Gwint - Unikatowe karty

+
Tak jakby, jak wciśniesz Esc, to wśród rzeczy, które Ci się wyświetlą po lewej, będzie też "Talia do gwinta". Jest też na to skrót, ale go nie pamiętam - sprawdź w klawiszologii. ;)
 
Kwestia życia i śmierci, karty do gwinta.

Witam!
Mam pytanie, czy w nowym patch'u została dodana możliwość uzyskania kart do gwinta, które można było zdobyć tylko podczas wykonywania zadania Kwestia życia i śmierci? Jest to misja na balu z Triss. Proszę o informacje.
 
Pytanko do gwinciarzy, którzy przeszli już Serca z Kamienia: ile jest dokładnie nowych kart? Z jakiegoś wywiadu bodajże z Konradem Tomaszkiewiczem wynikało, że 10, ale nie jestem pewny. Obecnie mam 9, a są to:

Czwórka nowych dowódców, po jednym do każdej talii; Gaunter O'Dim, Gaunter O'Dim: cień; Królewicz ropuch; Schirru; krowa;
 
Pytanko do gwinciarzy, którzy przeszli już Serca z Kamienia: ile jest dokładnie nowych kart? Z jakiegoś wywiadu bodajże z Konradem Tomaszkiewiczem wynikało, że 10, ale nie jestem pewny. Obecnie mam 9, a są to:

Czwórka nowych dowódców, po jednym do każdej talii; Gaunter O'Dim, Gaunter O'Dim: cień; Królewicz ropuch; Schirru; krowa;

Sorry, inaczej się nie da...
Powinieneś mieć 3 cienie. Odnawiają się u sprzedawcy. Za to mnie chyba w takim razie brakuje dowódców, zaraz sprawdzę.
 
Ja byłam przekonana, że one są u jednego, ale wczoraj grałam po 22, a o tej porze zwykle mój mózg jest na etapie doczytywania gazety w łóżku. W każdym razie sprawdziłam przed chwilą i mam te same karty, co Ty. Wychodzi 10 (jedna się nie liczy).
1 dowódca elfów
2 dowódca potworów
3 dowódca Nilfgaardu
4 dowódca Temerii
5 Gaunter za 2
6 Gaunter za 4
7 Gaunter za 4
8 Gaunter za 4
9 Shirru
10 Żaba
+ krowa, której nie liczę
 
Last edited:
Hmm... to w takim razie szkoda, liczyłem że 10 unikatowych zwłaszcza, że gdzieś mignęła mi informacja o...

...karcie Olgierda.

Swoją drogą, szkoda że w wersji fizycznej nie dostaliśmy wszystkich. Dwójkę dowódców można pominąć, bo mamy tylko dwie talie, ale gdzie reszta? Tylko dwie nowe się załapały.
 
Akurat jest 10 unikalnych kart.
1 dowódca elfów
2 dowódca potworów
3 dowódca Nilfgaardu
4 dowódca Temerii
5 Gaunter
6 Gaunter Cień x 3
7 Shirru
8 Żaba
9 Krowa
10 Olgierd
 
Pytanie z ciekawości...gdyż jeszcze nie zacząłem gry w 1-szy dodatek ;) Ile jest Nowych Kart do zdobycia i gdzie,będę mieć ich możliwość zdobycia ? :) Thx!
 
Kart jest 12. Żeby je zdobyć należy kupić je od ofirskiego kupca, kupca w cyrku i sprawdziłbym też karczmę w Oxenfrucie, gdzie przebywa Olgierd. Do tego należy wygrać w Gwinta z kupcem w cyrku, karłami na weselu, Olgierdem, gościem na licytacji i Shani.
 
Last edited:
Akurat jest 10 unikalnych kart.
1 dowódca elfów
2 dowódca potworów
3 dowódca Nilfgaardu
4 dowódca Temerii
5 Gaunter
6 Gaunter Cień x 3
7 Shirru
8 Żaba
9 Krowa
10 Olgierd

Skąd się bierze dziesiątą kartę z listy?
 
Skąd mogę wziąć karte Geralta jeśli nie rozpocząłem wątku z zabiciem Radowida (nie pomogłem Triss w Novigradzie)?

Gdzie mogę znaleźć Shani po ukończeniu fabuły dodatku?
 
Dzieki Gorn

Jeszcze jedno pytanie odnośnie osiągnięć, czy w patchu 1.10 naprawili osiągnięcie za zdobycie wszystkich kart i turniej Gwinta? Udało mi się zrobić te misje w patchu 1.07 ale osiągnięcia nie zaliczyły się
 
Tak w sumie trochę szkoda, że nie otrzymaliśmy karty Shani. Jak usłyszałem o nowych kartach do Gwinta, myślałem, że karta medyczki, niezadownie pojawi się w grze.
 
Top Bottom