Recent content by Neriwal

+
  1. N

    Any of the original beta players still playing Gwent?

    I been playing gwent since close beta and i stopped playing after homecoming release... i miss old good gwent so much </3
  2. N

    Przecena na Pył Meteorytowy!

    Tego właśnie ludzie potrzebują...
  3. N

    Wojna Krwi: Aktualizacja 1.01 - Lista Zmian

    Mój błąd nie przeczytałem nagłówka tylko zjechałem do wypunktowanej listy... W każdym razie nareszcie można pograć na poważnie :D
  4. N

    Wojna Krwi: Aktualizacja 1.01 - Lista Zmian

    Super nareszcie mogę zrobić użytek z kundli ze spalli. Przydałby się też jakiś wyższy poziom trudności bo przegranie rozgrywki na łamaczu kości jest sporym osiągnięciem.
  5. N

    Przerwa techniczna 3-4 grudnia 2018

    Ostatnia ostoja gwinta :<
  6. N

    Wiedźmin: Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści | Oficjalny Zwiastun Premierowy

    Dlaczego nie mogę grać wyskakuje okienko dziękujemy za zakup gra będzie dostępna 23 października...
  7. N

    Zapraszamy na Publiczny Serwer Testowy!

    Jak dla mnie gwint jaki zobaczyłem w ptr-rze jest nudny i nie satysfakcjonujący. Umiejętności kart są nie ciekawe, zwłaszcza brązów które z tego co zauważyłem różnią się tylko ilością punktów, zadawanych obrażeń i tym jak te obrażenia zadają. Straciło to wszystko taktykę i gwint jest podobny do...
  8. N

    Rozpoczął się nowy sezon!

    A gdzie ten zapowiedziany patch balansujący?
  9. N

    Play of the Month - najlepsze zagrania marca!

    Naprawilibyście błędy z utratą połączenia bo szlag mnie trafia jak przegrywam na arenie tylko dlatego że wyrzuci mnie z gry
Top Bottom