Recent content by czesio2504

+
  1. C

    Wiosenna Konferencja CD Projekt już dziś!

    Jest dxwięk na fb. Przynajmniej jakaś muzyka jak narazie.
  2. C

    Nowa twarz Geralta

    Moim zdaniem twarz wypadła nieźle, lecz włosy (te na okładce) zbyt sztucznie.
  3. C

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Właśnie to jest sygnatura. Klikasz w profil==>Dane publiczne zjeżdżasz na dół i masz okienko z tytułem "podpis". To właśnie jest owo cos pod poziomą kreską. Może to być to również wspomniany obrazek. Nie ma możliwości przesłania z komputera, więc wchodzimy sobie np. na http://tinypic.com/ dajemy...
  4. C

    Wiedźmiński test/quiz Hardcore!

    27pkt., raz przeczytałem. 8)
  5. C

    Wyszperane w sieci

    http://www.youtube.com/watch?v=t2c42FoVHXw :teeth:
  6. C

    Wiedźmińska Kartka Świąteczna

    Bardzo fajny pomysł z tą kartuszką. :witchmas:Wesołych świąt! :beer:
  7. C

    Wyniki konkursu fan-art - Saovine

    Graty pracę naprawdę super! Czemu ja nie mam takich talentów? :hmmm:Moim zdaniem najlepsze to pierwsze dwie oraz komiks Iskry. Tylko można by polskie znaki do niego wstawić ;DPzdr. ;).
  8. C

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Nie chcę zabierać roboty Maxowi, ale cóż może mi wybaczy.Polecę Firefox + flash player animacje powinny chodzić "ładnie"... :teeth:Witam ponownie. ;)
  9. C

    Ifrit przedstawia - Geralt się żeni!

    Walka z Lambertem do bug.Powiedz może o czym ostatnio rozmawiałeś z Triss?Choć po wszystkich gościach z kimś na pewno da się pogadać! :)Cena neutralności już ma dubbing i moim skromnym zdaniem jest niczego sobie.Pozdrawiam!
  10. C

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Na prawdę bogaty post, wnoszący sporo do dyskusji.Radziłbym przeczytać jeszcze raz to co napisałem.
  11. C

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Mam pytanie do CD PROJECT REDZamierzacie poprawić kontakty z forum? Bo z tego co widzę jest coraz gorzej. I nie chcę być tu złośliwy - stwierdzam fakty.Nie idzie się z Wami skontaktować otrzymanie odpowiedzi od Eriasha jest cudem. Próbuje też do innych uderzać i to samo.... Dostaje się odpowiedź...
  12. C

    Kolejna przygoda od community - "Duma Poety"

    Gdyby się zagłębiać w szczegóły pewnie by się znalazło coś, co stoi w miejscu. :evil:Ale skoro się nie zagłębiamy, to wszystko płynie - racja. :teeth:Co do przygody to nie zła, oczywiście brakuje mowy, jakiejkolwiek (tak cicho :wall:) i napis przy mapce nie jest spolszczony. :(Ale ogólnie spoko...
  13. C

    Sewris Gamecorner ocenia Wiedźmina: Edycję Rozszerzoną na ... 2,5/5

    OOOO fak!Ten koleś co robił tą recenzje grał w ogóle w Wiedźmina?!Czytał kiedykolwiek aktualności tu, na forum?Czuje do niego podobną odrazę jak do znanego wszystkim Howarda Webba....
  14. C

    [W1][mod] Flash Mod 1.01

    Wszelkie bagienne "roślinki" są na bagnach, tyle że w nocy. :)
  15. C

    Kolejna przygoda od community - "Duma Poety"

    No proszę proszę! Kilka dni mnie nie było i w nadziei, że nie zajrzę wypuszczacie nową przygodę! Ładnie to tak! :teeth:62% pobieram i odpalam. :)btw. kilka dni a tu nowe emoty und jakąś karierę robi i na nowej drodze życia avatar zmieniła....Oj nie poznaje tego forum, oj nie! :hmmm:Pozdrawiam! :D
Top Bottom