Recent content by Gorunn

+
  1. Gorunn

    Ogłaszamy nową grę mobilną — The Witcher: Monster Slayer!

    Czy napotkanych graczy będzie można wyzywać na partyjkę Gwinta? :P
  2. Gorunn

    Turniej GWENT World Masters przełożony

    Nie chcę komentować czy to słuszna decyzja czy nie, wszyscy widzą co się na świecie dzieje, chciałbym tylko zwrócić uwagę na aspekt turniejowy. Ostatni oficjalny turniej (Challenger #5) odbył się w październiku? Od wejścia Homecoming odbyły się 2? turnieje (nie pamiętam do końca czy to był 1...
  3. Gorunn

    Przedstawiamy grę karcianą Cyberpunk 2077 – Afterlife!

    Konkurencja dla Gwinta? :P
  4. Gorunn

    Aktualizacja 3.1 jest już dostępna!

    Czy będzie dostępny kontrakt wygraj 100 partii Sigim i czy dołączy on do kontraktu Ojciec Chrzestny?
  5. Gorunn

    Sezon Drakonidów!

    A dla mnie jak do tej pory najsłabszym sezonem był poprzedni - 90% osób grało Calveitem albo Emhyrem. Obecny sezon uważam za najlepszy. Z reguły gram w Gwinta do pełnej korony, ewentualnie do drugiej korony jak miałem czas, teraz zrobiłem pierwszy raz wszystkie korony, a win ratio mam na...
  6. Gorunn

    Sezon Drakonidów!

    Właśnie o to chodzi w tym sezonie. Musisz wiedzieć jaki ruch wykonać zanim będzie twoja kolej. Chwila nieuwagi i stracisz kartę. Talie układasz wg szybkości ruchów, a nie tysiąca pingów. Grałem Brouverem i spokojnie dało się rzucić kartę i 1 umiejętność dowódcy.
  7. Gorunn

    Pojedynki Frakcji: Nieoczekiwani Sojusznicy

    Jak naliczane są punkty do kontraktu wyzwań frakcji? Za każde zadanie po 1 punkcie dla każdej frakcji, 1 punkt raz dla jednej frakcji raz dla drugiej, czy jeszcze inaczej?
  8. Gorunn

    Pytania do twórców GWINTA

    Po zablokowaniu wesołków skurwiela mogą dalej używać amoku, czy to jest bug czy blokada nie działa na amok?
  9. Gorunn

    Omówienie aktualizacji — live stream 17.06.2019

    Dla mnie super, nie mogę się doczekać. Jedyne do czego mogę się przyczepić to karty dla 2 frakcji. Takie karty powinny być z daleka widoczne, np ten rąb z siłą jednostki powinien być przepołowiony na kolory frakcji których dotyczy.
  10. Gorunn

    Nowe beczki zawitały do sklepu!

    I co nagle im się odmieniło? Gdyby ktoś miał nadzieję, że kiedykolwiek wróci to by zrobił pełną kolekcję wtedy kiedy było to możliwe.
  11. Gorunn

    Przedstawiamy Bibliotekę Talii GWINTA!

    Dla mnie bomba od strony praktycznej i wizualnej, jedyne do czego mogę się przyczepić to: 1. Sortowanie kart w talii- aktualnie to chyba leci jak popadnie, bo ani po prowizji, ani po sile, ani alfabetycznie (no chyba że jest to sugerowana przez twórcę poradnika kolejność rzucania kart :p ) 2...
  12. Gorunn

    Podejmij wyzwanie podczas Pojedynku Dowódców!

    Wykonane zadania nie są doliczane do kontraktu na wyzwania. :( Edit: Już zostało to naprawione ;)
  13. Gorunn

    Pytania do twórców GWINTA

    Bardzo mi się spodobał tryb sezonowy (rozegrałem już ok 50 partii), dlatego mam pytanie: czy planujecie w przyszłości dodać możliwość rozegrania partii ze znajomym w trybie sezonowym?
  14. Gorunn

    Pojedynki Frakcji powracają w nowej odsłonie!

    Czy te zadania resetują się dziennie czy można wykonać maksymalnie 5 zadań dla swojej frakcji przez cały tydzień?
  15. Gorunn

    Night City [otwarte całą dobę]

    A kto by nie chciał? :D Ja bym brał w ciemno :)
Top Bottom