Recent content by deffroge

+
  1. D

    Wiedźmin 3: ekwipunek

    Dzięki, kaptur u mnie nie opada, więc bug.
  2. D

    Wiedźmin 3: ekwipunek

    Mam pytanko: Czy kaptur w zbroi arcykota powinien po założeniu maski/okularów powinien opadać, czy jest jest to mod na PC, gram konsoli i nie jestem pewien, mod czy bug?
  3. D

    [PS4] Gra w wersji 1.20 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Miałem to samo, jednak w moim przypadku pomogło załadowanie automatycznego zapisu, zaraz przy rozpoczęciu śledztwa.
  4. D

    brak gry po ściągnięciu ze Store

    Niestety nie ma takiej możliwości, musisz usunąć całą instalkę. Zapisy stanu gry to oddzielna sprawa, po usunięciu instalki zapisy trzeba usuwać z danych aplikacji, więc samo usunięcie gry nie wykasuje ci zapisów.
  5. D

    [PS4] Gra w wersji 1.20 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Moja propozycja: Usuńcie proszę do jasnej cholewki tą kolczugę z mantikory, lub dajcie obie wersje do zrobienia na NG+ Żeby było śmieszniej, kiedy się ją powiesi w domu, to wygląda tak jak powinna wyglądać, beż żadnego metalu. Poczułem się jakbym dostał strzała w pysk, masz se pooglądaj a jak...
  6. D

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [BEZ SPOILERÓW]

    Nie mogę uwierzyć że postanowili tak okaleczyć ten piękny set, ktoś powinien zostać za to pociągnięty za jaja aż do samej powały. Dzięki ZdzichsiuPL
  7. D

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [BEZ SPOILERÓW]

    Może ktoś mi wytłumaczy dlaczego moja zbroja mantikory wygląda inaczej niż na filmikach i obrazkach promocyjnych? Kiedy w końcu udało mi się złożyć ten set, zobaczyłem że pancerz ma kolczugę, a na filmikach jest koszula + kurta bez żadnego metalu. Nie mam pojęcia o co chodzi, może ktoś wie?
  8. D

    [PS4] Gra w wersji 1.20 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Ps4 Płyta + season pass. Gram NG+ plus i Droga ku zagładzie. W domu uciech Dzwony Beuclair po rozmowie z burdelmamą nie ma możliwości skorzystania z uciech. Nie pojawiają się serduszka tak jak to było w podstawce. Taki mały bug. Od turnieju rycerskiego nie mogę już zalokować się na...
  9. D

    brak gry po ściągnięciu ze Store

    Miałem dokładnie to samo. Dzięki za info, pomogło i wszystko wróciło do normy. Zaoszczędziłeś mi wiele litrów jadu, które miałem zamiar wylać na Sony i CDPR.
  10. D

    DLC Krew i wino problem statusu po wcześniejszym zakupie Pakietu Dodatków

    Czyli jeśli kupiłem season pass to muszę czekać do 31? No nie wierzę, kto to do cholery wymyślił, przecież to jest cholerne 10-15GB. Bez dostępu do wcześniejszego ściągania, mam z moim netem pół dnia w tył. Dzięki CDPR. A łatka to podobno prawie 3GB Jeszcze raz dzięki CDPR.
  11. D

    Wiedźmin 3: system walki

    Nie chodzi mi o to by był realistyczny, piruety są okej, ale na cholerę je wykonywać w sytuacji gdy jest się tak blisko przeciwnika że czuć jego oddech? Cieszę się że są, jednak losowość ich wykonywania jest idiotyczna i w większości przypadków nie tylko przeszkadza, czasem zabija. Lepsza...
  12. D

    Wiedźmin 3: system walki

    Najchętniej zobaczyłbym aktualny system walki w koszu na śmieci, walka to loteria, ile razy zdarza się że Geralt wyprowadza ciosy z piruetów stojąc dokładnie przy przeciwniku, a w tym czasie można by zadźgać go na śmierć. Jako mistrz miecza, Geralt powinien wykonywać/zadawać ciosy najbardziej...
  13. D

    Wiedźmin 3: ekwipunek

    Wielka szkoda że pancerze takie jak Zirael czy Shiadal, to zwykłe szmaty od NPC. Wypadł mi znany z dwójki Pacerz Wiarołomcy i znowu to samo. Te pancerze powinny mieć swój własny unikalny wygląd! Jak tak można?
  14. D

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Ha,ha, leże i kwicze. Nie dość że Dziki Tron, to jeszcze wywiad wśród naprawdę znanych osobistości. Teraz żałuję że obejrzałem ten wywiad, coś jak żałowanie spędzonej nocy z poderwaną po pijaku lochą.
Top Bottom