Recent content by Galdhiem

+
  1. G

    Bug? Egzamin z Alchemii

    To zadanie jest wykonane. Po prostu daje Ci możliwość korzystania z jego sklepów gdzie kupisz rzadkie schematy. A, że wpis w dzienniku został, to tylko drobne utrudnienie, ale nie blokuje Ci niczego w samej rozgrywce.
  2. G

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    To prawda, w Skyrimie możesz wszystko wieszać :P Ja brak skrzyni zastępuję po prostu wywalaniem setów pancerzu w Geraltowym pokoju w Kaer Morhen. Zawsze mogę po nie wrócić, leżą sobie bezpiecznie :P
  3. G

    Egzamin z alchemii - Błąd z gorzelnią

    Może spróbuj ją wyrzucic i podniesc...
  4. G

    [NIEŚCISŁOŚĆ] Rosa var Attre w zadaniu Lekcje szermierki

    To prawda! Człowiek robi wszystko co może a kończy się kłótnią i fochem!
  5. G

    quest Jaskinia snów

    No cóż, musisz jakoś z tym żyć... Ludzie którzy piszą scenariusz nie zawsze przewidzą wszystie plany jakie mogą miec gracze, szczególnie w ta wielkiej grze. A w W3 system dialogowy i tak zrobiony jest swietnie.
  6. G

    NG+ w Wiedzminie 3 ?

    A to nie wiedziałem, dzięki za info ;) rozumiem, ale szkoda, że nie zrobili normalne gry po ukończeniu wątku głównego. Nie wiem jak wygląda tworzenie gry ale wyobrażam sobie, że to nie jest bardzo kłopotliwe umieścić w miejscu żołnierzy w zbrojach A żołnierzy w zbrojach B. A zamiast tego odnosi...
  7. G

    NG+ w Wiedzminie 3 ?

    A ja się dziwie jednemu założeniu. Dlaczego wszyscy myślą, że ng+ pojawi sie (lub nie) w dlc? Dlaczego nie przy okazji patcha? Jakos tego nie widze w dlc, a jako aktualizacja gry jak najbardziej. Jeśli zas chodzi o koniec gry to mam pare uwag! Dlaczego, za jakie grzechy, dostaliśmy grę z 36...
  8. G

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Wciąż nie mam dostępnych ostatnich DLC. Korzystam z GOG Galaxy. Ktoś ma podobnie, to normalne?:) ---------- Zaktualizowano 20:43 ---------- Wciąż nie mam dostępnych ostatnich DLC. Korzystam z GOG Galaxy. Ktoś ma podobnie, to normalne?:) Jeśli chodzi o artbook, set niedźwiedzia też wyglądał...
  9. G

    Problem z mimiką.

    Patch 1.05 wnosi sporo poprawy! Nie jest idealnie, ale wyraźnie lepiej :) dzięki CDPR!
  10. G

    Problem z mimiką.

    Problem z mimiką. Zacznę od tego, że mój sprzęt jest dosyć słaby, a ja sam nie jestem ekspertem w tym temacie. Mam pewien drobny problem. W trakcie dialogów albo dyskusji, mimika bohaterów i ich ruchy są spowolnione. Dubbing leci normalnie, ale wszystkim inne jest w tyle, jest to tym bardziej...
  11. G

    Problem z uruchomieniem GOG Galaxy

    Spróbuj po prostu zrestartować kompa, prawie na pewno pomoże. Albo wyloguj się z aplikacji.
  12. G

    problem z ..zakłócenie,,

    Też miałem ten problem, myślałem, że bug, musiałem szukać na YT ;p
  13. G

    Czy istnieje schowek na przedmioty?

    Dom to mógły być tylko bajer, poza tym to coś nienaturalnego dla wiedźmina :P Chociaż skoro dostał już kusze... Ale jakiś skłądzik jest niezbędny. Ja np zrobilem juz na maksa ulepszony set niedźwiedzia. Chodzę w temerskim, a chciałbym teraz zrobić kota, żeby moc dowolnie zmieniać. A nie zabieram...
  14. G

    Temerski ekwipunek, a poziom Geralta.

    Temerski ekwipunek, a poziom Geralta. Jak wszyscy wiemy owy sprzęt jest dostępny od chwili udostępnienia pierwszego dlc, czyli od prawie dwóch tygodni. W momencie jego wydania wszyscy byli oczywiście na niskim poziomie gry, a ekwipunek zapamiętałem jako sprzęt bodajże na 7 poziom. Dzisiaj...
  15. G

    Wiedźmiński ekwipunek

    Podpisuje się pod pytaniem. Nie moge nigdzie znaleźć schematów na szkołę wilka, nie pamiętam nawet czy ten pierwszy set właśnie był z tej szkoły.
Top Bottom