Recent content by DjurashPL

+
  1. D

    Meta decks patch 0.8.60

    Pogodynki w tym patchu poszaleją.... Granie talią pełną pogód powoduje że nawet przeciwnicy gg nie dają, a tak serio to przegięcie co teraz można zrobić pogodą i epidemią. Nawet jednostki nam nie są potrzebne...
  2. D

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Taka zmiana prawie całkowicie zlikwiduje sens posiadania w talii setnika. Skoro i tak wróci karta do złota.
  3. D

    Niekończący się ekran ładowania doświadczenia.

    Ja dzisiaj grając dzisiaj po za domem na innej sieci wifi i zaskoczenie bo przyznawało mi wszystko normalnie i wyświetlało niestety po powrocie do domu znowu to samo, co sugeruje, że problem leży nie koniecznie po stronie Gwinta, jeśli bez zmian w ustawieniach na innej sieci działało mi normalnie.
  4. D

    [Opinie] Królestwa Północy

    Gram pod Jaskra i Odrina, w sumie dosyć ciekawe połączenie, jeśli trafi nam się na rękę i przeciwnik nam go nie zdejmie od razu( wiec medyk na ręce raczej obowiązkowy, na szczęście rzadko grzybki na niego idą) pozwala trochę nabić punktów, zawsze to jest piechota wskakująca za 10 nie za 6 i nie...
  5. D

    Błąd wyświetlania wygranych rund i doświadczenia po zakończeniu gry

    Ja mam tak od początku bety, problem zgłaszałem. Na razie nic się nie zmieniło, ale zauważyłem, że mimo resetu gry nie dostaje poziomu, mam złoto i nagrody ale poziom się nie zmienia.
Top Bottom