Recent content by Klim-AS-88

+
  1. K

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Rozegrałem kilka gier olafem, mimo że na stole pojawiały się bestia za bestią on za każdym razem dostawał po zagraniu -10. Ktoś potrafi coś podpowiedzieć? "Zagrana" przeze mnie karta to tylko ta rzucona z ręki bezpośrednio na stół? Czy karty powstałe w wyniku "stwórz" również? Porównałem to...
  2. K

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Tak się zdarza zawsze gdy naciśniemy ppm podczas przywoływania karty :) Bug powstał kilka miesięcy temu, ciągle naprawiają. Widoczne są postępy, bo w lutym kartę po takim zawiasie wywalało na cmentarz teraz jedynie celuje na oślep. Zawsze można wyłączyć ppm w ustawieniach myszki :)
  3. K

    Zmiany potrzebne w Gwincie

    Niezbyt rozumiem to wymuszenie zagrania szpiega w r2. Umieścić marną yennefer w takim zacnym gronie ehh Wiele archetypów nie dość że nie gra "swoich" goldów to po prostu ich nie ma. Od tego są karty neutralne które chcesz zlikwidować by móc swobodniej budować własną talię. Oczywiście można...
  4. K

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Nie rozumiem działania kręgu przywołań. Dziś w grze na arenie miała miejsce sytuacja o takiej kolejności zagrań: Ja: Kaedweński Upiór P: Lugo Szalony J: Atrapa w tego wielobryka co mi go wysłał :P P: On Krąg Przywołań i stworzył drugiego wielorybka do mnie. J: Ruda Darzbóg -->> Zdrada. P...
  5. K

    Bug: Heymaey w Djenge Frett.

    Stworzenie drugiej kopii srebra jest cudem ? :) Co do włóczniczki, błąd w opisieod dawna a że aktualizacje co kilka miesięcy to cierpliwie czekamy :)
  6. K

    Nie dostaję zwycięstw frakcji oraz bug z kartą "Siewca Zarazy"

    Zwycięstwa frakcyjne uaktualniają się na liczniku przy każdym uruchomieniu gry. Także musisz zrestartować jeśli chcesz zobaczyć aktualną ilość wygranych. Błąd siewcy jest dobrze znany, ale jest na tyle śmieszny ze twórcy go zostawili :) Błąd ten dotyczy wielu kart, np. gdy wybierasz cel, rząd...
  7. K

    Zaczyna się Pojedynek Frakcji!

    To przerwij testy bo będzie nilfgaard - scoia'tel :D Liczysz na pojedynek Nilfgaard - Skellige bo brakuje ci ramek nilfgaardu i skellige? :D
  8. K

    Wątek o bugach - tu zgłaszajcie zabserwowane błędy w kartach

    Pułapka zapalająca nie jest agentem. Jest maszyną,sługą. Ma również umiejętność szpiegowania. Miano szpiega na kartach widnieje w umiejętnościach a nie w kategorii,przynależności danej karty. Cantarella, Talar, Yavinn i Udarlyk są agentami i to tych kart nie skopiujesz kręgiem przywołań. Reszta...
  9. K

    Kwietniowy GWENT Challenger odbędzie się w… kopalni soli!

    Sugerujesz że da się gorzej niż teraz?? :) Ogólnie nie narzekałem na wszystkie błędy widząc że jednak wraz z kolejnymi aktualizacjami starają się je niwelować. No ale w ten weekend naprawdę przytrafia mi się wyjątkowo wysoka ilość bugów. Wracając do tematu challengera, kto wygrał ten festyn?
  10. K

    bug z przyzwanymi jednostkami

    Ktoś gdzieś wpsomniał że podobno ostatni hotfix go naprawiał, z tym że niedawno znów mi się przypadkiem prawym kliknęło i dotarło do mnie że jednak nie naprawiali nic :)
  11. K

    Wątek o bugach - tu zgłaszajcie zabserwowane błędy w kartach

    wyrocznia i pantera były zagrywane bezpośrednio ? czy wcyiągane jakimś rekonansem, alzurem albo z doplera?
  12. K

    Zaczyna się Pojedynek Frakcji!

    Jakaś nagroda dodatkowa jest przewidziana za komplet ramek ? Czy tylko taki indywidualny cel ich skompletowania?
  13. K

    Największe komba

    Największe komba Zagrywając dijkstre na stole pojawiło mi się 14 kart :P Dla mnie było to coś nowego, bo gram od niedawna ale nasuneło mi to pytanie jak największe komba da się stworzyć jednym zgraniem? Myśle tu raczej własnie o ilości kart a nie o zdobyczy punktowej. Wielu z was gra...
  14. K

    AMA z Pawłem Burzą - 14 marca o 17:00!

    Jak sytuacja wygląda w innych karciankach ? Są wersje mobilne? sprawdza się to ?
  15. K

    Pytania do twórców GWINTA

    1.Czy można oczekiwać jakiegoś spisu zasad, reguł, właściwego funkcjonowania danych mechanik ? Przeszukując forum odnalazłem jedynie informację w jakiej kolejności następują zdarzenia na planszy oraz że remisy rozwiązywane są losowo. Przydatny byłby taki spis gdzie jasno byłaby określona zasada...
Top Bottom