Recent content by Lif3sGood

+
  1. L

    Wiedźmin 3: alchemia

    Szukam u jednych i drugich. I nigdzie nie ma :/
  2. L

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Witam. Szukam nalewki z mandragory. Potrzebna mi jest do zrobienia białej mewy. Biała mewa potrzebna mi jest do zrobienia pewnego proszku. Czy mozna kupic gdzies biala mewe? Lub ta nalewke mandragory? Lub schemat do nalewki mandragory. Zawiłe to wszystko....
  3. L

    Wiedźmin 3: alchemia

    Witam. Szukam nalewki z mandragory. Potrzebna mi jest do zrobienia białej mewy. Biała mewa potrzebna mi jest do zrobienia pewnego proszku. Czy mozna kupic gdzies biala mewe? Lub ta nalewke mandragory? Lub schemat do nalewki mandragory. Zawiłe to wszystko....
  4. L

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Ktoś z was wie na jaki lvl jest zbroja niedzwiedzia? Poziom 0.
  5. L

    Brak pliku SETUP_TH-1.bin

    Problem z instalacją Miał ktoś problem z instalacją z płyty? Po akceptowaniu regulaminu kiey gra ma się już instalować wyskakuje abym wybrał plik SETUP_TH-1. Nigdzie go nie moge znalezc i instalacja sie anuluje... Wada z płytą czy jak? PS. Pomoglo odinstalowanie sterowników DVDROMu. Pojawiły...
  6. L

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Miał ktoś problem z instalacją z płyty? Po akceptowaniu regulaminu kiey gra ma się już instalować wyskakuje abym wybrał plik SETUP_TH-1. Nigdzie go nie moge znalezc i instalacja sie anuluje... Wada z płytą czy jak?
  7. L

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    3 dni Panowie i Panie. 3 dni! :D
  8. L

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Ktoś wie ile będzie zajmował patch w dniu premiery? z 3-4gb?
  9. L

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Witam. Myślicie że gra pójdzie na moim lapku MSI GE60 Procek: Intel Core I7 4700MQ 2,4Ghz z turbo do 3,1 Grafika: GeForce GTX 765m / 2GB 8 GB RAM
Top Bottom