Recent content by matyska87

+
  1. M

    Oficjalne stanowisko CD Projekt RED odnośnie wydarzeń związanych z ‘wyciekiem’ filmu przedstawiającego grę Wiedźmin 2.

    Mam nadzieję, że tym razem gra ukaże się RÓWNIEŻ na konsole. Mój blaszak już tego nie pociągnie...
  2. M

    Pierwszy wywiad z twórcami ‘Tajemniczych Sekretów’

    bardziej od tej SZOKUJĄCEJ wiadomości interesuje mnie, dlaczego post SYLVINA jest do góry nogami? ???
  3. M

    Matyska tworzy.

    Dwa miesiące ciszy... cóż, widocznie padłem ofiarą wiedźmińskiej choroby zwanej SOON. Mam nadzieję, że poniższy fragment będzie pierwszym objawem poprawy mojego stanu ;) Oczywiście proszę o komentarze!●Grododzierżca miał miłą aparycję. Był niewysoki, raczej chudy, sprawiał wrażenie, że nie...
  4. M

    Magia, potwory i brzydkie słowa na IGN`ie

    Tylko co to za miejscówka, nie kojarzę jej z wersji PC?
  5. M

    [w toku] Przygoda: Akt VI : Przeznaczenie

    W podstawce MOGŁEŚ pozostać neutralny. Ale chyba o tym wiesz. A co do moda, to dołączam się do pytania o twój (wasz) skład, SANFORD. Czy wszędzie oznacza wszystkie miejsca znane z podstawki, czy wszystkie z sagi? Napisz o jakimś queście, narób nam smaku
  6. M

    [w toku] Przygoda: Nici Przeznaczenia

    nie chodzi mi o to, że za długo robią moda, tylko o to, że przez 2 miesiące się nie odzywają. nie wiadomo, co dalej z "nićmi..."
  7. M

    [w toku] Przygoda: Nici Przeznaczenia

    Nawet 6 miesięcy... temat został otwarty w marcu. A mieli wtedy już trochę materiałów, przynajmniej tak pisali.
  8. M

    [w toku] Przygoda: Nici Przeznaczenia

    2 miesiące ciszy... czy możemy założyć, że ambitny projekt, jakim były "Nici..." umarł śmiercią naturalną?
  9. M

    Wiedźmin: Powrót Białego Wilka - Oficjalna Zapowiedź

    ściana stoi, bo pewnie dotyczy innego projektu Jeden z nich to pewnie They, a drugi... mam nadzieję na dodatek do Wiedźmina, ale obawiam się części drugiej (brak mocnego kompa i perspektyw kupna nowego :()
  10. M

    Polowanie zaczyna się … TERAZ!

    dawno nie zabierałem głosu na forum. Teraz się skusiłem. Jesli o mnie chodzi, to szkoda by było, gdyby to na konsole (tylko) wyszedł prequel, sequel Wiedźmina. Nie chodzi mi o wyższość komputera nad konsolami i na odwrót. Chodzi mi o kasę. Nie stać mnie na zakup konsoli, jak i na kupno nowego...
  11. M

    Matyska tworzy.

    Poprawione! AALARON, wielkie dzięki za tak uważną lekturę. Konstruktywna krytyka/wytykanie błędów jest bardzo cenne.
  12. M

    Matyska tworzy.

    ●Ratusz był bardzo okazały. Dwie wieże, wyrastające z przodu i z tyłu gmachu, ozdobione były sztandarami Aedrin i Vengerbergu. Miał dwa piętra, każde podtrzymywane z zewnątrz wieloma kolumnami. Co trzecia wyobrażała któregoś z władców Aedrin, najbliżej głównych drzwi dumnie stał granitowy...
  13. M

    Matyska tworzy.

    To był sen. Myślałem, że to jasne. Koniec poprzedniego rozdziału - Geralt zasypia. Koniec tego - budzi się.
  14. M

    1 milion kopii Wiedźmina sprzedanych

    dokładnie. Ja uważam, że chodzi o dodatek. Modele się praktycznie nie zmieniły, A fragmenty z Inta/Outra są identyczne stylem i technologią z podstawką. Ja osobiście wolałbym dodatek. I nie zostawiajcie PC!
  15. M

    Matyska tworzy.

    ● Był na łące. Świeciło słońce, unoszący się w powietrzu zapach traw i kwiatów lekko odurzał. Nie miał ze sobą broni. Ruszył przed siebie. Coś pchało go do przodu. Czuł zapach bzu i agrestu. Jego serce załomotało. Za stogiem siana widział burzę kruczoczarnych loków. Zaczął biec. Nagle z nieba...
Top Bottom