Recent content by Mike_Corvo

+
  1. Mike_Corvo

    Brak postępu w drzewkach sezonowych

    Nie działają mi drzewka sezonowe, ktoś ma też ten problem ? Już kiedyś tak miałem ale samo minęło. Muszę teraz zagrać jednostki z więzią, dać krawienie i dać witalność. Wykonując te zadania żadne drzewko nie idzie do przodu.
  2. Mike_Corvo

    Twitch drops - problem

    Po 1,5 roku dostałem odpowiedź z supportu, że mój nick na twitchu jest inny niż u niech w systemie. Zmienialem nick na twitchu ale u nich został stary. Niestety nie mam dalszej pomocy już od tygodnia...
  3. Mike_Corvo

    Dział wsparcia CDPR leży na obie łopatki.

    Potwierdzam dzisiaj drugi raz napisałem do wsparcia technicznego. Zresztą ja pisze od dwóch lat co jakiś czas, a może ktoś się odezwie. Jedynie na Gogu mi odpisali, ale skierowali tutaj. Kupuje każdy dodatek, więc chciałbym żeby Gwint mi chodził poprawnie, albo chociaż niech napiszą ze nie...
  4. Mike_Corvo

    Twitch drops - problem

    Od pol roku caly czas pisze i nic informacja tylko, ze przez covid odpowiedz moze byc opozniona.
  5. Mike_Corvo

    Twitch drops - problem

    O wszystkich. Wcześniej dostawałem co jakiś czas pył jak oglądałem twitch, od jakiegoś czasu nic. Wczoraj oglądałem cały turniej na kanale redsów i nic ani tytułu ani rewersu. Pamiętam dawniej dostałem tytuł uważny obserwator i wszystko było w porządku. Teraz nic, chociaż moje konta są...
  6. Mike_Corvo

    Twitch drops - problem

    Witam, Od jakiegoś czasu mam problem z twitch drops, chociaż moje konta są połączone. Nie dostaje żadnych nagród. Oprócz tego musze kilka krotnie się logować, żeby wejść do gwenta. Stało się tak po zmianie dostawcy internetu. Już kilka razy pisałem do supportu ale 0 odpowiedzi.
  7. Mike_Corvo

    Moc natury i skorupa

    Witam, Moja propozycja co do: Moc natury: 4 ladunki - wzmocnij jednostke potworow na rece o 2, jak wykorzystasz wszystkie ladunki wzmocnij wierzchnia karte z talii potworow o 4 <- mysle ze dobra synergia z dominacja, moglyby tez wrocic wilkolaki Skorupa: 4 ladunki - daj witalnosc (2) i pancerz...
  8. Mike_Corvo

    Problem z zadaniem dziennym.

    Ja mam czesto sytuacje gdzie mi nie robia sie zadania dzienne, albo te z drzewka sezonowego. Kilka razy pisalem, ale nie wiem czy potrzebnie bo co po jakims czasie samo sie reperuje.
  9. Mike_Corvo

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Ciri erupcja mocy wg mnie zadaj 2 pkt obr. losowej jednostce sila 4, prowizja 8. Z jednej strony fajny pomysl na to zeby wiedzmini oddzialywali na siebie, a z drugiej nie przesadzal bym zeby nie bylo talii z samymi wiedzminami. Ciri szarza tez fajny pomysl z omijaniem pancerza, ale tj wyzej...
  10. Mike_Corvo

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Nastepne dwie karty to Gounter i Maraal efekt prawie taki sam, powiedzialbym nawet ze ten drugi lepszy a roznica w prowizji spora
  11. Mike_Corvo

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Ja sie martwie ze coraz wiecej kart jest z prawie identyczna mechanika. I praktycznie te stare sa zastepowane nowymi. Harpia z pozerka jest gorsza od endriagii wojownika i Belghasta. Ifryt jest gorszy od jednookiej i regisa. Wlasciwie takie same karty, ale dwie ostatnie maja dodatkowy...
  12. Mike_Corvo

    Dodatek Kupcy Ofiru jest już dostępny!

    Witam do kiedy bedzie ten pakiet z upiorem irewersem ?? Chcialbym go kupic ale przez tel na androidzie nie moge. Chyba ze jest jakis sposob. Jestem w szpitalu nie mam tu kompa
  13. Mike_Corvo

    Blad w drzewku sezonowym

    Witam, Nie mozna wykonywac zadan w drzewku sezonowym. Wszystkie opisy sa puste. Sezon trwa jeszcze do jutra, wiec nie wiem dla czego tak sie dzieje. Byłem w trakcie kończenia zadań, więc proszę dać odpowiedz. Pozdrawiam
  14. Mike_Corvo

    Zadania Sezonu Elfow: Wygraj min. 20 pkt 5 rund / nieaktualne

    Witam, Nie dziala mi to, wygralem pierwsza runde ponad 40 pkt. i mi nie zaliczylo. Ktos ma tez taki problem ? Miałem podobny problem w sezonie niedzwiedzia, gdzie bylo trzeba uleczyc niezdzwiedzice o iles tam pkt. Dzialalo mi to tylko jak leczylem ja elfami, a np. jednostkami Skellige juz...
  15. Mike_Corvo

    SCOIA'TAEL - BROUVER and FILAVANDREL

    Hi. Dont you think they should exchange theirs skills. FIL play most time only dwarfs and BRO is good with elves. From books we can know Brouver dont like Scoia'tael.
Top Bottom