Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Witam. Szukam nalewki z mandragory. Potrzebna mi jest do zrobienia białej mewy. Biała mewa potrzebna mi jest do zrobienia pewnego proszku. Czy mozna kupic gdzies biala mewe? Lub ta nalewke mandragory? Lub schemat do nalewki mandragory. Zawiłe to wszystko....
 
A ktoś może przybył do momentu gdzie taki kupiec jest w klatce i gdzieś niby jest klucz do uwolnienia go ? (jest to obok mostu jadąc do Novigradu)
Nigdzie nie widzę tego klucz
 
A ktoś może przybył do momentu gdzie taki kupiec jest w klatce i gdzieś niby jest klucz do uwolnienia go ? (jest to obok mostu jadąc do Novigradu)
Nigdzie nie widzę tego klucz
Nie wiem czy to to samo wydarzenie, ale ja znalazłem klucz na jednym z bandytów, którzy go przetrzymywali.
 
Będzie. Patche na konsole zostaną udostępnione jak tylko przejdą proces certyfikacji. Cały czas pracujemy nad kolejnymi uaktualnieniami na wszystkie platformy.
Czy można liczyć na implementację TressFX? Włosy Geralta na Hairworks nie powalają, a i ludzie na kilku zagranicznych forach piszą takie zapytania odnośnie włosów. Macie okazję bo nieźle ją zoptymalizowali, efekt jest znacznie lepszy i przyjemniejszy dla oka w dodatku nie jest sprzętożerne.
 
ale o co ci chodzi :D jest to USTALONY różny exp za odmienne wykonanie zadania, a dodatkowo na wyższych poziomach trudności dostajesz go po prostu mniej np zamiast 150 expa dostajesz 120 :D przynajmniej tak myślę ;P

nie dostaniesz więcej expa za to że zrobiłeś zadanie które cię przewyższa. Gra cię traktuje że po prostu dałeś rady i nie dostajesz szczególnego orderu zasługi

Chodzi o to, ze jezeli quest ma lvl 15 a ja wykonam go na lvlu 5 to dostane 9 EXP . jezeli wykonam na zblizonym poziomie to dostane 200 a jezeli bede przewyzszal znacznie to znowu 9. To jakis bezsens jest. Exp powinien byc przypisany do zadania i nie byc zalezny od niczego. Wiec gra zmusza mnie do wykonywania wszystkich questow w ustalonej kolejnosci. I gdzie tu idea Open WOrlda? Tym bardziej ze jak pomine jakas wioske i pozniej odkryje to juz nie moge liczyc na dobry exp, bo poziom mam za duzy. Jaka tu frajda potem z robienia questa skoro si enie opaca?
 
Do teraz nie rozumiem jak obozowisko może być większe od największego miasta na północy
Normalnie, armia rozwala się na ogromne tereny. Muszą mieć gdzie spać itd.
Chodzi o to, ze jezeli quest ma lvl 15 a ja wykonam go na lvlu 5 to dostane 9 EXP . jezeli wykonam na zblizonym poziomie to dostane 200 a jezeli bede przewyzszal znacznie to znowu 9. To jakis bezsens jest. Exp powinien byc przypisany do zadania i nie byc zalezny od niczego. Wiec gra zmusza mnie do wykonywania wszystkich questow w ustalonej kolejnosci. I gdzie tu idea Open WOrlda? Tym bardziej ze jak pomine jakas wioske i pozniej odkryje to juz nie moge liczyc na dobry exp, bo poziom mam za duzy. Jaka tu frajda potem z robienia questa skoro si enie opaca?

@Marcin Momot specjalnie dla celów experymentalnych na 8 lev zrobiłem questa "miecze i pierogi" na level 24 i ku mojemu zddziwieniu okazało się że za użycie znaku axjii dostałem normalnie (40 expa) ale za każdy podpunkt zadania dostałem po 8 expa!!! - jest to bug jak cholera, gdy przewyższa nas zadanie poziomem a my je damy rady zrobić, bo się z nim męczyłem (Droga ku zagładzie), to powinniśmy jeśli juz, to zostać dodatkowo nagrodzeni, a nie srodze ukarani...

A i muszę was pochwalić bo patch 1.03 na PS4 bardzo przyśpieszył loadingi pomiędzy szybką podróżą - jak wcześniej zajmowało to nie wiem 40 sekund tak teraz max 10

Mogę ewentualnie podesłać save bo jeszcze mam chyba ale denerwuje to że hej aż się zdziwiłem że ludzie mieli rację bo nie wierzyłem że gracz jest karany za wyprzedzenie progresu
 
Last edited:
Chodzi o to, ze jezeli quest ma lvl 15 a ja wykonam go na lvlu 5 to dostane 9 EXP . jezeli wykonam na zblizonym poziomie to dostane 200 a jezeli bede przewyzszal znacznie to znowu 9. To jakis bezsens jest. Exp powinien byc przypisany do zadania i nie byc zalezny od niczego. Wiec gra zmusza mnie do wykonywania wszystkich questow w ustalonej kolejnosci. I gdzie tu idea Open WOrlda? Tym bardziej ze jak pomine jakas wioske i pozniej odkryje to juz nie moge liczyc na dobry exp, bo poziom mam za duzy. Jaka tu frajda potem z robienia questa skoro si enie opaca?

Expa w tej grze i tak jest pod dostatkiem, więc nie widzę problemu.
 
Orientuje się ktoś może kiedy redzi udostępnią nam nowe dlc :D tydzień od premiery już minął a dlc nadal nie ma :D
 
nie wiem jak ty ale ja robiąc trudniejsze zadanie mam nadzieję na więcej expa a nie na karę.... Albo przynajmniej tyle ile normalnie go dostajesz

Rozumiem, mówię jedynie że to nic nie zmienia w ogólnym rozrachunku. Przy robieniu trudnego questa mam satysfakcję że mi się udało. Nagroda w formie doświadczenia to drugorzędna sprawa. Podczas gry czasem wręcz myślałem "mam nadzieję że to nie jeden z tych questów za 500 exp", bo zwyczajnie za szybko zdobywałem poziomy przez co nie miałem wyzwania. Trudności miałem jedynie na początku gry. Aktualnie mam 32 poziom i pełno "szarych" questów które nie są żadnym wyzwaniem bo są kilka leveli niższe ode mnie.
 
Rozumiem, mówię jedynie że to nic nie zmienia w ogólnym rozrachunku. Przy robieniu trudnego questa mam satysfakcję że mi się udało. Nagroda w formie doświadczenia to drugorzędna sprawa. Podczas gry czasem wręcz myślałem "mam nadzieję że to nie jeden z tych questów za 500 exp", bo zwyczajnie za szybko zdobywałem poziomy przez co nie miałem wyzwania. Trudności miałem jedynie na początku gry. Aktualnie mam 32 poziom i pełno "szarych" questów które nie są żadnym wyzwaniem bo są kilka leveli niższe ode mnie.
Całkowicie rozumiem, na jakim poziomie trudności grasz?
 
Ekwipunek i R2 :D o ile pamiętam na samym dole jest łączny czas grania

Sprawdziłem wszystkie menusy i przyciski na padzie. I nigdzie nie ma pokazanego czasu grania :(
Aż dziwne to... reklamują ja na 200h+,a nie da się sprawdzić czasu gry...
 
Całkowicie rozumiem, na jakim poziomie trudności grasz?

Krew, pot i łzy.

Sprawdziłem wszystkie menusy i przyciski na padzie. I nigdzie nie ma pokazanego czasu grania :(
Aż dziwne to... reklamują ja na 200h+,a nie da się sprawdzić czasu gry...

Da się - jak jesteś np w ekwipunku to r2 i masz wszystkie staty postaci w tym czas gry podany w formie np "3 dni, 10 godzin, 16 minut, 10 sekund"
 
Sprawdziłem wszystkie menusy i przyciski na padzie. I nigdzie nie ma pokazanego czasu grania
Aż dziwne to... reklamują ja na 200h+,a nie da się sprawdzić czasu gry...
Wchodzisz do ekwipunku i klikasz R2 - pokazują ci się statystyki postaci, przejeżdżasz na sam dół i tam jest czas gry, niestety póki co zdarza się że jest zbugowany :D
 
Last edited:
Wchodzisz do ekwipunku i klikasz R2 - pokazują ci się statystyki postaci, przejeżdżasz na sam dół i tam jest czas gry, niestety póki co jest zbugowany :D

W jakim sensie zbugowany? Mi raczej pokazuje dobrze (mam póki co przegrane 92h).
 
Krew, pot i łzy.
Widzisz ja gram na "droga ku zagładzie" czy jakoś i omijam główną fabułę, nawet nie zrobiłem zadania z baronem do końca ale robie tyle pobocznych ile się da cały czas i se wyobraź że na 8 levelu się szarpnąłem na wykonanie zadania miecze i pierogi na 24 poziom bo chciałem odblokować mistrza miecznika i jakie było moje zdziwienie jak go skończyłem i dostałem 8 expa - nawet se nie wyobrażasz jak się męczyłem z tym questem a zrobiłęm go tylko dzięki odwarowi z wiwerny dzięki któremu po 10 minutach tłuczenia w gości zadawałem mieczem zamiast 140 obrażeń to 400+ :D

---------- Zaktualizowano 11:58 ----------


W jakim sensie zbugowany? Mi raczej pokazuje dobrze (mam póki co przegrane 92h).
u niektórych nie działa jak powinien :D np zamiast 36h - 1,5 dnia to pokazuje 3 dni :D
 
Widzisz ja gram na "droga ku zagładzie" czy jakoś i omijam główną fabułę, nawet nie zrobiłem zadania z baronem do końca ale robie tyle pobocznych ile się da cały czas i se wyobraź że na 8 levelu się szarpnąłem na wykonanie zadania miecze i pierogi na 24 poziom bo chciałem odblokować mistrza miecznika i jakie było moje zdziwienie jak go skończyłem i dostałem 8 expa - nawet se nie wyobrażasz jak się męczyłem z tym questem a zrobiłęm go tylko dzięki odwarowi z wiwerny dzięki któremu po 10 minutach tłuczenia w gości zadawałem mieczem zamiast 140 obrażeń to 400+ :D

Jak już wspomniałem - rozumiem to. Po prostu w przytoczonej przez Ciebie sytuacji ja bym miał satysfakcję że w końcu mi się udało, niezależnie od tego czy dostałbym 8 czy 8000 expa. Szczere - z powodów wspomnianych wcześniej wolałbym żeby to było 8 expa :) Nie mówię że moje zdanie jest jedynie słuszne - rozumiem że niektórym może to nie pasować, ale wydaje mi się że większości z nas z czasem exp zacznie wychodzić bokiem ;)
 
Top Bottom