Recent content by daniel0224

+
  1. D

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Wklejam komentarz który znalazłem na YouTube, odnośnie pomysłu na następną część, jeśli komuś się podoba, to wklejcie go gdzie trzeba bo nie jestem pewien, czy piszę w odpowiednim wątku :P "Niezależnie od podjętych wcześniej decyzji, umysł Ciri zostaje opanowany przez Franczeskę Findaber (nie...
  2. D

    Wiedźmin 3 - rozwój postaci (levelowanie głównego bohatera)

    LordXun akapit 1: Z tą realnością, no cóż, nie mogę odmówić Tobie logicznego podejścia do tematu, odpowiadało by mi to, gdyby te questy po prostu znikały, skoro jednak są nadal dostępne, to wolę, żeby mnie zachęcały nie tylko historią, a również nagrodą (ta symboliczna ilość XP myślę że...
  3. D

    Wiedźmin 3 - rozwój postaci (levelowanie głównego bohatera)

    Chyba nie wszedł mój post - pisałem, że taki system z powodzeniem działał już w wielu znanych RPG i nie było problemu o którym piszesz - nabijanie kolejnych poziomów zajmowało coraz więcej czasu, z tego względu że przykładowy wilk na 30lvl (to tylko przykład, jak zobaczę wilka poziomu...
  4. D

    Wiedźmin 3 - rozwój postaci (levelowanie głównego bohatera)

    Takich przeciwników, którzy dają takie ilości xp powinno być bardzo mało i powinni to być przeciwnicy już gdzieś na poziomie powiedzmy 30stym. To wszystko można łatwo zbalansować, nie chodzi o to zaś, żeby 5h posiedzieć w lesie i wyjść z 10 poziomami więcej, co poziom, wbijanie kolejnego powinno...
  5. D

    Wiedźmin 3 - rozwój postaci (levelowanie głównego bohatera)

    LordXun Dziękuję, ciekawa i logiczna wypowiedź. Jaka jest różnica pomiędzy 0 xp a 50xp przy wymaganym 30tys xp na następny poziom? Ano taka, że nic nie równa się 0, 50xp to zawsze jakaś nagroda, dużej różnicy to faktycznie nie robi, ale jednak daje inne odczucie, zachęca właśnie tych graczy...
  6. D

    Wiedźmin 3 - rozwój postaci (levelowanie głównego bohatera)

    Z tym expem to zwyczajnie potworki im wyższy lvl mają, tym więcej xp powinny dawać, takie skalowanie jak piszesz albireoima mnie nie zachwyca, takie mam osobiste zdanie. Chodak To dobrze? A więc, po co RPG (!akcji!)? Po co otwarty świat? Po co w ogóle przeciwnicy na tej mapie? Skoro gra nie...
  7. D

    Wiedźmin 3 - rozwój postaci (levelowanie głównego bohatera)

    Racja, ja bym się skłaniał jednak ku przeliczaniu XP/LVL jak w Falloutowym S.P.E.C.I.A.L., albo w Gothic 1-3 itp. czyli pierwszy poziom np. potrzebnych 1000pkt xp, a potem, co poziom liczba wymaganych punktów zwiększana jest o tą wstępną, tutaj daliśmy na to 1000pkt, czyli na drugi trzeba 2000...
  8. D

    Wiedźmin 3 - rozwój postaci (levelowanie głównego bohatera)

    To jaki byłby maksymalny poziom zależy od tego ile expa by było naliczane za co. A co do wysokopoziomowego przeciwnika - co w tym złego?? Oczywiście, że za pokonanie kogoś, kogo da się pokonać jedynie z dużym "luckiem" powinno się nabrać wiele więcej doświadczenia, niż za klepanie psów po...
  9. D

    Wiedźmin 3 - rozwój postaci (levelowanie głównego bohatera)

    Ten "płacz" to było pół serio, chciałbym po prostu aby każdy się wypowiedział w tej sprawie, skrytykował - konstruktywnie - i tyle, jeśli dyskusja będzie żywa, to CDPR zwróci być może na to uwagę, a może nie, nie namawiam bynajmniej do twardych protestów i listy żądań, bez przesady ;) Taka...
  10. D

    Wiedźmin 3 - rozwój postaci (levelowanie głównego bohatera)

    Słowem wstępu - Wiedźmin 3 nie rozczarował mnie w 95%, fabuła na wysokim poziomie jak zwykle, ale.. Jestem rozczarowany ilością punktów doświadczenia za potworki, żeby dostawać po jednym, maksymalnie paru punktach za ubicie przeciwnika którego nie dotyczy żaden quest, a potem wskoczyć z 27 na 30...
  11. D

    Gra zacina się w menu ekwipunku

    Błąd ten występuje też u mnie na systemie Windows 7.
  12. D

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Nie ma informacji które wskazywałyby na anulowanie przez nich tej produkcji, ale jeśli poszukasz dobrze, to znajdziesz wywiad w którym Bagiński mówi o "marketingowej zmowie milczenia" która ich obowiązuje, póki co :/
  13. D

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Super, dzięki wielkie, zastanowię się nad marką, jest jeszcze czas :) Ale zaraz nadejdzie upomnienie od niebieskich, także mniejsza już o pady. Czy ja wiem, ja bym to nazwał zwykłą wymianą zdań i spekulacjami - hej, czymś trzeba ten ostatni miesiąc wypełnić na forum! :) Ciekawi mnie na...
  14. D

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    To prawda, cała dyskusja na forum jest zbiorem subiektywnych opinii, analiz również, stąd brak spójności choćby w ocenie koloru włosów bohaterki i znowu łopatologiczny argument, bo tak to łopatologicznie działa, trudno jest opisać tak prostą sprawę w bardziej wyszukany sposób, nie sądzisz? :)...
  15. D

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Nie ma, ale jeśli ktoś otworzy Painta, i w mikserze kolorów do bieli doda minimalną (a może nawet większą) ilość koloru czarnego, to nadal wiele osób powie Ci, że jest to kolor biały, no zresztą tak jak ma to miejsce w tej naszej dyskusji o włosach Jaskółki. Raf A więc polecasz podłączanie...
Top Bottom