Recent content by Clementine90

+
  1. Clementine90

    Aktualizacja 2.12

    Dzięki za podpowiedź. Ale ten błąd nie jest nowy, przed wersją 2.0 też nie działał. Ciężko uwierzyć mi, że nikt nie zauważył, że nie można zadania normalnie ukończyć. To nie jest błąd/glitch graficzny czy śmieszne zachowanie AI. To jest błąd w misji.
  2. Clementine90

    Aktualizacja 2.12

    To już nie jest zabawne. Nadal nie można ukończyć Podejrzenie Cyberpsychozy: Dom na Wzgórzu ( House on the Hill) . Nie można wziąć z ciała kobiety leżącej przy wejściu do budynku drzazgi. Nawet skanowanie nic nie wykrywa. Po walce i pokonaniu przeciwnika można zabrać drzazgę z jego ciała. Ale z...
  3. Clementine90

    Aktualizacja 2.11

    Musisz ręcznie zmienić literę Z. Edytujesz plik o nazwie inputUserMappings w głównym katalogu gry r6/config . Mimo próśb i błagań od kilku lat nie udało mi się przekonać, żeby dodali możliwość większej konfiguralności klawiszy. Dlatego wszystko trzeba samemu robić :C. Powodzenia.
  4. Clementine90

    Aktualizacja 2.11

    Witam. Mam wielką prośbę, możecie przyjrzeć się zadaniu. Który od wersji 2.0 nadal nie działa: Podejrzenie Cyberpsychozy: Dom na Wzgórzu ( House on the Hill) . Nie można wziąć z ciała kobiety leżącej przy wejściu do budynku drzazgi. Nawet skanowanie nic nie wykrywa. Po walce i pokonaniu...
  5. Clementine90

    Aktualizacja 2.1 — Lista zmian

    Ktoś wie, jak naprawić ten błąd na waszej stronie ? Tekst mi wyświetla, ale cała reszta nie. Certyfikat witryny...
  6. Clementine90

    Aktualizacja 1.52

    Tak ale ja nie mówię o ręcznej edycji pliku inputUserMappings.xml. Tylko o mozliwość zmiany w opcjach. Czyli w Menu gry. Chyba że grasz na wersji zmodowanej albo innej jak 1.52 która nie jest dostępna publicznie. Moment temu sprawdziłam i nie posiadam możliwości zmiany w menu sterowania...
  7. Clementine90

    Aktualizacja 1.52

    Szkoda że wciąż nie można zmienić klawisza F na inny. A to już półtora roku. Zadziwiające że nikt nie potrafi tego zrobić. Ciągle tylko ręczna edycja pliku inputUserMappings.xml.
  8. Clementine90

    Aktualizacja 1.5 i ulepszenie dla konsol nowej generacji – lista zmian

    Ktoś wie co nowego dodał ten 66GB patch dzisiejszy na GoG i 12 Gb na Steamie ? I to nie jest 1.5 bo był pobrany w dniu wydania. Bo na PS4 to wiem
  9. Clementine90

    Aktualizacja 1.5 i ulepszenie dla konsol nowej generacji – lista zmian

    To nadal jest wróżenie z fusów. Póki nie będzie oficjalnej informacji, to będzie zgadywanie. Nie wiadomo jaką drogą Redzi pójdą.Przed patchem 1.5 było masa fake newsów i zgadywania. Gdzie nawet duże portale opisywały co będzie a nie było.
  10. Clementine90

    Aktualizacja 1.5 i ulepszenie dla konsol nowej generacji – lista zmian

    Zaktualizowany plan działania pojawi się ? Super za zmiany/poprawki ale czy będzie multiplayer ? co z dodatkami ? Będą nie będą ? Czy to ostatnia poprawka w ogóle ? Nawet jeżeli to będą odległe terminy fajnie było by się dowiedzieć co dalej po patchu 1.5 . Czy to już wszystko ? :p
  11. Clementine90

    Aktualizacja 1.5 i ulepszenie dla konsol nowej generacji – lista zmian

    Mam prośbę, bo nie chcę instalować całej gry tylko dla jednej rzeczy. Czy może ktoś sprawdzić czy można w końcu zmienić domyślny przycisk F na inny ? Oraz jest taka opcja w menu sterowania. Klawisz odpowiada za otwieranie drzwi w samochodach. Od premiery to był duży problem i tylko modyfikacja...
  12. Clementine90

    Aktualizacja 1.5 i ulepszenie dla konsol nowej generacji – lista zmian

    Do osób u których gra się wypłaszczyła na starcie. Czy macie mody zainstalowane ?. Ten patch ostro zaorał wszystkie mody. I najlepiej wykonać czysta instalacje nawet na innej partycji i zobaczyć czy ten błąd wciąż wystepuje.
  13. Clementine90

    Aktualizacja 1.31

    https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows11 stąd pobierałam - asystenta. Nie instalowałam na czysto tylko przesiadka z win 10. I nadal co kilkanaście minut komunikat że gra wypłaszczyła się. Wysyłałam wszystkie informacje pomocy technicznej.
  14. Clementine90

    Aktualizacja 1.31

    Komuś udało się uruchomić grę na Windows 11 ? Co chwile mam zawieszki :(
  15. Clementine90

    Aktualizacja 1.31

    Orientuje się ktoś jak to zrobić, żeby za każdym razem z każdą poprawką, nie resetowały się ustawienia klawiszy ? W związku z tym, że na stałe są zablokowane możliwość zmiany niektórych klawiszy i jedyne co można zrobić to ręczna edycje plików(.*xml). Po każdej poprawce ciągle trzeba użerać się...
Top Bottom