Recent content by MaRIB1

+
  1. MaRIB1

    GWINTFINITY i Rada ds. Balansu

    Umarło ?
  2. MaRIB1

    Nadeszły Wzbierające wody!

    Uważaj, bo trafiłeś na obrońcę Gwinta, chodź sam pewnego czasu mówił, że gra jest kaput itd. =] Większości gier kończy ostatnie zagranie.
  3. MaRIB1

    Dziś rozpoczyna się Wydarzenie Zimowe!

    Już mówiłem 1,5 roku temu, grając jeszcze w Gwinta, że strasznie długo zajmuje im łatane gier. Wypuszczanie dlugo hotfixow, notorycznie powtarzalne te same błędy ( chociaż uwcześnienie zostały wyeliminowane), dublowanie kodu gry, literówki nie poprawione od premiery (serio ?). mechaniki nie...
  4. MaRIB1

    Oto rozkład jazdy na 2022!

    Może 2023 będzie lepszy :D Nie będzie 2 lata temu pisali o tym. Bardzo czekałem kiedyś na tokenowe krowy. Najpierw mieli robić, ale później się wycofali z tego i zrezygnowali, ogólnie często zmieniają zdanie.
  5. MaRIB1

    Finał Masters sezon 1

    Po szczepionkach. W becie były turnieje z pompą i 80k oglądalnością. Zmiana gry i oglądalność mniejsza mimo większej dostępności platform. Przypadek ? raczej zmiana zasad gry i wypłaszczenie gameplay'u i nic ciekawego się tutaj nie zobaczy i raczej nie zmieni.
  6. MaRIB1

    Rozpoczął się Sezon Kota!

    https://steamcommunity.com/app/544810/allnews/ zobac tutaj cały harmonogram wydawniczy tej karcianki. (potocznie nazywany MAPĄ DROGOWĄ :DDDD raodmaps. Chociaż mapa drogowa jest od zawsze do kupienia :DDD ) Polityka firmy CDPR się nie zmienia. Dla mnie to jest takie niechciane dziecko i nie...
  7. MaRIB1

    Rozpoczął się Sezon Kota!

    Masz już sezon kota od 2 tygodni. Dlatego zaciekawiłem się. bo nie gram aktywnie już w Gwinta i pomyślałem, że wrócili do 2 miesięcznego sezonu. Jednak na steam jest małe zainteresowanie. Około 1000 ludzi gra on-line średnio, to i newsy szkoda pisać na tej platformie dla garstki :D. Jedynie news...
  8. MaRIB1

    Przekształcamy Arenę w nowy Tryb Draftu

    Nawet w LOL'u obcięli wcześniej 2 tryby gry z 2 lata temu, ale dali teraz TFT w tym samym kliencie gry =]. Nie wiem jaka baza, bo karciani mają rotacyjną bazę danych. W tej chwili nie gram czekam na lepsze czasy jak nadejdą dla Gwinta, Beta Artifact 2 wydaje się fajna i w PL w końcu, jak...
  9. MaRIB1

    Rozpoczął się Sezon Kota!

    Chciałem tylko sprawdzić, bo na steam w dziale Gwinta jest takie coś: https://steamcommunity.com/app/1284410/allnews/ myślałem ze sezony znowu 2 miesiące trwają i się ucieszyłem,, a to jednak social leży jak zawsze :/ Jednak sezon KOT'a jest teraz,
  10. MaRIB1

    Przekształcamy Arenę w nowy Tryb Draftu

    Głupie porównanie. Tenis nie wydłuża czekanie na przeciwnika na kortach =], a w Gwincie jeden tryb więcej rozproszy graczy i będzie dłuższy czas oczekiwania na przeciwnika :D .Normalne zagranie w grach sieciowych, kiedy baza graczy jest za mała albo jakiś tryb jest nie opłacalny (za dużo...
  11. MaRIB1

    Developer Patch Overview (7.2) | Aktualizacja umiejętności Liderów

    Widziałem ze to napiszesz, ale nie napisałeś od razu, wiec nie wiadomo bylo na której minucie, Po prostu nabijasz sobie posty. 1598949615
  12. MaRIB1

    Developer Patch Overview (7.2) | Aktualizacja umiejętności Liderów

    Zmuszasz człowieka, aby obejrzał 60min wtedy się dowie. Sam pomachałem paskiem na to co co ciekawsze i poszedłem. Iorweth15 dobrze odpowiedział bo miał czas, aby poznać tajną wiedzę i się nią podzielił, bardzo pomógł. Rozróżniasz już ?
  13. MaRIB1

    Developer Patch Overview (7.2) | Aktualizacja umiejętności Liderów

    Nie dogadasz się z Lexorem, a mówił zawsze że taki pomocny i lubi pomagać ludziom Hipokryzja :P 1598884535 Tylko Dragon Ball Z oglądałem trochę GT (jak dobrze pamiętam), serial świetny =]
  14. MaRIB1

    Co nieco o sprzęcie

    Pewnie szkielet zrobiony w Krasnowodzkiej Kuźni, na pewno przeszło testy :P
Top Bottom