Skalowanie itemów

+
Skalowanie itemów

Nie mogę niestety znaleźć nigdzie odpowiedzi na pytanie czy statystyki przedmiotow się skalują zgodnie z posiadanym poziomem doświadczenia? Czy jeśli mam poziom doświadczenia 5 i znajdę skrzynię to tam będą itemy na poziomie 5 czy np wyższym i dopiero po jakimś czasie będę mógł z nich skorzystać?

Chodzi mi o to czy warto po prostu na początku nabić sobie doświadczenia za pomocą zadań a dopiero potem przy sensownym poziomie otwierać skrzynie.
 
Jest skalowanie, ale tylko przedmiotów znaleźnych, te krafcone się nie skalują. Pamiętam, jak miałem 2 razy miecz Tir Tochar, czy jakoś tak. W każdym razie poziomem zawsze oscyluje obok twojego poziomu - zazwyczaj dropi przedmioty o kilka poziomów niższe, czasami o kilka wyższe. Jestem pewien tego, bo pamiętam, jak znalazłem Harvalla poz. 55-65 (coś pomiędzy, nie pamiętam dokładnie) podczas zadania z Sigim w kanale (miałem 70. poz. przez konsolę) i miał o ok. 100 pkt obrażeń więcej niż mistrzowski niedźwiedzi stalowy.

Co do eksploracji, Biały Sad proponuję jeszcze przewalić, bo to początkowa lokacja, później to jak chcesz.
 
Dzięki, to skupię się w takim razie na zadaniach pobocznych, a skrzynki zostawię na później, szkoda je otwierać na 10 poziomie.
 
Top Bottom