Recent content by kt95

+
  1. K

    REDzi nad czymś nowym pracują ;)

    Ja również mam nadzieje, że to coś związanego z Wiedźminem. Czy to będą dodatki do Wiedźmina 2, czy już Wiedźmin 3, to i tak będę zadowolony. Nawet bardzo :)
  2. K

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Drodzy Redzi, powiedzcie mi proszę, gdzie się podziały włosy na klacie Geralta? W pierwszej części je miał, a w drugiej już ich mieć nie będzie? Tak być nie może!Wiem, że mój post kwalifikuje się do typu "tych czepialskich", ale tak sobie własnie oglądałem materiały wideo z prezentacji z...
  3. K

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Czy Geralt będzie musiał jeść? ^^Chodzi mi, czy pojawi się coś takiego, jak w np. STALKER: Zew Prypeci, że co jakiś czas nasz bohater musiał przekąsić jakąś konserwę, gdyż inaczej energia mu się wolniej regenerowała, a po jakimś czasie tracił on "życie". Nie chodzi mi o to, aby zrobić coś jak...
  4. K

    Co sądzisz o kucyku Geralta w drugiej części gry?

    Tyle, że likwidacja blizn, to tylko zabawa z teksturą, a całkowita zmiana fryzury, to... całkowita zmiana fryzury ^^.
  5. K

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Czyli, że co? Uważasz, iż jeżeli gra zostaje wydana w planowanym terminie to posiada jakąś lukę, niedopracowanie, gdyż nie było czasu na dokładne wykonanie gry? Wiedźmin 2, według tego co mówią Redzi, przechodzi powoli w fazę BETA, i to właśnie teraz REDzi rozpoczynają testy i wyszukują błędów...
  6. K

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Czy aby przypadkiem nie zapomnieliście o www.wiedzmin.blox.pl? Początkowo pisaliście: zapewniamy, że publikowane tu treści będą w zdecydowanej większości całkowitymi exclusivami. Niestety ostatni post to zapowiedź konferencji prasowej, która miała miejsce w marcu. Nie wiem czy już mówiliście coś...
  7. K

    Dziękujemy za Iorwetha

    No, muszę przyznać, że ten plakat jest świetny! Aż chciałoby się powiesić sobie go gdzieś na ścianie. Albo przynajmniej ozdobić pulpit czymś takim. A, no właśnie, ja poproszę w końcu jakąś nową tapeta, coś a'la ten plakat.
  8. K

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Hmmm... mi się jeszcze nigdy nie pojawił taki komunikat. A co do devdiary, to powiem tylko, że cieszy mnie fakt, iż jeżeli zaimportujemy save i spotkamy jakąś postać znaną nam z pierwszej części, będzie ona miała ona już wyrobione o nas zdanie. Bałem się, że tego zabraknie i zostaną...
  9. K

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Tak, dokładnie - dla przykładu.Ale żeby nie było - ja się do tych fanatycznych wiedźmino-maniaków nie kwalifikuje. Mi tam ten cały DevDiary wisi.
  10. K

    Okładka do Wiedźmina 2 autorstwa mojej skromnej osoby

    Czemu? Dlaczego, twoim zdaniem, W2 to gra nie dla konsolowców?
  11. K

    Screenshot: Triss Merigold

    Tja. To, że nie będzie Alvina, Redzi potwierdzili już w jednym z wywiadów - to fakt.
  12. K

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Grupa fanatycznych wiedźmino-maniaków dopadłaby go, nadziała na widły, a później spaliła na specjalnie przygotowanym ołtarzu pod budynkiem CDProjektu :P
  13. K

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    A ja wam powiem, że jeżeli dobrze czytalibyście posty Redów, to wiedzielibyście, że (o wielki) Alek oznajmił, że następny DevDiary będzie jeszcze w tym tygodniu. Nawet własną krwią podpisał.
  14. K

    Screenshot: Triss Merigold

    Btw. o ile pamięć mnie nie myli, to dawno temu, ktoś na forum pisał, że na filmiku nagranym (bezczelnie :P) na Igromir 2009, że słychać tam, jak ktoś coś wspomina o Ciri. Tak tylko mi się przypomniało. A odnośnie wspomnieniu o braku Ciri w jednym z wywiadów, to nic mi o tym nie wiadomo. :P
  15. K

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Czy wiadomo już, jak będzie wyglądała podstawowa edycja gry w Polsce? Będzie wyglądała tak, jak w przypadku W1, czyli dostalibyśmy grę, soundtrack, filmiki o procesie tworzenia gry, a dodatkowo instrukcja i poradnik + może coś jeszcze, czy tak klasycznie (jak na dzisiejsze czasy): sama gra i...
Top Bottom