Recent content by Isengrim.

+
  1. I

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Mi się podobało. Zgrabnie, trafnie, finezyjnie. I z polotem.
  2. I

    Quiz historyczny

    Ł. Beria?
  3. I

    Pyrkon

    Coś dla mnie. Szkoda, że nie będzie mnie na Pyrkonie ^.^
  4. I

    Wyszperane w sieci

    Oglądając ten film poczułem że już skądś znam tę scenę: krótki research i okazało się, że przeczucie mnie nie myliło. Ta sekwencja pochodzi z filmu "Niedźwiadek" z roku 1988. Tytułowy miś został osierocony przez matkę, a następnie zaadoptowany przez dorosłego niedźwiedzia. Pamiętam że kiedy...
  5. I

    Quiz historyczny

    Nad również nie gdyż, jak słusznie zauważył Andrew, była to bitwa morska. Takową bitwę można było stoczyć jedynie NA zalewie.
  6. I

    Antykwariat - gdzie szukać starych wydań Sapkowskiego i nie tylko

    http://allegro.pl/wiedzmin-tom-1-ostatnie-zyczenie-sapkowski-a-i4030715833.html I tom sagi i opowiadań za jedyne 30 złotych. Egzemplarz jest nowy, więc wydaje mi się że warto. P.S. Nie reklamuję, rzecz jasna, własnej oferty. Ostatnie Życzenie już mam, tak więc pomyślałem że podzielę się...
  7. I

    Quiz historyczny

    I podpowiedź. II podpowiedź. III podpowiedź. Niepoprawna odpowiedź udzielona po trzeciej podpowiedzi. Dziękuję, następne pytanie proszę.
  8. I

    Quiz historyczny

    Ludwik XVI
  9. I

    QLAS - czyli co Ty wiesz o ASie? - vol.2

    Smiki, zamieść proszę jakąś podpowiedź. Za nic nie mogę sobie przypomnieć. ^.^
  10. I

    Gry - bundle, promocje, okazje

    Mała promocja od Amazon.com http://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/promocja-na-wybrane-crpgi-jade-empire-dragon-age-2-seria-mass-effect/ W szczególności zwracam uwagę na trylogię Mass Effect za 11,99 usd. Jeśli jakimś cudem jeszcze w nią nie graliście, to warto skorzystać teraz z okazji i...
  11. I

    QLAS - czyli co Ty wiesz o ASie? - vol.2

    Jest to, rzecz jasna, poprawna odpowiedź.
  12. I

    QLAS - czyli co Ty wiesz o ASie? - vol.2

    Podpowiedź: wydarzenie o którym mowa miało miejsce w bajkowym królestwie władanym przez Annę Henriettę, nazywaną przez pewną osobę Łasiczką.
  13. I

    Seria komiksów o wiedźminie trafi do sprzedaży już w przyszłym roku!

    Ja na szczęście nie mam takich dylematów. Po prostu kupię i to, i to ^.^
  14. I

    QLAS - czyli co Ty wiesz o ASie? - vol.2

    43 - Kielek486, 37 - ser-ek 24 - Pete12259 12 - Sawu97 9 - Wiedźmin_2, Asper. 7 - Vedymin, Renfri24 6 - Rustine, Rissana, undomiel9 5 - AXX0, Aileane ( vel Nussia13) 4 - warzoch, vardo1, ArekD1995, Thornilav, koszyk1998, Nars 3 - genNighty, Belij_Wolk, SMiki55 2 - SzatanowaFoka, BorsukB...
Top Bottom