Recent content by paolus

+
  1. P

    Wasze opinie i pytania na temat głównego bohatera gry!

    pewnie tak moze wrzuca jakiegos screena i to bedzie tyle... trzeba poczekac na nowy tydzien
  2. P

    Znaki, czarodzieje i magia wszelaka w grach, książkach i filmach

    ale pytanie dotyczylo znaku generalnie tyle postow jest na tym forum ze nie da sie wszystkiego przeczytac ostatnio czytam o quescie... i nie moge dobrnac nawet do polowydzieki za info
  3. P

    Znaki, czarodzieje i magia wszelaka w grach, książkach i filmach

    tak???ooo oo to sorka musialem to przegapic
  4. P

    Znaki, czarodzieje i magia wszelaka w grach, książkach i filmach

    takie male pytanie... wiedzmin ma walczyc dwoma mieczami naraz i dorzucac do cobosow znaki... tylko czym??trzecia reka??a moze by bylo ze albo dwa miecze albo miecz i znaki??tylko Yen byla taka sprytna ze noga czary rzucala
  5. P

    Najlepsze cytaty z książek, filmów i gier

    Z pamieci wiec moga byc bledy :"Wiedzmin patrzac na oczko myslal ze wolalby stac w wodzie z rybiookim niz teraz z Oczkiem. Z nim przynajmniej mial szanse."Miecz przeznaczenia
  6. P

    Broń i ekwipunek Wiedźminów.

    dwa miecze na gre to troche malo ale nie znajdziemy pewnie lepszych niz wiedzminskie... i nie beda sobie staly w peczkach co piec krokow
  7. P

    Gry komputerowe

    Z MMOS uwielbiam gre Red Dragon... jest po prostu genialna... 4 ery w to grałem teraz robie sobie przerwe ---> oczka musza wrocic na swoje miejsce a w przyszlej wracam do grania trzeba pokazac kto rzadzi...Gra ta polega na rozwijaniu ksiestwa jest to gra tabelkowa ale ma fantastyczny klimat...
  8. P

    Najlepsze cytaty z książek, filmów i gier

    leki profilaktyczne krasnoludzkich babek tez byly calkiem zabawne:)
  9. P

    Gry komputerowe

    tibia jest calkiem fajna ale jak sie nie zaplaci to sie nie da grac
  10. P

    Wasze opinie i pytania na temat głównego bohatera gry!

    tworcy mowili tez cos o jakis skladnikach eliksirow wycinanych z potworkow moze bedzie do nich nalezala wlasnie skora bazyliszka
  11. P

    Gry komputerowe

    tak?? chyba nie umnie
  12. P

    Najlepsze cytaty z książek, filmów i gier

    Ciri rozmawia Yarpenem:"- Co to znaczy "zachować neutralność"?- Być obojętnym - mruknął niechętnie.(...)- Jak to, obojętnym? Obojętnym na co?- Gdyby Scoia'tael napadli na nas, twój Geralt zamierza stać i spokojnie przyglądać się, jak podrzynają nam gardła. Ty prawdopodobnie będziesz stać obok...
  13. P

    Gry komputerowe

    najlepsze w nim jest to ze sie ta gre przechodzi kilka razy i zawsze jest inaczej... albo jak mnie zdenerwuje to odkladam ale po miechu wracam itd:)to jest piekne w tego typu grach
  14. P

    Gry komputerowe

    gram teraz w diablo 2 i gra bardzo mnie wciagnela diablo 3 jest bardzo maloprawdopodbne... gdzies o tym chyba blizzard nawet pisalem ze nie bedzie
  15. P

    "Sekta Wiedźmińska" - czyli robimy sobie questa ;)

    sorka za glupie pytanie ale jesli ktosby mogl to prosze jakos ramowo przedstawic ten quest bo nie chce mi sie czytac 64 stron bede wdzieczny
Top Bottom