Recent content by materius1994

+
  1. M

    Powrót Geralta do życia

    Wielkie dzięki ! :)
  2. M

    Powrót Geralta do życia

    Powrót Geralta do życia Witajcie! Od jakiegoś czasu zastawiam się jak Geralt powrócił do życia / swojego świata po zakończeniu sagi. To po wylądowaniu na wyspie jabłoni Dziki Gon zabrał Yennefer, następnie Geralt wymienił swoją duszę za jej, ale co dalej? Wiadomo, że znajdują go już na końcu...
  3. M

    Wiedźmin 3 - grafika

    STLM ma to do siebie, że o ile upiększa Skellige i Velen ( szczególnie tereny bagniste, Krzywuchowe Moczary czy Moglnik) to całkowicie psuje Novigrad. Oświetlenie robi się skopane po całości. Są momenty nie powiem, gdzie to pięknie wygląda, szczególnie ranki. ale jak słońce jest w zenicie to...
  4. M

    Problem z instalacją DLC. WERSJA GOG

    Problem z instalacją DLC. WERSJA GOG Witam, Podczas grania w Wieśka tekstury na skrzyniach i workach zaczęły się losowo zmieniać na inne odpowiadające innym przedmiotom. Było to dość irytujące więc postanowiłem przeistalować grę, ale : Mam problem z zainstalowaniem DLC. Pobrałem zatem paczkę...
  5. M

    Wiedźmin 3: recenzje [SPOILERY]

    Ależ ja się nie przejmuję. Dodałem to jako ciekawostkę.
  6. M

    Wiedźmin 3: recenzje [SPOILERY]

    Wciąż 92, ale Bloodborne znów prowadzi na PS4 .
  7. M

    Wiedźmin 3 - grafika

    O co chodzi z tymi materiałami prezentującymi gameworks od nvidii? Screeny jak screeny, ale nie widzę żadnej super technologii, HBAO+, włosy jak włosy, futro. Generalnie bez zmian, jeśli nie gorzej.
  8. M

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    5:35 na tym filmie. Podobna lokacja kolorystyka, pora dnia, oświetlenie co na trailerze VGX. Moim zdaniem wygląda równie okazale https://youtu.be/gGgO_kBKRzw?t=5m35s
  9. M

    Wiedźmin 3 - grafika

    Co może się znajdować tam na polach w prawym górnym rogu ?
  10. M

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Hahaha na to się zapowiada :D
  11. M

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Nie. Nadal bez sensu. Skończy się to tak, jak napisał kolega wyżej, że gracze będą później żałować, że ubili danego stwora, bo stracą na statach miecza. Paradoksalnie lepiej będzie je ubijać nie na niższym levelu niż potwór, aby nic nie stracić. Trochę to wywraca cały erpegowy świat, gdzie za...
  12. M

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    W Dark Souls się dało znaleźć taką broń na początku gry jak ktoś wiedział co i jak i nadal grało się świetnie ;) Ale nie ma co porównywać tych dwóch gier.
  13. M

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    W starych wywiadach mówili, że obrażenia itp mają się opierać na statystykach. Ostatnio o tym cicho ,więc nie wiadomo czy zostało.
  14. M

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Nie chce mi się sprawdzać, tutaj pick up jest użyte w sensie podnieść czy założyć na siebie? W pierwszym przypadku byłoby to bez sensu, bo musielibyśmy się wracać np do jaskini po broń za parę leveli, aby nie straciła ona swoich bonusów.
Top Bottom