Recent content by Fifu

+
  1. F

    Dwa pierwsze screenshoty z dodatku Krew i Wino ujawnione!

    Na honor, foremny zameczek.
  2. F

    Nowa Gra Plus - pytania, porady, komentarze

    huher323 Ad 1. O ile windowsa masz zainstalowanego na dysku C to tu masz odpowiedź: C:\Users\nazwa_użytkownika\Documents\The Witcher 3\gamesaves Czyli nie ma potrzeby kopiowania zapisów gry. Ad 2. Jak masz w gog galaxy widok biblioteki wszystkich gier to kliknij lewym na Wiedźmina 3, następnie w...
  3. F

    [SELEKTYWNIE OSPOILEROWANE] Zakończenia - poradnik

    maly7485, weź pod uwagę, że dodatek możesz rozpocząć w trakcie trwania wątku głównego, więc chronologią nie można się tu raczej pobawić, tak sądzę.
  4. F

    Data premiery Serc z Kamienia ujawniona

    Zawsze można oszczędzić na te karty. To tylko 75 złotych. :) Naprawdę podoba mi się to, że jest możliwość zakupu wersji pudełkowej i jeszcze lepiej, że na cdp.pl można zamówić do kiosku pod domem. Prawdę mówiąc, gdyby nie pudełku z gwintem to dodatek bym kupił na gogu może na święta dopiero, a...
  5. F

    Niespójności z Sagą

    Nie, żebym się wtrącał, ale raison mówił, że znajomość sagi przeszkadza w grze (jest w tym sporo racji), ponieważ między jednym, a drugim są duże, rażące wręcz sprzeczności. O forum nie było tam mowy, chyba, że czytać nie umiem. EDIT: Od siebie jeszcze dorzucę, że mnie osobiście te...
  6. F

    Seks

    Wiedźmin to gra, jak zauważyłeś, z gatunku ROLE PLAYING game. Czyli odgrywamy tu czyjąś rolę dodając coś od siebie i swojego podejścia do życia danej postaci. W tym wypadku chodzi o się Geralta z Rivii, wiedźmina, który jest postacią dobrze znaną, której charakter na podstawie sagi można dość...
  7. F

    Elex Nowa gra Piranha Bytes

    Chciałeś chyba napisać, że Risen 3 nie ma zakończenia. A szkoda, bo epilog był całkiem znośny (za dużo biegania, chcieli chyba na siłę wydłużyć grę). Z resztą, przejdziesz to zobaczysz. Cholera, tu mnie masz, pierwsze skojarzenie "te pieprzone, amerykańskie post-apo", drugie "stalker i metro"...
  8. F

    Gothic

    Ten mod przenosi Gothica z D3D7 na D3D11, więc obiekty są tak samo kanciaste. Natomiast wydaje mi się, że L'Hiver polepsza obiekty, ale głowy nie dam. Z L'Hiverem też jest taki myk, że można przywrócić normalną kolorystykę spalonej Górniczej Doliny, tylko trzeba chyba jednego *.zen'a ściągnąć.
  9. F

    Elex Nowa gra Piranha Bytes

    Czekamy na gamescon, zobaczymy co pokażą. I jest szansa, że zrobią to w miarę porządnie, skoro tyle czasu zostało do premiery. Sądzę, że możemy spodziewać się małej "rewolucji" - właściwie nowej wersji silnika. Łatwo zauważyć, że Piranha Bytes robi zawsze dwie gry na tej samej wersji silnika...
  10. F

    Gothic

    Dokładnie z tego na labkach robiłem sprawozdanie. Najpierw z regulatorem PID, a potem z dyskretnym PID. A teraz wkuwam teorię i zastanawiam się, po co, skoro i tak siedzę obecnie, jako java developer. No cóż, ale taki urok mojego wydziału na poli - podstawy technik mikroprocesorowych, systemy...
  11. F

    Gothic

    Informacje z podanego przez Ciebie linka są dość skromne, ale uspokajają. Przede wszystkim to, że chcą zrobić zakończenie zamiast nie wiadomo czego z Risena 3. Powrót do różnych rodzajów jedzenia zamiast kategorii prowianty jest zmianą raczej kosmetyczną, ale dla mnie na plus. I liczę, że...
  12. F

    Zakończenie - dyskusja

    Co do kontynuacji gry po zakończeniu - rzeczywiście czuć straszną pustkę. Aż się prosi, żeby to jakoś zagospodarować.
  13. F

    Vernon Roche, problem

    Ja bym spróbował wczytać jakiś wcześniejszy zapis, np. sprzed rozmowy z Rochem i wykonać sekwencję jeszcze raz. Jeśli to nic nie da to nie wiem co mógłbyś jeszcze zrobić.
  14. F

    Skalowanie itemów

    Wydaje mi się, że skalowania takiego nie ma. Ale mogę się mylić.
  15. F

    Data premiery - równi i równiejsi?

    Trudno się nie zgodzić, że gra na półkach na kilka dni przed premierą jest zjawiskiem dość niecodziennym i niepożądanym. Jedno pytanie, jacy oni? REDzi? CDP.PL? Zagraniczni wydawcy? O tym, że nie warto zamawiać gier przed premierą wiem od dawien dawna. Raz jeden zamówiłem Gothica 3, jako...
Top Bottom