyczna oraz dobrze budowała napięcie...
  13. B

    Wiedźmińskie miecze

    Gratuluję świetnie wykonanej roboty. A co się tyczy drewnianego miecza z Wiedźmina 1, to wydaję mi się, że chodziło o ten link http://replimak.blogspot.com/2012/08/aerondight-srebrny-miecz-geralta.html
  14. B

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    Jeżeli Wiedźmin 4 rzeczywiście miałby ujrzeć światło dzienne, to wątpię czy zagralibyśmy Geraltem. Najbardziej oczywistą postacią wydaję się Ciri, choć perspektywa wcielenia się w któregoś z wiedźminów, wydaję się bardzo interesująca. Co do umiejscowienia naszego bohatera w uniwersum, to...
  15. B

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    https://www.youtube.com/watch?v=JSUIQgEVDM4 Wydaję mi się, że słowa są tutaj niepotrzebne :D
Top Bottom