Recent content by KolekcjonerX

+
  1. K

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    A gdyby studio zrobiło tytuł : "Wiedźmin początek" :D
  2. K

    Wiedźmin: Pół Wieku Poezji Później - Fan Film

    Gratuluję Panowie :) życzę Wam przyjemnej pracy na planie i samych dobrych ujęć :D Pozdrawiam serdecznie KolekcjonerX
  3. K

    Pomysły wakacyjne i podróże

    Wakacyjnie - Polecamy :) Hej, Mamy jakiś Fanów , mieszkających nad morzem ?:) Szukamy lokalizacji na urlop od 1 sierpnia :) jakiś domek, lub mieszkanie z aneksem kuchennym :) jak coś wiecie - możecie polecić -, piszcie na PRIV Z góry dzięki KolekcjonerX
  4. K

    Twój wymarzony medalion....

    Ktoś chyba wspominał o technice szkoły Niedźwiedzia :) -- kto wie ;) Osobiście uważam, że mogłaby być szkoła cechu Smoka, łącząca szermierkę z wiedźmińskim znakami . Szkołę ulokowałby gdzieś w pobliżu Zerrikanii :)
  5. K

    Twój wymarzony medalion....

    Wymiary podane przez Redów już są :) dziękuję i pozdrawiam !
  6. K

    Following The White Wolf 2

    Following The White Wolf 2 Hello :) Few brand new information about "Following The White Wolf 2" :) Currently we are working on creating unique and desirable items inspired by "The Witcher" :) Craftworks which We are making are meant to be a reaword for supporting our next project. New...
  7. K

    "Śladem Białego Wilka 2" - Fan projekt - dyskusja, pomysły, uwagi.

    Dzień dobry :) Parę świeżych informacji dotyczących ŚBW 2 . :) Obecnie pracujemy nad przygotowaniem unikalnych, bardzo pożądanych gadżetów inspirowanych Wiedźminem :D Rękodzieło, które tworzymy przeznaczymy jako nagrody za wsparcie naszego kolejnego projektu. Powstaje także strona...
  8. K

    Co nieco o sprzęcie

    Dla zainteresowanych :) wymieniłem kartę w komputerze z MSI GTX 770,2GB DDR5,Twin Frozr na " wyższy model" gdyby ktoś miał pytania , to proszę o kontakt ;) Pozdrawiam
  9. K

    Twój wymarzony medalion....

    Jaki mniej więcej rozmiar medalionu? Dzięki za sugestię :)
  10. K

    Twój wymarzony medalion....

    To ja doskonale wiem :) , jednakże swojej opcji nie podałeś :) ---------- Zaktualizowano 21:33 ---------- W tym wątku , piszemy o medalionach pochodzących z wiedźmińskiego landu ;)
  11. K

    Twój wymarzony medalion....

    SMiki , jaki chciałbyś medalion oprócz Wilczka ? :)
  12. K

    Twój wymarzony medalion....

    Oprócz medalionu podstawowego , czyli cechu Wilka , jaki medalion chcielibyście posiadać ? Piszcie śmiało , każda Wasza opinia jest dla mnie ważna :) dziękuję !
  13. K

    Twój wymarzony medalion....

    Prosiłbym , trzymać się pytań pomocniczych :) Z góry dzięki :)
  14. K

    Twój wymarzony medalion....

    Twój wymarzony medalion.... Cześć, chciałbym prosić Was o pomoc ... :) Czy możecie w tym wątku, w kilku - kilkunastu słowach opisać Wasz wymarzony medalion ? Jaki medalion chcielibyście posiadać? ( Jakiego cechu, której z czarodziejek, przedstawiający jakąś postać - lub jej część np. głowę)...
Top Bottom