Recent content by Boot180

+
  1. B

    Wesołych Świąt!

    Również dołączam się do życzeń. Najlepszego wszystkim z okazji świąt Bożego Narodzenia. :)
  2. B

    Wiedźmin 3 - grafika

    W Mount & Blade się dobrze jeździ koniem. :teeth: Zawsze mam bekę z tego, że jak się zatrzymam i zmieniam na zad to trzeba dwa razy wcisnąć klawisz, niczym w automatycznej skrzyni biegów. :horse:
  3. B

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Ja do dziś mile, z sentymentem wspominam (pewnie powtarzając słowa innych po raz enty) Gothica. Wiedźmin 1 miał tą magię i tajemniczość pierwszego Gothica i przy tym dużo lepszy ten pierwiastek. Powoli mam wrażenie, że gry tracą jakąś fajną duszę ze swoich początków. Tracą jakąś magię, może dla...
  4. B

    10 lat wiedźmińskiego forum - obchody czas zacząć!

    Tak się zafiksowaliśmy na gnomy, że jeszcze trochę, a zaczniemy pisać runami. :D
  5. B

    10 lat wiedźmińskiego forum - obchody czas zacząć!

    1 koszulka = 1 nerka 1 medalion = 2 nerki + 0,5 wątroby 1 podkładka = 0,5 nerki :yes: Gratulacje 1000 lat, a nie 100. :D
  6. B

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Był kniaź Jarema SMiki55, jest Chan SMiki55. Awansuje w hierarchii społecznej. :look: Następny będzie cesarz. :)
  7. B

    Wiedźmin 3 - grafika

    Mi też pasuje teraźniejsza grafika. Może się mylę, ale niektóre z pierwszych screenów były ze Skellige i innych bardziej mrocznych terenów. Być może do dziś takie zostały mroczne, a Novigrad musi być ciepły, duże miasto, dużo ludzi i nieludzi, tętni życiem. Powtarzam niektóre screeny, żeby mi...
  8. B

    Gra karciana Gwint oraz nowe, fizyczne dodatki do Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji Xbox One

    Ja się tam nie gniewam na Redów. Czekam na grę, a nie dodatki. Czekam na grę, nawet jak się okaże, że mam za słabego kompa. Jako fan jestem w stanie dużo wybaczyć, a nawet więcej. Z resztą, skoro nie będzie zabezpieczeń, to jakoś muszą sobie odbić. :cheers:
  9. B

    Zapomniane rasy

    Dalej, idziemy do urzędu i rejestrujemy mniejszość rasową i etniczną gnomów i niziołków. :listen: Kto się czuje od dziś gnomem? :D
  10. B

    Wiedźmin 3 - zmysł wiedźmiński

    Według mnie skończy się znów na ułatwieniu rozrywki. Że się tak egoistycznie wyrażę, wiedźmiński medalion z drugiej części mi by wystarczył. Jak chcę mieć jakieś super zmysły, wizjery to odpalam Splinter cella czy Batmana. Znów papugowanie za resztą.
  11. B

    Legendy Wiedźmińskie - zbiór opowiadań

    Życzę, żeby się wam jak najlepiej udało. :yes:
  12. B

    Hórgard

    - Chodź ze mną. – rzekł krótko dziad. Stowejko nie wiedząc czy zszokowany, czy zaciekawiony postąpił za nim. Na wzgórzu smaganym podmuchami porywającego wiatru, dostąpił zaszczytu słyszenia wieszczby. - PRZYBĘDZIE Z MROZU, STALI I BÓLU, TEN CO POKAŻE DROGĘ WŁAŚCIWĄ, TEN CO ROZKRUSZY SKAŁY...
  13. B

    Wiedźmin 3 i kultura słowiańska

    Mój błąd, przepraszam, ale przyznasz, że kultury lubią się przenikać. Po prostu chodziło mi, że wielu na forum pisze tylko o chałupach i tyle. Białczyński i owszem nie jest może rzetelny, ale napisałem, że to przerysowana słowiańskość. Chodzi mi o klimat, bo mam wrażenie, że piszą tu niektórzy...
  14. B

    Wiedźmin 3 i kultura słowiańska

    Żeby tak pokazać nieco przerysowaną słowiańskość, ale wiedzieć w końcu o czym mówimy, bo mam wrażenie, że zatrzymujemy się w Biskupinie. http://bialczynski.wordpress.com/krolestwo-sis-i-jego-cuda/sztuka-krolestwa-sis/rosyjska-wizja-baji-slowian-w-obrazach-dwoch-malarzy/
  15. B

    My forumowicze

    Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy "lek" niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu, ale jeżeli tobie ulży to nie widzę przeciwwskazań. :D
Top Bottom